myslel jsem ze s k tmou vyjadrovat nebudu, ale neda mi to. nechtel jsem kvuli tomu aby nova clenka s novem auti nemela spatne svedomi, ale v pokecu je clanek o 306 combi a AAA, muj kamarad si tam ted koupil octavii RS a sere se mu kde muze a uz je nestastnej, dalsi vec, nedavno jsem tam chtel kupovat auto a inzerat vubec nesedel, jeden zdejsi clen, by nam rekl vice, pracoval tam, dalsi zkusenost, soused prodaval auto, volali AAA ze ho vemou, je pravda,ze cenu dali peknou na vykup,ale inzerat pak vubec nesedel, kilometry, rok, serviska atd. takze ani nahodou..