Ne, neboj, neberu nic osobně Jen s Tebou absolutně nemůžu souhlasit, že bys musel auto vyměnit za nové. Už jsem měl devět aut a z toho sedm bylo ojetých, takže něco zkušeností člověk nasbírá, no a když si není jistý, poradí mu někdo z klubu. Jsou v podstatě jen tři druhy závad:
1) kosmetické
2) technické, u kterých se ale může počkat, jak dlouho to vydrží, protože když to přijde tak se ti v 99% případů nic nestane (výfuk, ložiska zadní nápravy, poloosy, silentbloky, stabilizátor, dosluhující aku, motor žeroucí olej, špatné starty, zapalovací či žhavicí svíčky, ze své zkušenosti můžeš doplnit sám)
3) a závady nebezpečné - na brzdách, osvětlení, předním okně, pneumatikách. Což opravdu není celé auto. A prasklé okno na dálnici bych ti nepřál vidět, stalo se to kolegovi v Transitu a byl rád, že přežil. Jen 2 vteřiny od 3-cm prasklinky do vlomení okna do kabiny.
To? jen na vysvětlenou, ale opravdu o nic nejde a neberu to osobně ani se neurážím, protože už jsem dost starý na to, abych věděl, že každý má právo rozbít si svá vlastní ústa, je-li to jeho přání
no to co si mi ted napsal mi moc pomohlo,aspon vom co a jak!!dobra zkusim se zeptat na to zadelani te diry tady u nas!!!