Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Teploměr v hodinách

    ja jsem si je natahnul, jsou dva a vse paradne funguje. prace na pul hodiny i se zapojenim..
    • 9
  2. oni

    pug by oni - prodano :(

    jedna spolecna s meldikem... :D:D
  3. oni

    pug by oni - prodano :(

    na teto hmote je videt,co je na aute jeste strasne moc spiny i po dvou umytich samponem..
  4. oni

    Pomoc, stale blika airbag

    tak tak, nekdy se stane,ze ma spatnej kontakt primo na pyropatrone..
  5. tady je pekne videt,jaky ma 306tka krasny tvary......
  6. oni

    pug by oni - prodano :(

    dika strana... mala zmena v podobe radicky z 307... tudiz by byla naprodej deska s vyrezem pro radicku misto kuze... jak ma na fotce na prvni strance... [upravil dne 22/4/11 21:14 oni]
  7. oni

    Lidskej nevkus

    me se taky libej, cakoma chapu a klidne je kup....
  8. oni

    Motorkáři

    popravde nevyplati, u teto motorky urcite ne, kdybych to nedelal jako bakalarkosu praci,tak bych do toho nesel,alenechtelo se mi vrazet hafo penez do neceho,co pak zustane skole.
  9. oni

    Konektory na pr.sedackach??

    a ferry to je jak u noveho tak ustreho modelu 306tky? sakra to mi ani nerikej... to jsem mohl mit taky pytle v sedackach? staci jenom toto cidlo jo?
  10. oni

    Konektory na pr.sedackach??

    no to jsem taky zjistoval a to pak neni prdel, oni ty pytle jsou nejak nakodovany s tou RJ a pak by ti nemusel fachat ani jeden. ja je vyndal a prodal za 1000 jeden,ale to bylo stesti ze sli...
  11. oni

    Motorkáři

    Tady si muzes zadarmo stahnout soft a ja ti mejlem dam primo mereni,je tam daleko vic zajimavejch grafu a je tam dost videt ruzny veci. fakt zajimavy. jinak delali mi to kluci ve vratislavicich v liberci. jelikoz jsem u nich mel takhle velikou upravu,tak mi dal jedno mereni za 200 myslim. jinak si uctuje 700,ale kecal bych. jinak kluci jsou teda dost sikovni,ac to nevypada a musis je uhanet,jinak by to nikdy nedodelali,ale jinak super..
  12. oni

    Motorkáři

    graf. hola motorka vs komlet uprava. jinak soft se da stahnout od brzdy zdarma a mereni muzu poskytnout..
  13. oni

    Motorkáři

    rozdil jehel
  14. oni

    Motorkáři

    rozdil pruzin
  15. oni

    Motorkáři

    jasny,tady je foto na brzde... [upravil dne 19/4/11 23:32 oni]
  16. oni

    Motorkáři

    jj dynojet, trysky,pruziny a jehly. nejvice me dostalo,ze kazdej dava na motku ladak a ve finale to u me bylo o 6 koni min s ladakem, pak kdyz se dalo vse a nastavila tryska a jehla,tak zvyseni od 4 do 12 koniku dle otacek. na maximu to bylo tech 5,ale od nizkych otacek tech 12 a tam je to na tom dvouvalu opravdu znat.
  17. oni

    Motorkáři

    jj pocitadlo mam, to je v pohode. a ten interval bych rekl,ze je docela v pohode,ale uz dlouho rikam,ze je musim vymenit, jsou na uplne na prd, nejsou videt. no mel jsem na motorce delat bakalarskou praci a seslo z toho,pac jsem zmenil ustav,ale motka by upravena a zmerena. kit do karburatoru, filtr, cdi-cko,vyfuk a celkem 6 mereni na brzde..
  18. oni

    Motorkáři

    no vidis, ja to koupil uz s tema blinkrama,ale to snad ukecam no uvidim. jinak motor taky upraven vcetna vyfuku,ale vyfuk jeste vecer vymenen za origo, koupim teda jen tu vestu. jinak vse jak ma byt. jeste budiky nemam origo,ale to snad vadit nebude. jinak tech blinkru sse bojim,ale co no, uz s tim nic neudelam.
  19. oni

    Motorkáři

    tak ze vemu rano jen vestu z auta a trada na stk. v lekarnicce je vse do dubna 2012,takze jsem v klidu. jinak co na stk na motce vsechna obhlizi a tak? jdu s moto poprve..
  20. oni

    pug by oni - prodano :(

    tak uz dorazili samolepky.. jen se ted dostat k dolesteni dvou kol.. dnes jsem vytahnul moto,tak se budu asi chvily venovat ji..:D
  21. oni

    Motorkáři

    jj ted jsem to cetl, ze do 30.9 2011 nemusim resit lekarnicku,ale tak stejne tam pojedu pro vestu,tak vemu i tu lekarnicku.
  22. oni

    Motorkáři

    to jako opravdu? takze zarovky, lekarnicka, vesta taky? a co naradi,jak je to s naradim?
  23. oni

    Konektory na pr.sedackach??

    jednoduche. musis nekde rozdelat calouneni a heldej mezi alcantrou a molitanem uplne tenouckej dratek srolovanej do takovych hvezdic.. docela se da dobre poznat kam ty kabely vedou..
  24. oni

    Motorkáři

    super dekuju moc,takze rano musim koupit lekarnicku.
  25. oni

    Motorkáři

    chlapi, ja k je to ted s lekarnickou... mam rok starou. takze ma jeste rok zivotnost,ale jde mi o to jestli se to nejak menilo jako u auta,zitra jdu na technickou,tak abych nevylitnul na takovy kravine a co vse musi bejt?
×
×
  • Vytvořit...