Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Spotřeba HDI

    no to ja prave jezdim dost serpentiny a jeste z kopce do kopce... uz u 306 mi to vadilo a tady jsem si myslel,ze to nebude a je a je to jeste o to horsi,ze u 306 rychle menila polohu a rychle se vracela do puvodni,tady to je na delsi cas.
  2. oni

    problem s mysi

    ne to snad ne? ja jsem rikal,jen at to neni kompem....
    • 13
  3. oni

    problem s mysi

    no mam na nej podezreni,ale na origo strankach mi to nenabidne ke stazeni pro muj notas a kdyz dam vyhledat on-line sluzbou,tak to pisne,ze ovladac je actualni.
    • 13
  4. oni

    problem s mysi

    jak jsem psal je jedno jaky pouziju, dela to ve vsech.
    • 13
  5. oni

    problem s mysi

    mysi to neno, dam jinou mys nebo tu svou do jineho kompa a frci dobre..
    • 13
  6. normalne se mi zacala odpojovat mys, udela to ten ton, ,kdyz se odpoji a pripoji zarizeni do USB a ve vsech usb je to stejny. staci kdyz mys vyndam,hned zandam,tak to na chvily pomuze,ale po delsi dobe mi to hodi hlasku ze jedno s USB hlasi chybu a nefunguje spravne. kdyz dam spravce zarizeni,tak je chyba v radicich usb a v poslednim policku je unkown device, kdyz dam opravit ovladac,tak to pisne,ze ovladac je actualni a uz mi to docela pije krev..
    • 13
  7. oni

    Spotřeba HDI

    osobne se mi taky zda,ze palubak mi ukazuje momentalne 5.9 a to jezdim cudlacky mezi vesnicema,ale skutecna spotreba bude nekde jinde... a druha vec,taky mate tak citlivy plovaky, ja kdyz mam mene nafty a vemu vetsi zatacku hned se rozviti zebravy oko,pak zase zhasne, od toho se odviji dojezd na PP.
  8. oni

    Volga 21 aneb něco pro oko

    koukam,ze to je focena na maly skale... asi 3 kilomtery od meho bydliste...
    • 42
  9. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    neslo, tam se nic takovyho nedelalo, bud rad za to, to co tam mas..
  10. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    to zabit: misto popelniku je takovy veliky kastlik a je celej zavrenej a ja jako kurak neklepu popel do popelnika, to pak je strasne citi v aute,kdyz klepu s okna,tak to je o dost lepsi a v aute kourem,jenom obcas. tak to by chtelo zjistit,ale kdyz popelnik ze stareho jde do noveho, proc by nesla i nekuracka sada?
  11. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    dekuju moc, tak to budu muset pockat a nasetrit..
  12. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jasny, az se k tomu dostanes, dej vedet. panove nevi nekdo nahodou kolik stoji nekuracka sada do 406? a da se koupit primo u peugeotu predpokladam. [upravil dne 1/11/11 13:40 od oni]
  13. oni

    virtual tuning

    wooody, vypada to dobre,ale tohle je zalezitost pouze VW, asi bych to na francouze nedaval... ale byla by to pecka. vymyslet neco jinyho, neokoukanyho.
  14. oni

    Lidskej vkus

    tak to je krasa....:mrk
  15. oni

    Lidskej nevkus

    no ta seda 406 coupe je tady z klubu ne? ta mela velky vlakno tady v tuningu, urcite, jensi nevybavuju nick.
  16. oni

    Moje 206 jménem Stýýv

    myslel jsem ze s k tmou vyjadrovat nebudu, ale neda mi to. nechtel jsem kvuli tomu aby nova clenka s novem auti nemela spatne svedomi, ale v pokecu je clanek o 306 combi a AAA, muj kamarad si tam ted koupil octavii RS a sere se mu kde muze a uz je nestastnej, dalsi vec, nedavno jsem tam chtel kupovat auto a inzerat vubec nesedel, jeden zdejsi clen, by nam rekl vice, pracoval tam, dalsi zkusenost, soused prodaval auto, volali AAA ze ho vemou, je pravda,ze cenu dali peknou na vykup,ale inzerat pak vubec nesedel, kilometry, rok, serviska atd. takze ani nahodou..
    • 21
  17. oni

    Hyginea do jídelny - kam nahlásit

    jak pise ajdamek, kamarad dela kuchare, delal u jednoho chlapka a sam nakonec odesel, protoze jako kuchar plno veci neovlivni a je to starosti majitele a ten to sral, kdyz prisla hygiena,tak to byly jen smesne castky za takovy bordel, kdyz jsem to videl,jsem se divil,ze tam jim a to si myslim, ze je tohle v hodne restauracich. Pokud ti tam chutna, nemas v jidle vlasy, nedopalky nebo popel a nemas strevni potize,tak bych se na to vyprdnul, ale to je zase na kazdym,jakou ma naturu.
    • 44
  18. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jasny, no pokud tam jsou ty konektory,tak eletrika tam bude, zkusim na to nejak mrknout? kdyz tak, muzes mi treba udelat fotku kabelu nebo konektoru,ktery je na vyhrivani, mrknu tam..
  19. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    no myslim si ze je blbost, aby sedacky meli vyhrivani a nebylo to jen zapojeny. jinak jak poznam,ze to ma vyhrivani, jsou eletricky ovladany,takze tam je eletriky strasne moc.
  20. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    panove, nasel jsem tyto dva konektory pod drzakem minci? napadlo me, jestli to neni k vyhrivanym sedackam? je tudiz nejaka moznost,ze bych ty slo dodelat nebo to je jen natazena kabelaz?
  21. oni

    reset klimatroniku

    tak jsem prisel na to, ze kdyz nedam teplotu na 30,a le necham treba na 26, tak se klima nerestartuje. neni to divny?
    • 36
  22. oni

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    motografix
    • 79
  23. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    no ono tam je rozdil skoro 3000 a to neni malo.
  24. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    kdyz tady je asi dost lidi co dali daycon a jsou spokojeny a ten rozdil penez je dost velkej... asi je pak zbytecny se bat,jestli to vydrzi? jinak co remenice na klikovy hridely? ta se prej taky nejak sere..
  25. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    contitech a gates.... prave ze zase to davaj do prvovyroby a nejen francouzi..
×
×
  • Vytvořit...