Jak jsem psal, je to jenom exteriérové porovnání. Samozřejmě rozměry, jak vnější tak vnitřní, je o jiném.
De jenom o to kdyby se někdo nemohl rozhodnou dle fasády, které vozidlo vybrat.
Jináč , když jsem se dával z boku na zadky, tak galaxy vyčuhovala oproti C8. Ale Galaxy má takovou tu prdel, no nějako moc vyprdelenou:D. Alhambru jsem ani nevyděl. Předky byli srovnané , dá se říct na cm.