Jj smidt jsiu luxusni, ale jak rikas, cena je strasna. Kdyz ty origo me neberou a vsechny origo 17 jsou na podlozky. Jinak dik za pochvalu. Ale casu dost, jeste se uvidi.
to jsou kola kamose, auto prodal i s kolama jedny pani, tak me napadlo ji zavolat,jestli je nechce prodat nebo vymenit za 15 a ona ze to promysli a ze 17 jsou pro ni zbytecny, takze mi je asi proda. ma se co nejdrive ozvat. jinak jsou na tom pul sezony jety gumy.
ty odkazy co daval stuchy znam, neboj, mam to prolezly vsechno,ale dekuju, nad tema chromovejma taky uvazuju, ale zase za tu cenu, bych radsi koupil kola tady od shreeka. Jinak jeste se naskytla jedna moznost, tak se dneska uvidi..
Jj to jsou presne oni, nadherny kola. Ale nedela mou roztec a podkozky na zmenu nechci. Radsi bych vzal dezenty, vypadaj uplne stejne a byly by ve spravne rozteci a ET.