zdrawim chci se zeptat co mam zase v haji když mi brzdi vic zadek jedno kolo za řidičem !!!to kolo na kluzkym povrchu jde do smyku a jedno přední!!a na suchy silnici je cejtit ze to kolo za řidičem brzdi vic nez předek!je to na prd!!mel jste nekdo už ten problém?na co mam kouknout abych nemusel zbytečne neco rozebírat!!!dikes