Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    309 GTi16 Miami

    muzu se zeptat co to mas za vyfuk nebo koncovku? tuhle koncovku presne schanim sakra..
  2. oni

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    no zase takovy sracky nepise....
  3. oni

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    nn nejsou, kwasky to ma trochu jinak, tyhle jsou moje..
  4. oni

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    no schani se to blbe,pac co vim,tak se to davalo jen na S16tky. je jich malo a kdyz se objevej tak sou i drahy. ja jsem na ne cekal rok a pak se mi sesli dvoje. ale ty si necham,takovych veci je vzdy potreba. pohledat inzeraty,vrakace. co jsem zjistovaltady z jednim clenem,tak se da sehnat novy origo uz jen u peugeotu a to za 5500 jedno,coz je ranec. jeste me napadlo ze se to davalo na rolland garros.
  5. oni

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    no akorat muzu rict,ze na stary model,se delali svetla,ktery ve vnitr meli takovej zlutej plast pred zarovkou,takze jsou nejsou tak vroupkaty. doufam,ze se andreww nebude zlobit,ale tady to mas na ukazku.. na fotce se to nezda,ale ve skutecnosti,pokud ty skla jsou cista,tak to vypada lepe nez klasika.
  6. oni

    virtual tuning

    chlapi, pohybuje se tady nekdo v manga cars?
  7. oni

    Co s mojí nabořeninou?

    ty voleee... tak to je paradni.. to az uvidi meldik tak ho mrdne.. krasna prace,fakt jo.. cumim jako blazen..
  8. oni

    ToMmova 306-ka-nová TK

    a jak ti to slo dal do tohohle klicku?
  9. oni

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a co ty hroty? uz mas fota?:D jinak jak koukam na to auto,tak chudak..
  10. oni

    Lidskej vkus

    to bych spise dal do nevkusu...
  11. oni

    GTi-6ky v inzerci

    to je ta z liberce? to uz nekdo stihnul tahle upravit? nebo vypadal stejne?
  12. oni

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tohle auto ti taky zavidim.. moc pekna limuzina..
  13. oni

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    tak to je parada.. klobouk dolu. jsem zvedavej jak to bude vypadat na aute.
  14. oni

    Lidskej vkus

    ani se ti nedivim. za takovym autem se koukne i dnes kazdej co aspon malinko vi..
  15. oni

    Lidskej vkus

    tak to si pis. krasny 309tky a ten maxik je luxusni...
  16. oni

    Moje Francouzka 306!

    na zadny pravy strane neni vetrak topeni,ten je na leve strane. jinak dotz imola tady ma par lidi... mel sis rict,dali by ti foto. [upravil dne 15/2/11 09:35 oni]
  17. oni

    GTi-6ky v inzerci

    hm,tak to je krasna gti-6tka, nezlobil bych se za ni. krasnej interier... tak ted vim,ze k temhle sedackam jsou jen semisovy bez vzoru tapeci.
  18. oni

    loketní opěrka

    tak loketku cislo 5 mam ja a ta je super. ale uvazuju o ty co si koupil,muzes sem dat foto jak to vypada v aute.
  19. oni

    Lidskej vkus

    JMD auta jsou proste super, nemaj chybu. jiank k ty zlaty 306tce, psal jsem to nekolikrat a napisu to znova. tuhle 306 prodaval clen theimer, co se zabyva gti motorama a ma i luxusniho maxika na vrchy.tuhle 306 dotahl z francie. ty plasty byli origo peugeot, melo to celonerezove vyfukove potrubi,jina ramena a proste lepsi doplnky na napravach vcetne brzd. nevim jak na tom je auto ted. nemela teda tu kapotu a masku bez znaku a ty hnusny diskolampy. ale prahy,lemy,narazniky i kridlo to melo. nekdo to takhle zhnusil. [upravil dne 15/2/11 09:15 oni]
  20. oni

    Lidskej vkus

    ta lada tady myslim uz byla,kazdopadne to je mazec. moc pekny... jak z nejakyho filmu...
  21. oni

    ygnor206

    cim si delal tu klaplku jestli se muzu zeptat?
  22. oni

    výroba spoileru

    a tak uz vim kde prameni inspirace na tve auto. jinak zkusil bych mistni oplastovavace,par lidi tady samo delalo neco takhle. treba marty777 bude mit urco zkusenost.
  23. oni

    p306 zranie oleja....

    urcite ti to bude kourit vid? Kouri to rorad nebo jen kdyz nastartujes?
  24. oni

    z necentralu central?

    vy jste chlapi blaznivy, to je hruza.. :D tak asi mrknu po origo zamcich s jednotkou. zatim dekuju a tobe ferry pokud to nebude vadit,az to budu delat, se kdyz tak ozvu..
  25. oni

    Stara 2D hra

    tak to je zajimavy,pac kdyz zadam jenom to c,tak mi to napise comand invalid nebo neco takoveho. ale ted koukam,ty tam mas dvojtecku,tak v tom to asi bude. zitra vyzkousim. ale jinak dik moc..
×
×
  • Vytvořit...