Přejít na obsah

Peta-k

Uživatel
  • Počet příspěvků

    927
  • Registrace

Vše od uživatele Peta-k

  1. Peta-k

    osvetleni ventilatoru

    tak toho šroubečku jsem si nikdy nevšiml!!!tak ten otočnej srač vyndam potom ty hejblata a melo by to jid ven jo???juknu na to diky
  2. zdrawim chci se zeptat jak jse dostanu k osvetleni ventilatoru nejak mi to tam habruje a blika a nekdy nesviti vubes myslim si ze je špatnej kontakt na zorovičce!!koukal jsem na to a to musim rozdelat celej předni panel???pod popelnikem jse tam nedostanu je to tam nejak zadelany!zozebiral jste to nekdo ???nerad bych tam neco urval!dekuji za tipy
  3. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    nemate kontrolku na parkovačky jo???tak to teda slyšim poprve co v aute nejni!!!:)ja ji tam teda mam!!!
    • 17
  4. Peta-k

    vyměním 106 za 106

    tak to taky vim ze to je uplne nekde jinde!!!:rollstejne do ty moji 106 přestavam vražet prachy to je pořad neco jak je to starši model jenom to nejduležitejší aby to prošlo technickou a jinak na to seru a šetřim na S16:aut nebo neco jinýho vetšiho!!!
    • 47
  5. Peta-k

    vyměním 106 za 106

    taky bych to klidne vymenil mam 1.2 rok 92 ČERVENÉ BARVY a to je problém sakra proč nemam zlutou!:(taky jsem dycky chtel S16
    • 47
  6. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    nevim ale podle toho co tady píšou o ty kontrolce tak by mela svitit po zapnuti klíčku a po nastartovani zhasnout!!!
    • 17
  7. Peta-k

    Jak jsme ziskali 106

    tak to de taky jse do toho nekdy asi pustim pže ta střecha juak jse mi loupe je docela hnusna!!!a proč jse začina loupat lak???nejni to kvalitne udelany???kamoš ma stejne rok vyroby a ma lak v cajku!!
    • 52
  8. Peta-k

    Jak jsme ziskali 106

    pekna 106ka !!!:supertaky jse mi začina loupat lak hlavne na střeše zatim a nechce jse mi s tim nic delat !!!kolik jsi do toho investoval???a prace na tim byla dost co?a kolik času to asi tak zabralo???uvažuju taky o tim!
    • 52
  9. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    ja jsi z toho nic nedelam ale pořad neco řeším!!!
    • 17
  10. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    takže mel jsem radostr ze nemusim do servisu kvuli ty diagnostice ale dneska jse mi stalo ze jse mi 3krat rozsvítila a cca po 5 vteřinách zhasla tak bude nekde zase problém sakra asi nejde nejak vyřešit domna cim by to mohlo bejt co???no nic zajedu co nejbližši dobe do servisu a dam vedet!!!ja v tim servisu jsem jako doma každou chvili!!
    • 17
  11. no tak chytřejší možná jsem ale koukal jsem dneska na motor preventivne a zjistil jsem ze mi pod hlavou na dvou mistech začína tyct olej !!!takže budu muset vymenit tesnení bude to nečemu vadit když jenom tesnení vymením???nebo asi rovnou i ty gufera a kroužky co???když už to bude rozdelany!!!kurna asi přestanu koukat preventivne na motor!!!
    • 7
  12. tak tu vychytavku tam teda taky nemam !!!tak nevim cim to bylo ale hlavne ze to zase jede!
  13. taky jsem mel takovej problém z ničeho nic přestalo jed auto a čerpadlo palivovy netlačilo benzin tak jsem zkoušel všecko možýný a nic nic nepomohlo tak jse na to kouknul znamej taky nevedel tak mi to naapojil na svetla musel před startem zapnout svetla aby to tlačilo benzin a cca po 14 dnech jsem normalne nastartoval bez svetel tak jsem to čerpadlo vypojil od svetel a tedka to faka jak hodinky nechapu to čim to teda bylo!!! to ferry: kde ze je narazovej bezpečnostni spinac přesne??třeba jsem ho mel vyskočenej a postupem času jse to nejak zase rozchodilo jinak jsi to nemužu vysvetlit!!!
  14. tak to je taky jedna možnost!!!
    • 11
  15. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    takže to na servis nejni???tak to jsem moc moc rad trochu me ta kontrolka vystrašila co bude zase nekde za problém naštesti nic!!!takže všecko ok!!dikes!!a muřu jse jete zeptat motor mi nedrži otačky při studenym startu a za tepla je to ok a hlavne když je studenej a nekdy zahřatej motor tak to škube a nekdy chcipne nevíte co to muže byt???s tou kontrolkou to asi nesouvisi když při jízde nebo rozjezdech neblikne nebo nesviti!!setkal jste jse s tim nekdo?
    • 17
  16. jj taky jsem mel ten problém mel jsem poškrabanou destičku potenc. klapky a jelikož jse sama destička neprodava a cela vstřikovaci komora stoji kolem 12000kc jak píše alešek tak jsem zvolil jednodužší cestu a objel jsem vrakače a vstrikovaci komru jsem pořidil za 3000kc docela solidni a je hlavne po problemu!!!taky spiš si myslim ze to bude ta komora nez vyfuk a lamda!!hodne štesti pri hledaní nove komory vstřikovaci!!
    • 11
  17. Peta-k

