rovnou rikam, ze domaci vybrouseni tech skel je takrka nemozny, zkousel jsem to.. a sklo neni plast,takze muzete mit cokoli a sklo se jen tak nevybrousi do uplne hladkosti, to uz se dociluje nejakou chemickou slouceninou, ktera lepta sklo. Byt tebou kubiku, pokud budes davat ty cocky co ja, tak bych se na to vyprdnul, vypada to dobre a cockam to vubec nevadi, budes spokojen , ze to sviti jak nadherne. Troufnu si rici, ze lepe jak origo xenony v superb I a xenon ve Fobii.
To koblih69: sorry, ale uz mi to neda, v posledni dobe tvoje prispevky postradaj absolutne smysl, kdyz se ti to nelibi, tak to napis normalne, ale nedelej z nekterych clenu svyma prispevkama dementy. Ty cocky jsem mel, sesteloval jsem je tak jak ma a nikoho jsem neoslnoval a to jsem si to vyzkousel sam jet proti svemu autu. ty cocky svitej tak nadherne, ze bych to dal povine vsem, daleko lepsi prehled o krajnicich, coz je velmi dulezity.