Myslis ventil u aktivniho uhli.?ten tam je a v zime na volnobeh je slyset jak cvaka.a coje za ventil vzadu na nadrzi pod autem?odkaz nejde otevrit. :-) vin.VF31CNFXE52034541
Jeste jedna vec nema to souvislost s tima parama kdyz necham motor brzdit pres rychlost a pote vyradim tak sem tam chcipne.jinak otacky drzi,filtry,svicky,cidlo chlad.kapaliny nove.
[upravil dne 10/9/14 05:37 od Peta-k]
[upravil dne 10/9/14 05:44 od Peta-k]