Dobrý deň, chcem sa spýtať na problém ktorý mám s klimatizáciou ma aute 307SW 2.0Hdi 79kW. r.2003.
V horúcich dňoch keď zapnem klímu chvíli chladí potom vypne, po čase zase zapne, chladí a vypne a takto to pokračuje niekoľkokrát.
Keď sa už teplota v aute zníži, klíma už pracuje bez problémov. Vyzerá to na prehrievanie nejakej súčiastky ktorá klímu vypína.
Pomôže mi vyčistenie a doplnenie? Alebo nejaká iná rada?
Ďakujem.