zdrawim chci se zeptat jak jse dostanu k osvetleni ventilatoru nejak mi to tam habruje a blika a nekdy nesviti vubes myslim si ze je špatnej kontakt na zorovičce!!koukal jsem na to a to musim rozdelat celej předni panel???pod popelnikem jse tam nedostanu je to tam nejak zadelany!zozebiral jste to nekdo ???nerad bych tam neco urval!dekuji za tipy