Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    to zmenim jen ikony, ale i ak dik, snaha se ceni.
    • 20
  2. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    napadlo me, ze bych dal uplne jinej vzhled ve windows, jak byvaj ruzny temata,ale vse je takovy detsky.
    • 20
  3. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    No muj problem je takovy, ze bych chtel vse jeste mensi nez je dovoleno ve windows. A mensi tak jakobych zvetsil jeste rozliseni. Ten program byl na symbian a ten uz chvily nemam, nevzpomenu si.
    • 20
  4. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    jasny, to vim, ale jako treba u telefonu, taky je neco dano,ale vzdy byl program, co vse zmensil, tak ze by na PC nic nebylo?
    • 20
  5. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    ono nejde tak nejak jen o pismo ale vseobecne, jakoby ch jeste zvetsil rozlišeni...
    • 20
  6. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    toto jsem zkousel a jak pisu vyse, mam vse na 100%, coz je nejmensi mozne, ale i tak dekuji...
    • 20
  7. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    edit pismo nepomohlo, jako nastavit by to slo,ale vsechno jednotlive cast po cast a to se mi nechce verit,ze by nebylo jiny reseni.
    • 20
  8. oni

    velikost oken, slozek, proste vseho

    mam win 7 ultimate 64 bit a to pismo jdu zkusit.
    • 20
  9. chlapi, mam toshibu a660 tusim 16 palcu monitor. mam nastaveno max rozliseni a to: 1366x768 a velikost textu mam na 100% (takze to nejmensi), ale mam rad jeste mensi, je nejaka sance, program, utilitka, cim bych to vsechno jeste zmensil. tatka ma notas 14 palcu a ma vsechno krasne maly.
    • 20
  10. oni

    Lidskej nevkus

    Tak to je mazec, fobiofilcka...
  11. oni

    Lidskej nevkus

    :bojim:bojim:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  12. oni

    H@skyho Peugeot 406

    Tak to kloubouk dolu, to je proste nadhera, tady je videt, ze 406 slusi kanaldekly. fakt nadhera.
  13. oni

    Zadní mlhovky P406 2.0 Hdi

    U leveho zadniho svetla,je zlutej konektor o dvou pinech, je to spojeno z taznym zarizenim, ze pokud mate asi zaprahnuto a zapnete mlhovku,tak aby svitila mlha jen za voziku, staci konektor rozpojit a propojit kablik, co jsou soucasti auta, ne tazneho zarizeni,takze zkousecko zjisti kam jde 12V po zapnuti mlhy.
    • 12
  14. oni

    Zadní mlhovky P406 2.0 Hdi

    vyreseno, konektor od taznyho upraven, diky schreekovi.
    • 12
  15. oni

    Zadní mlhovky P406 2.0 Hdi

    vomrknu to, ja mam tu nemeckou zasuvku, coz je tusim ten 13 pin ne? nase ceska ma min. kazdopadne pojistka na pozici 18 je v cajku, ale pojistka 19 vubec neni. a podle navodu zde na klubu nevim, jestli mam mit zadni mlhu na 18tce nebo na 19tce?
    • 12
  16. oni

    Zadní mlhovky P406 2.0 Hdi

    Mam ten samy problem, zjistil jsem ze mam zoxidovany jeden konektor, tak jsem to jakz takz prostrikal, ale mlhy stale nejdou, ktera pojistka je na mlhy zadni? a tazne mam, ma to nejaky vliv?
    • 12
  17. oni

    blinkry na zrcátka...

    Myslim si, že naprosto nulová.
    • 32
  18. Tak diky za info... sakra, to me teda oekne stves.....:D:D
  19. a on ti prodal jen tapeci? foto sedacek asi nemas co? nebo jeste nejaky info?
  20. to si delas srandu ze jo? ja chci sakra taky.. tam byli nekde na prodej nebo co?
  21. kde si sakra sehnal tapeci?
  22. 2 wattovy jsou taky a v pudikach to vypada lepe, vice to sviti..
    • 19
  23. oni

    Lidskej vkus

    no ta 406 s tema limcakama nevypada opravdu zle..
  24. Jsem teda zvedavej dvojnasob, jeste kdyz to budes davat do bile..
  25. oni

    Durii-ho PEŽOTKA 406 :)

    ja prave nevim,jaky odpory dat,aby to moc neoslnovalo..
    • 29
×
×
  • Vytvořit...