Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. kamos s 205 D mu nejak nefacha kontrolka zhaveni, poradte na co mrknout eventuelne treba nekde dat informacni diodu misto kontrolky. dikec
  2. oni

    counter strike - source

    klasickou hraju dlouho a stale,ale ted jsem poridil novej komp a rad bych si zahral source,ale vis jak?
    • 29
  3. oni

    capyho 405 mi16x4

    sakra chlape to E-rko je nadherny.... samo to tvoje taky,ale pro me je teda E-rko E-rkem
  4. hraje tady nekdo na klubu tuto hru? potreboval bych s necim poradit...
    • 29
  5. oni

    Lidskej vkus

    tak na ty jsem taky koukal....
  6. oni

    Lidskej vkus

    to wooody: jj mas pravdu to byl variant v tech lovosicich to cakom: to je raj pro nas, kteri mame takovy vkus. jako super kolecka,ani za jedny bych se nestydel.
  7. oni

    pmc 306 subik na mieru

    hod jsem vice fotek. kazdopadne pruhy neletej hafo let a ten vesak na pradlo za me taky ne, jinak vypada dobre.
    • 30
  8. asi posledni podzimni foto
  9. udelal si dobre ze si to koupil, za tu cenu si myslim ze je to moc pekna kara ne? chjo, tise pustim slzu..
  10. coz o to, samotny vymeny bych se nebal. ale chci aby mi to papirove vsechno krasne sedelo.
  11. no asi tak,auto mam pres 5 let a ma na nem zhruba 150 tkm,takze tech 30 tkm rocne. jako libila by se mi 406 hdi,ale na to nejsou prachy. no me tahle kastle nevadi, klidne bych vymenil jenom ten motor.
  12. no popravde si s tou myslenkou dlouho pohravam. a vubec vcera jsem byl s kamosem na vejlete, ma 1.8 D 205 a po ujeti 145 km se rucicka ani nehnula,ani o mm a ted jak jsem s tebou resil tu spotrebu a kolem vsichni maj diesely a proste vim,ze jezdej normalne a nikdo z nich nejde pres 6.5 litru. kdyby byl nekdo, kdo by mi nejakym zpusobem zaridil legalni prepis z 1.4 na 1.9 D nebo TD,tak bych byl nadevse spokojen,ale je to v dnesni dobe nemozne....
  13. chlapi, kolik myslite ze je realna cena meho auta. kastle najeto 240 tkm, motor menen, ten ma nejeto 154 tkm a rozvody delany na 100tkm. jinak auto je ted po nastriku podbehu a podvozku, koukal jsem jako blazen ale nikde zadna rez,vubec. jinak je to 1.4 kfx. vybava je polokuze,kozenej volant,abs, central s alarmem, 2 pytle, stresni okno. nejaka ta hudba je udelana taky. jinak komplet plasty S16 a plus dalsich mnoho drobnosti,co prispivaj k celku. casty navstevnici klubu vedi o jake auto jde. jeste musim zjistit euro normu, je to rok 97. ted nez poradne zacne zima, budou udelany oleje, filtry,svicky a komplet brzdy. jinak je jasne,ze na aute je videt tech 13 let provozu. za moje uzivani jedna mala nehoda ne mou vinou, fotkama dolozim,ze slo jen o blatnik a naraznik, jinak nic vice.
  14. oni

    Lidskej vkus

    presne takhle barevnej kolf a i skoro kolama jezdi v lovosicich
  15. oni

    windows 7

    takze ten soubor gpedit.msc vubec v kompu nemam. ulozil jsem vlastni tema plochy atd, vypnul a zapnul a zustalo to tam,tak se uvidi do budoucna,jestli to zmizi nebo ne.. jinak ti diky za pomoc..
  16. oni

    windows 7

    a neexistuje nejaky prohram, kterym bych to nahradil?
  17. oni

    windows 7

    taky, zustane vypnutej a vypnul jsem i firewall a defendr a stejne.
  18. oni

    windows 7

    tak vytvoren ucet, snadne spusteni, vypnuto a zapnuto a stejne to zmizelo
  19. oni

    windows 7

    jakoze ma vytvorit noveho uzivatele? kterej bude mit cistou plochu a vsechno. udelat panel snadnyho spusteni a vypnout...
  20. oni

    windows 7

    nezkousel jsem ten antivir,tak to zkusim.ale jak ho vypnu na porad. kdyz ho vypnu a zapnu pocitac,tak se pocitac zapne uz se zaplym antivirem. mam avast ten home edition.
  21. oni

    windows 7

    a co to snadne spusteni? nejak me to opravdu zacina stvat.
  22. oni

    windows 7

    hm,tak se to stejne maze... ach jo
  23. oni

    windows 7

    ok, je to tam, dik moc, vyzkousim a kdyz tak se pak ozvu.
  24. oni

    windows 7

    a muzes mi poradit, jak ho vytvorit? jinak cetl jsem to. ten panel jazyka vypnu. automatickou zmenu obrazku nemam,ale mam tapetu. a s tou ochranou to taky zkusim.
  25. oni

    windows 7

    tam to taky nemam.
×
×
  • Vytvořit...