Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Diky chlape, to jsem hledal.
  2. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Jako mit prachy, tak volba je jasna, ale takhle, vybiram vicemene z niceho. Nejvetsi prumer bude mit kolo s jakym profilem gumy?
  3. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Jj smidt jsiu luxusni, ale jak rikas, cena je strasna. Kdyz ty origo me neberou a vsechny origo 17 jsou na podlozky. Jinak dik za pochvalu. Ale casu dost, jeste se uvidi.
  4. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    A ktery kola by si vybral? Ty posledni se ti nelibej?
  5. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    205/40 maj ty kola co ma kamos. Tak ted jste me zase rozhodili. Je to malej profil.
  6. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Chtel bych do budoucna pruziny 50/30 , ale bojum se, ze auto ztrati svoje pohodli a to nechci.
  7. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Ty kola maj ET 15 nebo 18, takze bez podlozek. Uvidime jak se se pani rozhodne.
  8. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    to jsou kola kamose, auto prodal i s kolama jedny pani, tak me napadlo ji zavolat,jestli je nechce prodat nebo vymenit za 15 a ona ze to promysli a ze 17 jsou pro ni zbytecny, takze mi je asi proda. ma se co nejdrive ozvat. jinak jsou na tom pul sezony jety gumy.
  9. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    ..
  10. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    panove co rikate na tyto kola?
  11. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    ty odkazy co daval stuchy znam, neboj, mam to prolezly vsechno,ale dekuju, nad tema chromovejma taky uvazuju, ale zase za tu cenu, bych radsi koupil kola tady od shreeka. Jinak jeste se naskytla jedna moznost, tak se dneska uvidi..
  12. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    to beru, jenze z tech co jsou tak nejak dostupny se mi zadny moc nelibej.
  13. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    18 jsou uz moc, tam jsou uz dost drahy gumy i. A podlozek se chci za tim uplne vyvarovat.
  14. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Jj to je dalsi vec. A ono ani me zadny kola origo nenadchly.
  15. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Kdyz ja porad nevim co na breaka za kola. Z origo se mi nic nelibi.
  16. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Ano mas pravdu, dozt, ne dezent, spletl jsem se.
  17. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Dezent mugello nebo tak nejak. Nejsou identicky, ale hodne podobny.
  18. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Jj to jsou presne oni, nadherny kola. Ale nedela mou roztec a podkozky na zmenu nechci. Radsi bych vzal dezenty, vypadaj uplne stejne a byly by ve spravne rozteci a ET.
  19. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Kde?
  20. oni

    Šedá myška by Kamik

    a kde si je sehnal ak olik te staly?? moc pekna kolecka. ja bych radsi BBS LM
  21. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    predstavu nemam,ale verim. uz jsem to slysel z nekolika stran, ze po tom jdou strasne az enormne.
  22. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    nesmi, je to na moje vlastni triko. i kdyz tam je atest a mam karticku,tak kdyz to bude hrotici policista,tak to neukecam, varoval me pred tim.
  23. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jj mam i predni s atestem. v liberci.
  24. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    trojku bez zadniho okna.. se zadnim oknem 3500,-
  25. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jj trefil..
×
×
  • Vytvořit...