mezi nama vy nastavitelnost pouzivate,jezdim teprve tri roky,ale zatim ani jednou!!jinak mam andelsky oci i na presnej rok vyroby a ze by presne sedeli!!ty listicky pod svetltm jsem musel ulamat ty pacicky,protoze v novym svetle byli posunuty tak o 1cm a taky moc nesedej v blatnicich,byl jsem docela zklamanej za ty prachy,ale ted,je to stejne nadhera!!!