    co je to za kontrolku?

    diky moc co nejdřív radši sjedu do servisu!!!snad to nebude neco zavaznýho!!!a drahýho!!
  18. zdrawim pežotaci dneska jsem konečne dal doprovozu hodiny co mi asi pul roku nešli a dal jsem zarovičky tam kde chybeli a co by melo normalne při nejaky poruše se rozsvítit po nandaní všeho nazpet je všecko ok az na jednu kontrolku po zapnuti klíčku se rozsviti nejaka oranžova kontrolka a je tam na tim asi motor nebo převodovka nebo co to je a je v tim videt pismeno K!!!nevite co to signalizuje??? po nastartovaní ta kontrolka za chvili zhasne a už jse nerozsviti dokat to nechcipnu a nezapnu zase klíček!!!nevíte co to znamena?
  19. Peta-k

    nový lak

    tak ne asi když ji miluješ není co řešit!ale mate pravdu jenom na ježdení!!!miluju i jednu dvounohou holčinu tak ji udelam radost a neco ji koupim !!!když jsem na tim přemejšlel tak jse to fakt nevyplati!!!ale jinak dikes!!!stejn e uvažuju jestli jsi nekoupim už rodiny auti???golfa 4 černy barvy a byl bych spokojenej ale nejsou zatim many!!
  20. Peta-k

    nový lak

    prave ze bych chtel metlu a ty promačklinky a skarabance aby to tam nebylo samozdřejume tak musim šetřit a přemejšlim jestli to ma vubec cenu nechavat stříkat!!!nevim nevim!!!ale jinak diky
  21. normálně se mi začíná loupat barva kolik by asi stálo přestříkání cele 106 na černo? Ne celou kastli, jen z venku a v motoru. setkal ste se s tím už někdo? čauves:papa
  22. Peta-k

    co je to za filtr?

    jo to je to samé. díky
  23. Peta-k

    co je to za filtr?

    jo aha tak na to jsem si nevzpomel a meni jse taky ten filtr s uhlim???muže to delat nejakej problém třeba když už to nebude odvetravat nebo tak neco???
  24. zdrawim hoši dneska jsem sundaval podbeh o spolujezdcovy strany protože mi nefakali ostřikovače a našel jsem tam u toho podbehu nejaky filtr aspon to teda vypada jak nejakej filtr nevite k čemu slouži?je tam tak pekne zašitej ze nejni ani vydet když nejni podbeh dole!!!vubec nemam tušení k čemu by tam mohl bejt vedou tam akorat nejaky dve hadičky myslim!! [upravil dne 19/4/09 Peta-k]
  25. ani nevíš jak jsem rad ze to nemusim zatim řešit ale diky moc jsem zase o neco chytřejší!!!
    • 7
×
×
  • Vytvořit...