Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Cira optika P306

    Nedovolil, pac nemaj duvod, tam aspon maj moznost neco atestovanyho zapsat do TP, coz si tady muzes nechat zdat a muze to mit vsechny atesty sveta, pos...na legislativa nase. Co se tyce tech cocek, byl jsem na regloskopu a uplne v pohode, pac kresba u svetel se zlutym plastem je minimalni, tam to vytvari ten zluty plast. Pro bezne oko neni rozdil, jestli svitis bez skla nebo ze sklem u techto svetel.
  2. oni

    Cira optika P306

    rovnou rikam, ze domaci vybrouseni tech skel je takrka nemozny, zkousel jsem to.. a sklo neni plast,takze muzete mit cokoli a sklo se jen tak nevybrousi do uplne hladkosti, to uz se dociluje nejakou chemickou slouceninou, ktera lepta sklo. Byt tebou kubiku, pokud budes davat ty cocky co ja, tak bych se na to vyprdnul, vypada to dobre a cockam to vubec nevadi, budes spokojen , ze to sviti jak nadherne. Troufnu si rici, ze lepe jak origo xenony v superb I a xenon ve Fobii. To koblih69: sorry, ale uz mi to neda, v posledni dobe tvoje prispevky postradaj absolutne smysl, kdyz se ti to nelibi, tak to napis normalne, ale nedelej z nekterych clenu svyma prispevkama dementy. Ty cocky jsem mel, sesteloval jsem je tak jak ma a nikoho jsem neoslnoval a to jsem si to vyzkousel sam jet proti svemu autu. ty cocky svitej tak nadherne, ze bych to dal povine vsem, daleko lepsi prehled o krajnicich, coz je velmi dulezity.
  3. oni

    zapsani kol do TP

    tohle foto tipoveho listu, ja potrebuju foto ty prilohy. vidis, prave jsem psal, ze to je mozny,ale jen ze jsem to nevidel.
  4. oni

    zapsani kol do TP

    no ja jsem to minil tak, ze jsem nevidel kola, kde je to vyrazeno, pouze vylito z formy, ale pokud byva i vyrazeno, dobra, hadat se nechci.
  5. oni

    zapsani kol do TP

    muze mi sem nekdo dat foto,jak vypada ta priloha KBA?
  6. oni

    zapsani kol do TP

    No jeste jsem si nikdy nevsiml, zeby hodnoty na al kole byly vyrazeny..
  7. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    ta trubka je pod sanim a presneji jeste pod privodem vzduchu do turba, od motoru je kovova, a pak je nasazena gumova hadice a ta jde nekam k turbu, nevim presne, neni tam videt. To gronholmm: diky za info, ja jsem nakonec to okno nepojistil.
  8. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    a tady dotaz, k cemu je tato hadice, chcije mi z ni olej a je zbytecne oblitej motor, jeto jakyb ze zadu na motoru nad turbem, pod plastovou hadici sani.
  9. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    po dvou dnech odpad a to tam jeste chybi par veci...
  10. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Takze probehl nakup...
  11. oni

    Lidskej vkus

    7
  12. oni

    Lidskej vkus

    6
  13. oni

    Lidskej vkus

    5
  14. oni

    Lidskej vkus

    4
  15. oni

    Lidskej vkus

  16. oni

    Lidskej vkus

    2
  17. oni

    Lidskej vkus

    1
  18. oni

    Lidskej nevkus

    a jak to pekne licuje vsechno?
  19. oni

    H@skyho Peugeot 406

    jj jasny, mel jsem to na 306tce tento zpusob,ale na ty fotce to vypadalo tak ze jsem si nebyl jist. A delal sis to sam nebo nekdo? na kolik to vyslo?
  20. oni

    H@skyho Peugeot 406

    Hele ty mas US sviceni,tak ti tam sviti zarovka nebo co to mas v tom blinkru?
  21. Mam podobny problem, obcas pri plnym rejdu se mi rozviti kontrolka abs a vykricnik jako od rucky, ale abs pri tom normalne funguje. a jeste maly problem, nekde se mi ztraci przdovka,ale ze spoda jsem koukal a vsechno je suchy, nikde nic.
    • 8
  22. oni

    Lidskej vkus

  23. oni

    Lidskej vkus

    Je libo dva šnečky?
  24. oni

    Win7 64Bit vs. WinXp

    Tak a navrh si muzes dat vzhled XP na sedmicky, takze to ani nepoznas. Ale po pravde pokud vyuzivas notas na normalni veci jako internet, office, filmy, hudba, tak nepoznas jestli mas wokna 7 64 bit i kdyby 32 bit oproti Xpckum... Ale novy HW se s XP muze a ver ze bude hadat. Neresit, nechat sedmicky a 64 je jiste vyhoda do budoucna, pokud budes rozsirovat HW.
    • 16
  25. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    Tak tento navod funguje,ale zase musim najit to spravny nastaveni,protoze nektery veci nejsou ostry,ale i tak moc dekuju, hlavne vim,kam se na to podivat.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...