Čaute.
Potrebujem radu pre kamaráta ktorý ma 307SW 1,6 r.v.2003,benzín.
Ak je auto v kľude cca 2 týždne potom po naštartovaní zdochne a to sa opakuje až do vybitia batérie. Auto beží a až po chvílke zdochne.
T.z. že baterka by mala byť v poriadku nie?
Ale keď štartne z inej baterky cez káble tak sa to nestáva.
V čom je problém?
Viete niekto poradiť?
Vďaka.