diky za info...jeste mam jednu otazku...byl sem na technickz a auto v cajku vse v púoradku az na jedno rameno ve predu dva silentbloky sou volnejsi krapet je mozny ze to tluce?kdyz jedu po kostkach tak to sem tam tukne...stabilizacni tyce mam novy cepy sou ok...
[upravil dne 22/7/13 15:06 od Peta-k]