Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Folie na podsvícení displeje

    taktze si nakonec nechal zarovky??jenze tobe sla odstranit ta oranzova barva,me to nejde!!ani nechci modrou!!tudiz nemusim nijak menit,cervenou to veme dobre,ja tam daval taky folii,ale nic moc!proto bych to chtel dohnazt cervenejma diodama!!myslis ze to pomuze??
  2. oni

    Folie na podsvícení displeje

    to komisar a nesviti ti to moc bodove??diody to prej delaj???
  3. oni

    Folie na podsvícení displeje

    prave ze potenciometr nemam,ale kamos rikal ze neni problem ho udelat!!!jinak v tuningsamolepce delaj budiky i podle vasi koncepce!delaj to s plastu takze staci jen vymenit!!!
  4. oni

    Folie na podsvícení displeje

    a nebude zase moc zarit ve tme???ja vim ze se delaj rovnou diody v patici,ale ty co maj u nas k mani maj trochu jinou patici a tam nejde nasadit!!!jinak jine typy uvitam!!
  5. oni

    predni spoiler

    nekde tady to nekdo ma vyfoceno!!me osobne se to moc nelibi,je to moc kulaty oproti masce a svetlum!!!
  6. oni

    Folie na podsvícení displeje

    http://www.ezk.cz/led_diody_kulate.htm a primo tyto http://www.ezk.cz/images/dlc2.jpg a ze bych je implantoval do origo patice,ale eletrika je pro me spanelska vesnice,takze doufam ze me neukamenujete,za jsme vybral blbost!!!
  7. oni

    světla audi

    jj myslel,diky blizzard
  8. oni

    světla audi

    normalne se to vymazalo!!!ptal jsem se na technicke reseni sviticiho ramecku co ma nova audi vzadu delane z led diod!!
  9. oni

    Folie na podsvícení displeje

    U TECH STAREJCH BUDIKU KDYZ SE ZAROVICKY NAHRADEJ DIODAMA JAK MOC TO SVITI BODOVE,NEJDE TO BODOVY SVETLO NEJAK NARUSIT!!!! (pitomej capslock)
  10. oni

    MASAKR - MS Paint :D

    pro deti,v tomhle programku delam vetsinu veci!!jednoduche,ucelne a vypda to dobre!!!
    • 7
  11. oni

    MASAKR - MS Paint :D

    ja tohle vubec nopobiram!!!
    • 7
  12. oni

    svetlomety AUTEROCHE

    jaka to jsou,treba foto!!!
  13. oni

    Folie na podsvícení displeje

    http://sweb.cz/xbarcio/dily%20004.jpg[/img] nasel jse ty to budiky,ale jsou z naftake ne a taky semi ta rucica zda moc dole!! to dundee:dekuju za zvetseni,asi to udelam podle toho ale kdyby nekdo nahodou by mel lepsi,zlobit se nebudu!!! [upravil dne 4/2/07 oni] [upravil dne 4/2/07 oni] [upravil dne 4/2/07 oni] [upravil dne 4/2/07 oni]
  14. oni

    Folie na podsvícení displeje

    hm,kdyz ja bych prave od nekoho ze staryma budikama!!protoze tohle mi prijde moc blizko ty nuly!
  15. oni

    Folie na podsvícení displeje

    tak co se mi dnes nepovedlo,menil jse zarovicky pac mi nesvitila apak jse neco vylepsoval!a jak jsem vyndaval budiky,nechtene jsem priohnul rucicku od benzinu,proto vas chci poprosit,jestli by ste mi neukazali,kde ma byt rucicka v klidove poloze,dekujii mockrat!zrovna se zeptam jak je to s citlivosti rucicky,pac ta moje mi ukazuje jako ve strary 120,malinka zmena smeru nebo nakloneni a rucicka se hejbe!!!dekuju za co nejrychlejsi odpoved!!!
  16. oni

    Merka na olej 306 1,4 xn r.v. 96

    tak me to dela 51.5 centimetru presne prosiiiim!!!
  17. oni

    Peugeot 308

    no nezlobte se na me,ale posledni auta od pezota mi celkove pripadaj hodne stejny!!
  18. oni

    Udelej si sam

    to je fakt huzty,zasmal jsem se!!!:potlesk
  19. oni

    Peugeot 405 2.0TD 4x4/klima

    tady to mas!!
    • 6
  20. oni

    Peugeot 405 2.0TD 4x4/klima

    tohle se uz nekde tady resilo tohle auto!!najdi si to,bud v pokecu,bazaru,mozna tuning,uz nevim!!!
    • 6
  21. oni

    Převíječ DVD

    tak to je masakr......
  22. oni

    Folie na skla

    no kdyz mi zarucis ze to bude oka anebudou tam cary tak proc ne???i za tu trojku by to bylo prijatelny!!ale je to bez atestovy karty ze???v turnove ji davaj k bruxafolum a lidi to dost na tu kartu ukecavaj!!
  23. oni

    Folie na skla

    jj diky moc,je!!akorat ty dva tisice me pekne stvou!!na 306 me to taky vychazi na tech 4 az pet!!nechces mi to prosim taky domluvit?:D:D:D
  24. oni

    Folie na skla

    koli te to stalo neone???jak ze to mas s tema procentama???kolim muze byt a kolik mas ty??
  25. oni

    palubovka..

    ten spodni dekl jak jsou hodiny opatrne odloupni plochym sroubovackem!tam pak uvidis prvni dva sroubky co potrebujes odsroubovat!pak vyndas radio a takhle v pravo a vlevo spodnich rozich za hranou jsou maticky!je tam spatnej pristup,budes je muset nahmatat!tot asi vse!!pak opatrne at nyvytahas tahla od topeni! jo a pekny zpravy na tvym webu! [upravil dne 31/1/07 oni]
×
×
  • Vytvořit...