Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Ja neskušal, prostě jsem ho vzal, tak jak to má. Prostě kruhy jsou in. Čím víc kruhů, tým víc audi. Konec konců, přenosná navi to jistí.
  2. Rexton ještě ujde
  3. A víš že mi ten dispej ani nechybý. Tak jak to mám to alespoň nikoho neláká.
  4. Nemyslel si ako? Jestli jo, tak bez spodní šipky jsem ji koupil. Drobní karambol na předek. Nic strašné to nebylo. Proto má taky pochroumanou přední kapotu. [upravil dne 27/2/12 16:10 od Tango C8]
  5. Přesně.
  6. U galaxyho mně vadí to uložení sedaček v kufru pro třetí radu. Dost to zmenšuje kufr, ale zase je to praktické že nemáš velké krávy v kufru jak to je u C8 kde pak nemáš \"žádný\" kufr při složeném stavu. Vše má pro a proti. A nevím jestli u Galaxyho de vyndat druhou řadu úplně. Třetí řada nejde. [upravil dne 27/2/12 12:04 od Tango C8]
  7. Jak jsem psal, je to jenom exteriérové porovnání. Samozřejmě rozměry, jak vnější tak vnitřní, je o jiném. De jenom o to kdyby se někdo nemohl rozhodnou dle fasády, které vozidlo vybrat. Jináč , když jsem se dával z boku na zadky, tak galaxy vyčuhovala oproti C8. Ale Galaxy má takovou tu prdel, no nějako moc vyprdelenou:D. Alhambru jsem ani nevyděl. Předky byli srovnané , dá se říct na cm.
  8. JJ - Ohlásit na úřad, že něco děláš v bytě. Jináč nic.
    • 7
  9. No jo, ale dá se to. Když vyjete ten z galaxy, tak není problém. Samozřejmě je problém u hasičů a popelářů. To jo. Ale takhle se stojí, většinou přes týden, a to ve večerních hodinách, samozřejmě. Ale k píšu, ja většinou vyjedu, kdo nevyjede, tak uprostřed stojící dávají telefon na sebe za okno. Ale je to jiné téma
  10. Sklamu tě, ale Espace má \"jenom\" 4,66 m, C8 4,72m, Galaxy 4,82m Z venku, uvnitř to bude asi o jiném. Ju a Galaxy je taky nejširší. [upravil dne 27/2/12 10:52 od Tango C8]
  11. Tak, již přední maska doplněná. Je to plnohodnotný Citroen.
  12. Grand? Ten asi jo.
  13. Jasněěěěěěě
  14. A zepředu, ne přímo
  15. Zezadu
  16. Možná to tady je, nebo není, nevím - když tak to šoupněte jinam. Foto nic moc. Nešlo to vyfotit přímo - stálo tam vozidlo před MPV. Dávám sem nějaké porovnání MPV - Alhambra, Galaxy a C8 (moje:D) - jenom vizuálně z exteriéru - pro porovnání- přišlo mi to zajímavé. C8 stojí zadními koly u obruby, Galaxy asi 5 cm od obruby a Alhambra asi 15 cm od obruby. Zepředu všechny auta byli srovnané do jedné lajny. Na pohled je Galaxy větší, tedy delší. C8 má víc protrhnuté okno dopředu. C8 ještě stála v takovém ďolíku, proto je na-šikmo. [upravil dne 27/2/12 10:20 od Tango C8]
  17. Tango C8

    Nákup bratříčka C8

    Sedačku u řidiče mám taky předělanou. Kůže asi vydrží víc. Ale je to kosmetická vada. Myslím že C8/807 není kratší jak mondeo, tak nějak to bude stejné na dílku ale zase C8/807 sedíš nahoře, máš lepší výhled, větší prostor (v espacu je větší prostor, to je fakt). Skus tu C8 co jsem tady dával, tu 2,2) Nevypadá špatně, jenom ty dveře.
  18. Tango C8

    Peugeot Kly

    A taky čtvrtek. Dívám se taky A je to do 21:20-30 hod. Jináč, vždy jsme se domluvili na termínu. Hold je to kvalitní servis-man, co jsem moc rád. Děkuji pp205 [upravil dne 23/2/12 12:18 od Tango C8]
  19. Jo, to máš pravdu.
  20. Tango C8

    Nákup bratříčka C8

    Taky jsem se divil, ale na xenonech ti sjede klapka, která nastaví xenon na dálku a plus ktomu normální žárovka v halogenu. Nebo tak nějako ten bi-xenon funguje. \"Bi-xenon - stretavacie svetlo je D1S vybojka v čočke s elektromagnetickou clonkou,ktora sa preklopy pri prepnuti na dialkove a tym svieti xenon aj do dialky a plus samozrejme dialkove halogeny v otvorenej parabole k tomu...\" konec citace
  21. Tango C8

    Nákup bratříčka C8

    Já to myslel z legrace. Toho hrocha, tedy. Vím že máš postavu jak hora. A tvoje problému naprosto chápu.
  22. Hm, no, já posunul sedačku v druhý řadě dopředu, sklopil opěradlo, ale stačilo mi to jenom po roletku. Dál jsem to neskoušel. Takže nevím Proto jsem dal \"skoro\" do uvozovek, jelikož pro prcka to sklopení na ležení stačilo. [upravil dne 23/2/12 12:01 od Tango C8]
  23. Tango C8

    Nákup bratříčka C8

    Bi-xenony to má. Při dálkových je to jako ve dne
  24. Tango C8

    Nákup bratříčka C8

    No jo MotoMoto jeho středová konzola. Hold není každý jako ty, hroch mně to nepřekáží. A ručka, tak nějako neřeším, jenom občas vypnu kolenem při vystupování ASR, či co to tam za čudl je Ju a světlá výška, já myslím že nebude jiná jak u standardních vozů. Obrubníky při parkování neškrtám, prahy přejdu normálně. Myslím , že tak dramatické to nebude. Myslím že uprostřed vozu dole je nějaký bazmek na výfuku, co vyčuhuje víc k zemi. Tak 2-3 cm. Asi [upravil dne 23/2/12 11:49 od Tango C8]
  25. Taká není realita nočního cestovaní. JA jezdím zásadně v noci, a nikdy jsem kluky nedával nepřipoutané za jízdy mimo sedačku. Vždyť odtoho máme tyhle vozy že sedačka se dá naklopit a je tam \" skoro\" v leže a připoután. Né úplně ale účel spaní to splní. Tož jak si psal je to tvoje volba, neber mně ve zlém. [upravil dne 23/2/12 09:39 od Tango C8]
×
×
  • Vytvořit...