Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. muzu tez poprosit!!dekuju moooooc! xbarcio@seznam.cz
    • 11
  2. oni

    Clonítko

    jo tak to je super,muzes mi poslat kontakt nebo tobe mam dat ty udaje??
    • 32
  3. oni

    Rozvody na 306

    vite bez urazky vsem!!jak to teda mam udelat kdyz se zeptam vice lidi a kazdy mi rekne neco jinyho,ja uz jsem z toho docela magor to vite ze bych udelal maximum aby to bylo co nejlepsi,jenze co je nejlepsi je hodne drahy,neni zadna zlata cesta!! vim ze maj telefon,ale kdyz uz jsem tu byl tak jsem to sem napsal!!!
    • 57
  4. oni

    Rozvody na 306

    Nepříde ti trochu hloupý se tak chovat a vyptávat ? Víš co stojí olej a filtr ? Těsnění ? Palici dolu a celéto udělat a přitom to moc neoj... ?? Každej normální člověk má alespoň trocuh představu ne ? A když ji nemá, tak se alespoň podívá kolik stojej díly, nebo nad tim troch uzauvažuje, než prohání lidi aby tohle a támhle to a pak je ještě chytrej jak větnamskej budík. Vážně některý lidi nechápu.. příkladně tebe. Další věc je, že se tu rozvody probírali slutečně milionkrát a neškodí si nejdřív trochu zahledat. Hlavně zase nevykřikuj, že od toho je forum, aby sme si poradili a jak si máme pomáhat. Všechno má své meze , i družstevní lány a poslední dobou je to tu plné takových výkřiků. Pokud to myslíš vážně, obra? se na něj přímo, dohodni si cenu a ternín. Pokud ne, není co řešit a ty ceny se tě netýkaj, ber je jako orientační a nerej. Sorry lidi, že sem se tak rozvášnil, ale za chvilku z toho bude zeď nářků prave ze jsem koukal na cenu dilu a kdyz tesneni stoji max. 1500 a olej a filtri mam nedavno meneni takze je zbytecny to delat!!olej za 1000 je teda fakt zbytecne drahej!!vim ze se to tady uz resilo a asi kdybych nasel odpovedi na co jsem se chtel zeptat tak tak tohle tema vubec nezakladam a k tomu jsem reagoval primo na konkretni nabidku co mi rebik nabidnul a nevim co je spatnyho na tom kdyz se ho zeptam jestli to neni moc drahy??kolikrat mi prijde ze plno lidi tady je alergickejch na to kdyz si nekdo dovoli zalozit novy tema!!!vuci rebikovi jsem to nemyslel nejak zle,proste me to zaskocilo tak jsem se zeptal!!v dnesni dobe kdyz neotevres hubu tak sou ti schopni vymenit veci ktery vubec ani nepotrebujes(bez urazky rebik)!!tak sorry ze jsem se v diskuzi na neco zeptal!!!!!!!!
    • 57
  5. oni

    Rozvody na 306

    3-4 tisice??to je nejak moc ne??
    • 57
  6. oni

    Rozvody na 306

    cusik,chci se zeptat jestli ten cenovej odhad plati??a o kolik by narostla cena kdyby se s tim zrovna delala vymena tesneni pod hlavou a na jak dlouho by to bylo?chystam se do prahy takze bych byl rad nejak v obraze!!moc dik!!!
    • 57
  7. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    no fakt pekna prace,proc nejsem takhle sikovnej,ja chci takyyyyyyyyyyy!!
    • 72
  8. oni

    Autíšta po zimě!

    spatny heslo,vubec se mi neliby a nejhorsi je ze je pravdivy!!!
  9. oni

    Zadní světla 306

    vodni pumpa je v tom taky a remen na altik a remen na pumpu!!
  10. oni

    Zadní světla 306

    jj rozvody a tesneni pod hlavou zhruba asi 5000,-
  11. oni

    Zadní světla 306

    no jsou ted dulezitejsi veci na koupi nez svetla,ale dik za tipy!!!!!!!!
  12. oni

    Co takhle nitro do auta?

    no to uz jsem nekde slysel!to je fakt huzty,ale co skodovek je jak much!!!
  13. oni

    Autíšta po zimě!

    ty me fakt umis rozesmat!!!!! Ono ti to třeba fikne jenom hlavu:D:D:roll no to uz moc ne,pac bez hlavy se asi uz smat nebudu!!
  14. oni

    Autíšta po zimě!

    Ne, neboj, neberu nic osobně Jen s Tebou absolutně nemůžu souhlasit, že bys musel auto vyměnit za nové. Už jsem měl devět aut a z toho sedm bylo ojetých, takže něco zkušeností člověk nasbírá, no a když si není jistý, poradí mu někdo z klubu. Jsou v podstatě jen tři druhy závad: 1) kosmetické 2) technické, u kterých se ale může počkat, jak dlouho to vydrží, protože když to přijde tak se ti v 99% případů nic nestane (výfuk, ložiska zadní nápravy, poloosy, silentbloky, stabilizátor, dosluhující aku, motor žeroucí olej, špatné starty, zapalovací či žhavicí svíčky, ze své zkušenosti můžeš doplnit sám) 3) a závady nebezpečné - na brzdách, osvětlení, předním okně, pneumatikách. Což opravdu není celé auto. A prasklé okno na dálnici bych ti nepřál vidět, stalo se to kolegovi v Transitu a byl rád, že přežil. Jen 2 vteřiny od 3-cm prasklinky do vlomení okna do kabiny. To? jen na vysvětlenou, ale opravdu o nic nejde a neberu to osobně ani se neurážím, protože už jsem dost starý na to, abych věděl, že každý má právo rozbít si svá vlastní ústa, je-li to jeho přání no to co si mi ted napsal mi moc pomohlo,aspon vom co a jak!!dobra zkusim se zeptat na to zadelani te diry tady u nas!!!
  15. oni

    Autíšta po zimě!

    ty me fakt umis rozesmat!!!!!
  16. oni

    Zadní světla 306

    a kdepak jestli smim vedet?
  17. oni

    Zadní světla 306

    jsou tyhle zatmaveny nebo ne??jestli jo tak by byli lepsi!!!
  18. oni

    Zadní světla 306

    na tyhle svetla jsem koukal taky,me se nelibi ten oval,kdyby to byl krouzek je to lepsi!!jsem hroznej co,vecne nespokojenej!!
  19. oni

    Autíšta po zimě!

    toto
  20. oni

    Autíšta po zimě!

    vis neber to osobne,nerikam te ze nemas pravdu,ale kdybych dal na tebe tak bych musel vymenit auto za nove! co se tyka stk,tak to vidim ze chytim mouchu(nejakou poradnou masarku) a jednodusse ji tam rozmaznu!!!
  21. oni

    Autíšta po zimě!

    to bude asi u vetsiny z nas!
  22. oni

    Jak pojmenovat činčilu (činčiláka)

    nedavno jsme kupovali pejska a muz vam rict ze jsme stravili tolik casu hledanim jmena,tech kalendaru co jsem na netu prolez,hruza,uz nikdy vice,tudiz alusce nezavidim!
  23. oni

    Autíšta po zimě!

    tak na novy okno fakt nemam,takze budu a pevna verim ze me nic podobnyho nepotka!!zrovna se tedy zeptam jaka je tolerance pri stk na praskliny v okne?
  24. oni

    Zadní světla 306

    no takhle vypadaj suprove!!!kolik kostujou???stejne bych je musel videt na aute!!
  25. oni

    Jak pojmenovat činčilu (činčiláka)

    co takhle niki neboli brutalni nikita!
×
×
  • Vytvořit...