Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    ono vice mene auto cou jsou k mani na nasem trhu jsem zminili vsechny ne, nebo je tu jeste neco?
    • 25
  2. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    dobra, tak se mrknem na ty ducata podrobnejc. je fakt ze u tech masteru, co jsem koukal, je vetsinou uzitecne zatizeni pres 1500 kilo, coz o proti ostatnim je dost. jo a pak co iveco daily?
    • 25
  3. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    jj na ty lt cka jsme koukali, spis me udivuje, ze tady i jinde chvalej to ducato. ty motory v ducatech je co zac?
    • 25
  4. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    super, dekuji za tyto postrehy, to jsem mel namysli. u tech masteru se pry serou prevodovky a to pry i u mercedesu. u mercedesu jsem slysel nadavat i na eletriku.
    • 25
  5. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    lubko dekuju.. chlapi ja to vim, ale ptal jsem se na prakticke rady, ne na cenu a stav.
    • 25
  6. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    jako hlavni napln to nebude, je to na prilezitostne cesty. ono ja jsem si myslel, ze se Vam cena libit nebude, tak kdyz to prejdem, tak se vratime k puvodnimu dotazu. tatka kamarada ted koupil mastera za 60 a super, ma nalitano pres 350 co vedi oni a zatim vubec nic a cestovani je taky super. takze jak rikam, zase tak horce bych to nevidel a v tom spanelsku se muze vysrat i 2 roky stary auto.
    • 25
  7. oni

    Ako odstranit smolu z auta?

    to ta smula je opravdu takovej problem? no jak rikam, toulen....
    • 41
  8. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    cena na pojisteni byla jen ciste informativni, ne zadna rozhodujici nebo neco. to je sice pekny, ale proste finacni moznosti nam vice nedovoli a situace do 100000 neni nijak katastrofalni. jen hledat a hledat a proste narazit na dobrej kup. 2-3 roky stary auta jsou 300000 a vice a nebo min,ale opet to jsou hrobky. to si clovek nevybere. naklad nebude asi dopredu urcen, vzdy co se naskytne dle spedicnich serveru.
    • 25
  9. oni

    Ako odstranit smolu z auta?

    ale sezenes, zkus nekde poprosit ja jsem prisel do kramu s tim, ze potrebuju sundat reklamu s auta a ze jsem slysel ze toulen funguje dobre a ver,ze nevypadam jako chlapek od rodiny, rozmyslela a pak prodala. skoda ze nejses v cr, bych ti poslal sklenku, mame velkej kanystr,ale fakt to funguje vyborne. jo a pak jeste na smulu je teda dobra varici voda, ale dlouho to sundavas dolu,protoze to strasne matla.
    • 41
  10. oni

    Ako odstranit smolu z auta?

    pokud mas moznost sehnat toulen tak toulen, delame to bezne a nemusis se bat ani na lak auta a pokud to zanecha na laku matny pofrch,tak obyc lestenka to odstrani. schanel jsem neco na smulu, lepidla po samolepkach atd a toulen mi byl doporucen a v pohode. akorat toulen u nas treba uz neni bezne prodejny,ale da se jeste dobre sehnat. [upravil dne 13/7/12 11:57 od oni]
    • 41
  11. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    a tak zase za kilo nejsou spatny auta, uz jsme jich par videli a vzhledove super, a to koukame rok 2000 a vys. to bych zase tak tragicky nevidel.
    • 25
  12. oni

