Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Čirá optika

    mezi nama vy nastavitelnost pouzivate,jezdim teprve tri roky,ale zatim ani jednou!!jinak mam andelsky oci i na presnej rok vyroby a ze by presne sedeli!!ty listicky pod svetltm jsem musel ulamat ty pacicky,protoze v novym svetle byli posunuty tak o 1cm a taky moc nesedej v blatnicich,byl jsem docela zklamanej za ty prachy,ale ted,je to stejne nadhera!!!
    • 37
  2. oni

    Vymazlená 306ka na prodej

    mam nasetreny 4000 tak jsem ochotnej je dat za interier jinak autiko e!e sorry!!!
    • 34
  3. oni

    sterace

    jenze ja to ma do prahy nejakej kousek a zbytecne se mi tam jet nechce!!ze bych si tam nejdriv zavolal???nebo nebyl by tak nekdo hodnej a zjistil mi to???
    • 98
  4. oni

    sterace

    to jako ty co maj ted novy oktavky??to ja bych je bral,ale potrboval bych vedet jestli je maj a jestli pujdou na 306..
    • 98
  5. oni

    sterace

    tak panove vse vyzkouseno,takze prislo na hrubou silu,kombinacky,hadr a priohybal jsem cely ramena steracu a je klid!jeste ze jsem nevrazil prachy do novejch steracu!!!
    • 98
  6. oni

    Zajímavá práce, p205

    to 205,svetla z 306 a naraznik 106 a taky zadni svetla
    • 22
  7. oni

    Zajímavá práce, p205

    az to budev laku tak doceladobry?
    • 22
  8. oni

    Angel eyes P307

    to asi zalezi na kontrole,nekomu to kontrolujou a nekomu ne!!!
    • 44
  9. oni

    Angel eyes P307

    jak je to u technicky,kontrolujou to stelovani svetel s gabiny???
    • 44
  10. oni

    Žárovky

    kolik te stali xenony??
    • 17
  11. oni

    Žárovky

    omluvte kvalitu fotky,je to foceno mobilem!!
    • 17
  12. oni

    Žárovky

    tak tady mate andelske oci!!!to ja prave nechci aby to pak nesvitilo!!!
    • 17
  13. oni

    Žárovky

    no ja to mam do angeleyes........
    • 17
  14. oni

    Žárovky

    muzete mi nekdo doporucit nejake zarovky H1 s xenonovym svetlem,ale ne na ukor osvetleni!!plno zarovek pekne sviti,ale s auta je videt prd!!mate nekdo s necim zkusenosti??
    • 17
  15. oni

    sterace

    ne na fabii nevrzali ani potom:D
    • 98
  16. oni

    sterace

    no ja zrovna uz 14 strikam jen vodu s jarem!!!
    • 98
  17. oni

    sterace

    kolik stojej takovy kvalitni sterace a kde je sehnat!??
    • 98
  18. oni

    sterace

    no a nemuze to prave pak zpusobovat taky vrzani!!
    • 98
  19. oni

    sterace

    zejtra vemu kombinagle a pujdu ohybat!!!co se tyce tech pritlaku,jakou to ma vubec funkci??aby to pritlacovalo vice ke skle co??
    • 98
  20. oni

    sterace

    no je fakt,ze ty gumicky tak divne lezej a prijde mi ze to stira i tim telem gumicky!to mam pak zkriveny uz ramena steracu,pac lezeli i z ty fabie!!
    • 98
  21. oni

    sterace

    prave,znam taky pripad spaleni motorku!to umyti okna mi ale moc nesedi,pac bude zase hned zasrany,jen co za nekym pojedu!!
    • 98
  22. oni

    sterace

    dobra jeste zkusim,jinak da se nejak vypustit ta nadrzka?asi ne co???
    • 98
  23. oni

    sterace

    ale vzdyt pisu,zkousel jsem sterace s fabie na ktery nevrzaj ani za sucha a me vrzali porad!!
    • 98
  24. oni

    sterace

    taky me to leze na nervy!!me to vrze za kazdy rychlosti!!
    • 98
  25. oni

    sterace

    jj,meli univerzalni delku,sice na pumpe kupovany,ale bosch tak jsem myslel!!
    • 98
×
×
  • Vytvořit...