Zdravim.tak chcipani se mi pred mesicem vratilo zpet.opet kdyz necham motor brzdit pres rychlost a vyradim tak zdechne.zitra jdu na diagnostiku protoze uz vazne nevim co stim.uz srm vymenil i ten krokac plus reset RJ a nepomohlo.to co jeste nemam vymeneno je map senzor,cidlo nasavaneho vzduchu a vyhrivani klapky.otacky na volnobeh drzi krasne nekolisaj nic ale jen kdyz brzdim pres rychlost tak to po vyslapnuti chcipne.uz vazne nevim.na netesnost v sani sem koukal a vse vypada v poradku.ten ventil s aktivnim uhlim mam tez vymeneno.zitra dam vedet co ukaze nebo neukaze dia.mohlo by to delat cidlo nasavaneho vzduchu?