jj pocitadlo mam, to je v pohode. a ten interval bych rekl,ze je docela v pohode,ale uz dlouho rikam,ze je musim vymenit, jsou na uplne na prd, nejsou videt. no mel jsem na motorce delat bakalarskou praci a seslo z toho,pac jsem zmenil ustav,ale motka by upravena a zmerena. kit do karburatoru, filtr, cdi-cko,vyfuk a celkem 6 mereni na brzde..