Ahoj mám dva dotazy.
1. nechá se nějak nastavit výška zadku u sedanu 2,0HDI nový model.Strejc má stejnou 406 jen jinou výbavu a převodovku.A když je postavim vedle sebe mám výš zadek,je to poznad i na mezeře mezi pneu a lemem blatníku.
2. dotaz nasadil jsem nový gumy na liťáky vyvážil,nechal vyměnit kotouče,destičky a svislý tyčky na předku a při 110 se mě začne chvět volant,auto nikam netáhne geomet. v pořádku jen to chvění ve vyšší rychlosti.Co to může dělat?