no akorat muzu rict,ze na stary model,se delali svetla,ktery ve vnitr meli takovej zlutej plast pred zarovkou,takze jsou nejsou tak vroupkaty. doufam,ze se andreww nebude zlobit,ale tady to mas na ukazku.. na fotce se to nezda,ale ve skutecnosti,pokud ty skla jsou cista,tak to vypada lepe nez klasika.