zdrawim pežotaci!!mam problem a rovnou dva problémy!:)ten jeden problem je ze při pravotočive zatačky jse mií rozsviti kontrolka mazani a voda ale jenom do prava do leva nic a když dubnu na brzdu tak taky nic tak nevim nevite co s tim???nechce jse mi to davat do servisuale každej mi říka ze to bude nejaka prkotina třeba ukostření budiku atd...tak jhsem se dival na ukostření budiku ale nic jsem nenašel zadnej černej drat jako kostra tam nemam tak nevim a proto jse vas ptam a dčruhej problůem je ze při studeným startu a nekdy i zahřatým motorem jse nemužu rozjet musim přidat vic plynu abych jse mohl rozjed jinak to cuka a nekdy to chcipne menil jsem svíčky za platinovy myslel jsem si ze jse to zlepši a nic nemohlo by to bejt třeba rozdelovač ze dava malo proudu?nebo palivovy filtr??docela me to sere:grr vypadam jak začátečnik!!!jinak mam peugeota (ŽOTA) 106 1.2 xr rok 1992 a 40Kw mej te se a poradte prosim diky!!!čauves:papa
[upravil dne 7/3/09 Peta-k]
[upravil dne 7/3/09 Peta-k]
[upravil dne 7/3/09 Peta-k]
[upravil dne 26/7/09 Peta-k]