tak co se mi dnes nepovedlo,menil jse zarovicky pac mi nesvitila apak jse neco vylepsoval!a jak jsem vyndaval budiky,nechtene jsem priohnul rucicku od benzinu,proto vas chci poprosit,jestli by ste mi neukazali,kde ma byt rucicka v klidove poloze,dekujii mockrat!zrovna se zeptam jak je to s citlivosti rucicky,pac ta moje mi ukazuje jako ve strary 120,malinka zmena smeru nebo nakloneni a rucicka se hejbe!!!dekuju za co nejrychlejsi odpoved!!!