Přejít na obsah

cappo2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    138
  • Registrace

Vše od uživatele cappo2

  1. Čaute. Potrebujem radu pre kamaráta ktorý ma 307SW 1,6 r.v.2003,benzín. Ak je auto v kľude cca 2 týždne potom po naštartovaní zdochne a to sa opakuje až do vybitia batérie. Auto beží a až po chvílke zdochne. T.z. že baterka by mala byť v poriadku nie? Ale keď štartne z inej baterky cez káble tak sa to nestáva. V čom je problém? Viete niekto poradiť? Vďaka.
  2. Čaute. Kde sa nachádza palivový filter na 307SW 1.6 r.v.2002? Ďakujem.
  3. cappo2

    Zadne dvere

    Možes to dat na http://www.uschovna.cz/sk/?
    • 11
  4. cappo2

    Zadne dvere

    na mail to neprejde.Je to priliš velke.
    • 11
  5. cappo2

    Zadne dvere

    Nikto žiadna rada? Nemam chut ist do servisu.
    • 11
  6. cappo2

    Zadne dvere

    Bližši popis by nebol čo konkretne rozobrat a ako? Nerad by som daky plast polamal. Dik.
    • 11
  7. cappo2

    Zadne dvere

    Su to bocne dvere a nejde to kluckou zvonku.
    • 11
  8. Caute Peugeotaci. Nemozem otvorit zadne dvere zvonku. Zvnutra to ide. Viete niekto kde je problem popripade ako to opravit? Dikes.
    • 11
  9. cappo2

    Klaksón

    Dik. Ale ako otvorit volant? Nejake foto by nebolo?
  10. Čaute. Chcem sa spýtať na funkčnosť klaksóna. Raz mi reaguje a raz ani za svet. Ide o nejaký studený spoj alebo niečo podobné? Ako to opraviť? Thx.
  11. Čaute. Chcem si vynulovať priemernú spotrebu. Mám 307SW kombi. V minulosti som to už robil, len teraz mi to nejako nejde. Vie mi niekto poradiť ako ? Dikes.
  12. Čaute. Potrebujem zohnať plastový držiak do ktorého sa vkladá žiarovka smerovky a zasúva sa do svetla. Sú tam už opalené kontakty a smerovka raz ide a raz nie Mám 307SW kombi. Viete nejaký link kde sa to dá samostatne objednať? Dík.
  13. cappo2

    Osvetlenie zadnej značky

    Oh. Mám combi SW. Sorry za neúplné info.
  14. Zdravím všetkých. Potrebujem radu ohladom výmeny žiarovky osvetlenia zadnej značky. Ako na to? Potrebujem vybrať krytovanie zadných dverí? Díkes.
  15. Čaute. Potrebujem súrne radu. Hlási mi hlášku nedostatok chladiacej kvapaliny, klasika sprevádzané zvukovým a výstražným hlasením. Hladiacej je však ok. Čo to može byť? Zblblo čidlo z teploty? Alebo ...? Dik za radu.:fnuk
  16. cappo2

    Klima

    Čaute chcel by som poradiť ohľadom klimy.Keď je veľmi horúco a zapnem klimu, tak chvilu chladí potom sama vypne a sama opet zapne a tak to pokračuje.Ked je v aute normal teplota tak klima už beži stale. Je to ok alebo ju treba doplniť? Dik za radu.
  17. cappo2

    Zmena v TP

    Mne sa jedná o zmenu zo 16 na 15 a myslím kde mám napísat na Peugeot.
  18. Caute. Vie mi niekto poradit kde mám požiadat o zmenu v technickom preukaze týkajúcu sa zmeny pneumatik? Dakujem.
  19. cappo2

    Výkon

    Ok.Ja som laik na taketo veci. Preto potrebujem radu.
  20. cappo2

    Výkon

    Nikto nemal podobný problém?
  21. Čaute m Do včerajšieho dňa mi moja 307-ka nerobila žiadne vačšie starosti až včera:myslim. Auto stratilo výkon ako keby sa nezápinalo turbo. Z času na čas sa chytlo auto zrýchlilo a po chvili zasa žiadny výkon. Tak som prešiel asi 200 km . Potom som na benzínke zastavil a odvtedy ta fachčilo ako má. Co to može byt? Ak by odišlo turbo už by sa nechytlo nie?
  22. cappo2

    Pružina KO

    Nevie niekto či typ pružín ST335642 x 2 je správny na 307SW r.2003? Sú za 80EUR. Zdá sa mi to málo. Alebo mi poradte aké predné pružiny mam zhanat?
    • 30
  23. Čaute. Nemáte niekto nejaký tip na to aby bolo vidieť údaje na vrchnom display aj keď pripeká slniečko? Mne tam v horúčavoch nie je nič vidieť. Dajte radu. Dik.
  24. cappo2

    Zadný ostrekovač

    Motorček nemože byt rozbitý ked na predné sklo strieka. Nebude niečo s elektronikou?
  25. Čaute. Potrebujem radu ohľadom zadného ostrekovača. Zapnem ostrek zadného okna a ostrekuje mi na predné. Pritom zadný stierač reaguje. Stretol sa stým niekto?
×
×
  • Vytvořit...