Přejít na obsah

Brandy20

Uživatel
  • Počet příspěvků

    366
  • Registrace

Vše od uživatele Brandy20

  1. Brandy20

    Neoriginalne xenony

    Tak tu je, fotene za dažda http://img227.imageshack.us/i/13052010020.jpg/
    • 7
  2. Brandy20

    Prepalenie jazyka u rt3

    obrat sa na PeterTN1, ten ju stvoril a ten ti ju aj urcite nahra. PS: Treba citat forum, nakolko sa tu o tom strasne vela pise:bacha
  3. Brandy20

    Neoriginalne xenony

    Tak som sa na to teraz vecer kukal a neni moc vidiet, že su tam xenony, myslim namodrale svetlo, ked som tam dal 4300k :-)
    • 7
  4. Brandy20

    hlinikove pedaly

    tak ja mam umelu spojku aj plynovy pedal. Ale ten plynovy je taky hrubkovy a tvrdeny [upravil dne 12/5/10 Brandy20]
  5. Brandy20

    Nesvieti kontrolka zhavnia...

    Mne svietila kontrolka zhavenia len cez zimu a to aj len cca 2s
    • 17
  6. Brandy20

    Prasknutný podblatnik

    No neviem, rozmyslal som aj nad tým, ale chýba tam jeden kus umeliny a tych 38€ ma uz nezabije, este to musim dat na zdvihak a kuknut co je zlomene. No vymenit to musim, lebo mi nieco zo spodu sem tam vibruje, tak to bude asi toto
    • 6
  7. Brandy20

    Prasknutný podblatnik

    Diky chlapi, toto som nasiel aj ja, ale nebol som si isty ci to je ono
    • 6
  8. Zdravim neviem najst v servisboxe pravypredný podblatnik-ta umela sranda. Nakoľko som zistil, že ho mam prasknuty, kua Ak to niekto najde, prosim info. Dikes
    • 6
  9. Brandy20

    sk do rt3

    Dohodni sa s PeterTN1, on ju prelozil, a on Ti moze jediny dat
    • 6
  10. Brandy20

    Slovencina do RT3

    Ahoj, chcem sa ta spýtat, je tam aj skripn na RT3 odblokovanie videa za jazdy?
  11. Brandy20

    Neoriginalne xenony

    Tak som sa aj ja nakoniec rozhodol namontovat do auta HID xenon 4300k. Uvidime. ci sa ukazu neskor nejak komplikácie, ale zatial vsetko ok. Starter sme umiestnili pod svetlo, na spodnu cast svetlometu, iba na obojstrannú pásku. Na moje prekvapenie, drží to ako Dežo socialku :-))) http://img88.imageshack.us/i/xenonb.jpg/
    • 7
  12. Brandy20

    Dojez d dle palubního PC

    Ja si to tiez neviem predsatvit, nakolko teraz jazdim kratke trate, tak mam 7,2 l na 100km, a a tak mi ukazuje aj na 5000km. Neviem ako sa dostanete v meste na 5,4 na 2.0hdi, lebo taku spravim, len ked idem dalej a mam lahku nohu(teda predpisovu)No alebo auticko pekne dusite
    • 43
  13. Brandy20

    hlinikove pedaly

    Tak mne uz to aj prislo domov a aj som si to namontoval :-) Este raz Vlado 77 dakujem a som rad, ze sa este najdu ludia, ktorý su ochotny pomoct ostatny:super:super:super http://img269.imageshack.us/i/10052010018.jpg/
  14. AKo keď sa logicky zamyslíte, že 2.0HDI mam 100kw a 1.6HDI 80kw, tak si myslim, že ta 1.6 HDI je už aj tak vydupana na maximum a dalsie upravy, by urcite motoru nepomoholi
    • 65
  15. Podla mojho nazaru, urcitie nie a hlavne nie 1.6HDI, teda ak chces to auto mat dlhsie
    • 65
  16. Brandy20

    rozmer pneu

    Neviem ako u Vas v CR, ale u nas EEEEEEEE. Jedine podľa typoveho schvalenia a potvrdenia z Peugeotu, že ake mozes mat na vozidle pneu.
    • 26
  17. To ti je sranda s tou naftou, na Slovenskej pumpe Slovnaft leju do nafty vodu a Rakuska nafta na OMV cez zimu mrzne. Nejak mi to nejde do tej makovice :-)
    • 12
  18. Brandy20

    chromove kryty na zrcatka

    Nema tu niekto fotku cierneho tatosa s chromovými krytkami na spatných zrkadlach? najlepšie celu, pre predstavu.DIK
    • 36
  19. Tak zacali sme to už rozoberať, ale v zlej teme. Tak sa chcem znovu spýtať, ake mate skusenosti
    • 7
  20. Brandy20

    Corner funkcia

    treba hladat na fore, uz sa to tu rozoberalo
    • 13
  21. Nzdar, chcem sa ta opýtať. Mam v plane dat do mojho tatosa xenony, citam tu že to moze blbnut, len chcem vediet, že ked si ich tam dal ty, ci si nejak nieco upravoval, alebo si len namontoval sadu xenonov?
  22. Brandy20

    hlinikove pedaly

    Prosim aj mne potvrd, tiez sa mi to nezdalo
  23. Brandy20

    407 1,6 HDi 2005

    Hmm, chcel by som vediet ako si tam dosiahol chipom 120kw???
    • 25
  24. Brandy20

    Chromovaná mřížka!

    Tak u mna to bolo presne 4m, ale ak mas este tie bočne stlpce tak kup 4,5m
×
×
  • Vytvořit...