    rada ohledne uzitkoveho auta

    Toho jsme si vedomi, ze ty kilometry budou dnes docela velkej problem, kazdopadne kdyz bude auto dobre vypadat,tak radsi vemem auto z 300 nez 160, ono na nove proste nebude,takze proto takhle. rikas ducato teda,mrknem na ne. ono pak me napada dalsi dotaz, jakej objem koukat? kdyz pak je na vyber treba 2,5 a 3 litr nebo 2,0 a 3,0. to by nas taky zajimalo. jako ty ducata se prodavaj jeste za rozumnou cenu. kolik se hybou povinny ruceni na takova auta?
    • 25
  13. chlapi, potreboval bych poradit, planujem nakup nejakyho uzitkoveho auta do 3500 kg aby byl takovej ten dobrej pomer vaha nakladu vuci ulozny plose, protoze nektery auta jsou mensi,ale muzou vozit tezsi naklad a naopak, pak aby auto bylo spolehlive. jezdilo by jak tuzemsko,tak i zahranici a i dal jako treba francie a spanelsko. cena do 100000. ono zase tech aut tolik na vyber neni, ale co jsme se ptali, tak zase kazdy auto a kazda znacka ma sve pro a proti. zatim se nam nejvic jevi vw lt a renault master. kazda rada dobra pokud nekdo vi? co se u ceho sere, jake jsou s cim zkusenosti atd. budu rad i za rady tipu jestli predokolka, zadokolka, na klasickem perovani, na mechach atd. diky
    • 25
  14. oni

    Lidskej nevkus

    ten pasik by mel jit s pise do vkusu...
  15. oni

    prevod .jpg do .cdr

    bohuzel, vetsi nemam, popravde to auto je z netu a pismo word, takze na vetsi asi nepujde.
    • 13
  16. oni

    prevod .jpg do .cdr

    no jako tomu vubec nerozumim, bude to na zadni okno u auta, velikostne jako vetsi o dost asi. on teda rikal, jen jestli si to nekde prevedu, ale neni to tak jednoduchy, jak jsem si myslel.
    • 13
  17. oni

    prevod .jpg do .cdr

    zkus na to mrknout, diky moc....
    • 13
  18. oni

    prevod .jpg do .cdr

    aha,tak promin, ale odkaz mi zobrazuje na googlu hlavni stranku,takze tam mam pocasi, zpravy a gmail, nic vic.
    • 13
  19. oni

    prevod .jpg do .cdr

    co si to poslal za odkaz, neni tam nic k tematu. jinak google jsem zkousel a nic, vsude se pocita s tim, ze corel mate doma v kompu a ten ja nemam.
    • 13
  20. chlapi, potrebuju si nechat udelat reklamu na auto,ale vsude chtej,abych to mel ve formatu napriklad .cdr a logo mam v .jpg. muze nekdo doma, kdo ma corel nebo nejaky navod,jak to udelat? diky...
    • 13
  21. tak jsem od pritelkyne dostal jednodenni zajed na orli hnizdo? byl jste tam nekdy nekdo? nevime totiz jak se obleci a co poradne sebou. budu rad za kazdej tip nebo radu, dekuji..
    • 16
  22. oni

    parkovaci brzda 406

    tak pokud je to jenom tohle, tak to mi nejak vadit nebude hele. ale diky za info.
    • 17
  23. oni

    parkovaci brzda 406

    panove, mam mensi dotaz, parkovaci brzda funguje, nadobka s kapalinou je plna, unik kapaliny taky vyresen, spojkovej valec vymenenej, ale kdyz zatahnu rucku, tak mi to pisne, ze mam nizkou hladinu brzdove kapaliny, pri normalnim przdeni to neudela. co by to mohlo znamenat?
    • 17
  24. oni

    Zadni naprava S16 - foto

    S16 ma dle meho stejnou napravu jako kazda 306tka, akorat ma silnejsi stabilizacni tyce..
    • 29
  25. oni

    parkovaci brzda 406

    tak ferry: to objednaci cislo je na bubnovou brzdu,ale to vubec nevadi, aspon se v liberci projevili, takovej pristup k zakaznikovi je libovej, prijet tam necim lepsim,tak se ohanej jinak. jinak ty klouboucky jdou koupit pouze v sade kompletnich brzd, coz vychazi 4800 neco, kdyz jsem mu rekl, ze kvuli 4 klobouckum nebudu davat skoro 5000 tak prej moje smula a ze nebudu brzdit hold no. blbec. nakonec jsem teda koupil nejakou sadu na 306, kde ten kloboucek malinko upravym a bude to dobry.
    • 17
×
×
  • Vytvořit...