Přejít na obsah

Wilgott

Uživatel
  • Počet příspěvků

    61
  • Registrace

Vše od uživatele Wilgott

  1. Zdravim. Potřebuji poradit.Dnes ráno vezu kluka do školky vše OK. Pak na sednu do auta otočim klíčem vše OK, kontrolky OK.Otočim na startování a vše v autě konplet zhaslo. zkoušel jsem to 6x a pokaždý stejný. Pak jsem koukal i pod haupnu nic jsem nezjistil. Zabouchnu haupnu a pak naskočil. Nevíte co to může být.
  2. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    OK dík za info misho.1709
    • 29
  3. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    Tak je to tím ovladacím prvkem.Pujčil jsem si ho od strjdy z jeho auta a už klima běžela.Teď už jen počkám na až mi ho pošle charlie. Je nějaký podstatný rozdíl v ovadacím prvku? Já mám na koci označení písmeno H - díl od charlího má myslim M. Předpokládám, že to označení bude jedno strejda na tý krabičce neměl žádný číslo jen nápis Valeo
    • 29
  4. Zdravim Jen dotaz k tématu, mě v uložení nevrže jen dle info servismana je tlumič volnější v uložení, to pak je na výměnu kompletu i složiskem?
    • 55
  5. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    jj už jsem našel díru kde to vybrakovali. hlavně aby s tím byl spojený i problém s tím že kompresor sepne jen na 5s pak vypne a za čas zase sepne když nastavim na klimě aby chladil.
    • 29
  6. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    to charlie : ano to je přesně ono naspal jsem ti na mail kontak. Vzal bych to od tebe. to misho.1709 teď tam neni vůbec je to rozpojený, krabičku mám na stole.Neviděl jsem od kaď přesně je.Předpokládám že musí být nějak zastrčený ten chladíč do potrubí ventilátoru kvuli chlazení je tak?
    • 29
  7. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    Tak DIA píše jen 0 tlak v klimě přitom je plná. Ano mám automatickou klimu.Nevim jestli to je ten tranzistor.Vyndali mi jinou krabičku, měl by to být ovladaci prvek klimatizace ( černá krabička dvě zelené zastrčky na konektory a dlouhý chladič.) označená 657165W/H 45/01 73418412/J. Neví někdo jak bych zjistil jestli je opravdu v háji jak jí proměřit? Taky jsem zjistil že i kompresor se nespíná sepne třeba na 5s pak vypne a za čas zase. [Edited on 10/10/13 17:30 by Wilgott] [Edited on 10/10/13 17:30 by Wilgott]
    • 29
  8. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    Dia už mám dohodnutou, nemůžu najít to relé. Koukám do manuálu i do Jak na to? chtěl jsem ho zkusit vyměnit u strejce za jeho jestli to je tím.Kde ho najdu?
    • 29
  9. Wilgott

    Ventilátor klimatizace

    to: Dado240 přesně tak, ať měním teplotu nahoru i dolu tak pořád funí naplno. [Edited on 25/6/13 07:53 by Wilgott]
    • 29
  10. Ahoj potřebuji poradit.Už třetí den mi jde ventilátor klimatizace naplno, nejde vůbec ručně ztlumit ani na auto se nic nezmění.Hučí to v autě jak v úle.Poradí někdo co udělat. P406 rv. 01, sedan 2,0 HDI 80kW VIN 38BRHZF81424857 [Edited on 10/10/13 17:28 by Wilgott]
    • 29
  11. Wilgott

    Rachot u rozvodů

    Jen to netáhne. Žádná chyba nesviti,prostě jako kdyby se mu nechtělo.
    • 10
  12. Wilgott

    Rachot u rozvodů

    Dík za tipy teď už uvidim co mi řeknou v servisu a kolik to bude stát. Ještě jeden dotaz není k tomuhle tématu, ale zeptám se. Strejc má stejnou 406ku jen jinou převodovku. Stává se mu že mu přestane táhnout turbo.Někdy v pohodě jede pak když chce zase zrychlit tak netáhne.Nevíte na co se zaměřit? dík za rady
    • 10
  13. Wilgott

