Přejít na obsah

cappo2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    138
  • Registrace

Vše od uživatele cappo2

  1. cappo2

    Klimatizácia

    Dal som vymeniť vnútorný ventilátor a zabralo to. Klima šlape ako hodinky.
    • 21
  2. cappo2

    Klimatizácia

    VF33HRHSB83156677 sorry preklep.
    • 21
  3. cappo2

    Klimatizácia

    VF33HRHSBS3156677
    • 21
  4. cappo2

    Klimatizácia

    Takže predsa ten ventilátor? Dúfam že to bude správne. Už mi nič neostáva. Dik za radu. Namáš nejaké ilustračné foto ako ten ventilátor vyzerá?
    • 21
  5. cappo2

    Klimatizácia

    Klíma vyčistená a doplnená. Nepomohlo, ventilátor počas chladenia vypína stále. V servise mi chcú vymeniť ventilátor čo sa mi zdá zbytočné. Keď nie je prílišná horúčava ventilátor a chladenie beží stále. To mi signalizuje že ventilátor je ok, len nejaké riadenie ho vypína. Má niekto ešte nejakú skúsenosť?
    • 21
  6. cappo2

    Predný tlmič

    Značku už neviem. Tlmiče ostali v servise ale boli to ešte pôvodne tlmiče od výroby.
    • 13
  7. cappo2

    Predný tlmič

    Ja som sa celý čas pýtal na vplyv voľnej misky nie na horné uloženie. Horné uloženie bolo menené spolu s pružinami tak ako sa má. Len každý včetne teba 307RG písal že miska ma byť napevno a to ma miatlo. Posledný príspevok už bol len informatívny pre všetkých že miska nie je privarená. Forum tu je aj pre ľudí čo sa tomu nevenujú , nerozumejú a potrebujú poradiť, nie len pre odborníkov tvojho typu.
    • 13
  8. cappo2

    Predný tlmič

    Predné tlmiče mám vymenené a zistenie je také že ta miska nie je privarená iba nasunutá silou pružiny na kuželovitý tvar rurky. Takže v podstate po prasknutí pružiny sa mohla miska uvolniť.
    • 13
  9. cappo2

    Predný tlmič

    Prave že spodná miska nie je už privarená. Pri prasknutí pružiny bolo pootočená.
    • 13
  10. Zdravím. Potrebujem radu. Mám Peugeot 307SW r.v.2003 2.0hdi a v krátkom období(2 roky) mi 2x praskla predná pravá pružina. Chcem sa spýtať či to môže byť dôsledok že na prednom pravom tlmiči mám ten spodný tanier voľný, čiže pri prasknutej pružine sa potočil na oske. Mechanik mi ho vrátil na miesto a založil novú pružinu. Je to ok? Nemusí byť ten tanier napevno, privarený? Alebo ma zo spodu nejaké západky? Vopred ďakujem
    • 13
  11. Dobrý deň, chcem sa spýtať na problém ktorý mám s klimatizáciou ma aute 307SW 2.0Hdi 79kW. r.2003. V horúcich dňoch keď zapnem klímu chvíli chladí potom vypne, po čase zase zapne, chladí a vypne a takto to pokračuje niekoľkokrát. Keď sa už teplota v aute zníži, klíma už pracuje bez problémov. Vyzerá to na prehrievanie nejakej súčiastky ktorá klímu vypína. Pomôže mi vyčistenie a doplnenie? Alebo nejaká iná rada? Ďakujem.
    • 21
  12. Čaute, Chcem sa spýtať ako by som mohol zdvihnúť dosah stretávacích svetiel na 307SW. Svetlá mám nové, mám však pocit že nesvietia dostatočne ďaleko. Zdvih automaticky je nepatrný.
  13. cappo2

    Slabý výkon auta

    No trebars teraz v stredu to urobilo po 50km ale trebars minule po 300km.
  14. cappo2

    Slabý výkon auta

    Ved to. Niekedy sa chyba prejaví po x kilometrov a jak na potvoru nie vtedy keď treba.
  15. cappo2

    Slabý výkon auta

    Dakujem za informacie. Zájdem ešte raz na diagnostiku. Ale dajte tipy len tak orientačne čo by to mohlo spôsobovať?
  16. Čaute. Mám Peugeot 307 SW 2.0Hdi r.v.2003. V poslednej dobe sa mi z času na čas tratí výkon. Idem po dialnici 130 km/h ale mám nohu na podlahe, žiaden výkon. Tak idem určitý čas a odrazu auto vystrelí a šlape. Zvačša sa to prejavuje ked je horúce počasie. Diagnostika nič neodhalila. Predpokladám že turbo je ok. Poradte čo by to mohlo byt? Vdaka vopred
  17. cappo2

    Prepínacia pačka

  18. Čaute, potrebujem zohnať prepínaciu pačku s ESP(blinker, svetla , stierače). Poprípade dá sa zohnať len samostatná pačka na blinkre na Peugeot 307SW 2.0 HDi v.2003? Poraďte prosím. Vďaka.
  19. Caute. Potrebujem radu. Mám Peugeot 307SW Hdi 2.0 . Po štarte mi ukazuje nízku hladinu oleja pričom skutočnosť na ryske je iná. Potom mi hlási chybu antipollution fault. Môže to mat súvis? Čo s tým? Dakujem vopred.
  20. Caute, Poprosím o radu. Potrebujem zohnať snimač vyfukovych plynov za katalizatorom pre Peugeot 307SW 2Hdi 79kw. Viete mi niekto poradiť kde? Ešte sa spýtam, v prípade že tento snímač nefunguje aky to ma dopad na funkčnosť vozidla. Dakujem za pomoc.
  21. cappo2

    Problém s turbom

    Práve že diagnostika nevykazuje žiadnu chybu.
  22. Čaute, Mám 307SW 2.0Hdi 89kW a opakuje sa mi problém s turbom. Ide bez problémov a zrazu stratí výkon a trebárs po dialnici pôjde max. 110km/h. Potom sa odrazu rozbehne a ide dobre. Problém je že sa ta vyskytuje sporadicky. Trebárs minule mi auto šlapalo 600km a až potom sa začali problémy. Vie mi niekto poradiť? Dakujem.
  23. cappo2

    Turbo

    Jedná sa o model 307SW 2.0Hdi 79kW.
  24. cappo2

    Turbo

    Dobrý deň. Z času na čas mi vypadáva turbo. Na diagnostike vypísalo hlášku : P1451 variabilni prívod rozdelovaca, zkratove spojeni k uzmeneni nebo otevreny ... . Vie mi niekto poradit? Dakujem vopred.
  25. cappo2

    Po naštartovaní zdochne

    Praveže bateria má rok. Ale ak by to bol problém batérie prečo zdochne až po chvíli? To by neštartlo vobec nie?
×
×
  • Vytvořit...