    Rachot u rozvodů

    Kolik koštuje ta sranda
    • 10
  14. Zdravim Potřeboval bych poradit, dnes se mi během jízdy začel ozívat rachot z motoru.Po otevření haupny to rachotilo někde u rozvodů a lítaly od někud asi hliníkové piliny.Našel jsem v motoru něco co vypada jako mazací kroužek cca dm10cm a sežvíkaný kus plechu co vypadá jako pásovina. Známej povídal že to vypadá na něco vysypanýho u hlavní hřídele.Nevi někdo co by to mohlo být a případně kolik to bude stát
    • 10
  15. to: Foxo já tam to ohřívání vody mám a mám r.v. 01 bude to mít nějaký vliv na ohřívání,když zaselpím jen sání?
  16. Wilgott

    dotaz na turbo

    to: koblih69 aha tak to jsem nevěděl,takže tím když se přestane dobře mazat to fluidní lož. tak se to zadře (to asi myslel Ferry.
    • 6
  17. Wilgott

    dotaz na turbo

    Děláme garett od malejch až po cca 5kg baga,ale ty velký asi do náklaďáků se už moc nedějí,ale deně tady mydlíme dvě provedení na husto těch majech garretů. Práve že co jsem koukal do turba co nám dal zákazník rozřízlej aby se vydělo jak to a co kde má sedět a těsnit jsem nic jako ložisko neviděl jsou tam jen broušený poudra nalisováný na broušený osičce a vrtulky jo a v prostřed je nějaký mosazný bazmek asi na promazání tý osičky. to:koblih69 dvě ty největší části tady děláme co máš na tom obr.
    • 6
  18. zdravim chtěl jsem se jen zeptat všeobecně co se vyse.... nejčastěji na turbu.a jaký se montují do Peugeotu.(stačí obr.)Kdyby byl někdo tak hodný.Co jsem koukal do 407 tak je ten šneček dost podobný těm co u nás obrábíme.
    • 6
  19. to Agresssor : tak to by mohlo být ono taky to mám cca 2cm vyšší než strejcův sedan.
    • 7
  20. Tak vzdálenost od gumy (nové) 205/60 R15 k blatníku je 8cm u mě.
    • 7
  21. to Ferry:nevim v jakém jsou stavu za kolo když vezmu drží,ale před nasazením nových gum a výměnou těch kotoučů to nedělalo.(vybrace předtím byly jem při brždění to dělaly ty starý kotouče)Takže zkusím ty kola převážit a uvidím. a ta výška - no mě ten rozdíl vyšek nehraje o víc než milimetry.Je možný si nechat vyměnit pružiny z fabriky za nějaký delší?kdyby jo tak to by to vysvětlilo změřim vzdálenost od gumy a písnu mnt hned to bude.
    • 7
  22. Ahoj mám dva dotazy. 1. nechá se nějak nastavit výška zadku u sedanu 2,0HDI nový model.Strejc má stejnou 406 jen jinou výbavu a převodovku.A když je postavim vedle sebe mám výš zadek,je to poznad i na mezeře mezi pneu a lemem blatníku. 2. dotaz nasadil jsem nový gumy na liťáky vyvážil,nechal vyměnit kotouče,destičky a svislý tyčky na předku a při 110 se mě začne chvět volant,auto nikam netáhne geomet. v pořádku jen to chvění ve vyšší rychlosti.Co to může dělat?
    • 7
  23. zapoměl jsem napsat,že to mám na zadní nápravu
    • 53
  24. Ferry mužeš mi napsat odkaz přímo na tyč stabilizátoru na sedan 406 01 2,0HDI 110 já si objednal tohle MEYLE Tyc/vzpera, stabilisator 3909107 meyle11160600009HD to asi nebude ono co jsem měl koupit [upravil dne 18/3/11 11:39 Wilgott]
    • 53
  25. Wilgott

    relé žhavení

    Mohl by mi někdo poradit jak mám proskoušet relé žhavení jesli je v pořádku.PP2000 mi to hází trvalou chybu (relé žhavení před a po startu je zablokované) tak myslim že to tam psalo.Auto přesto v pohodě startuje a v tomhle počasí se mi nerozvítí ani kontrolka žhavení. Nebo bych ho měl rovnou vyměnit. P406 2.0HDI rv 01
×
×
  • Vytvořit...