mam ten samy obsah a rok...taky mi to delalo po vyrazeni rychlosti na neutral tak to zdechlo taky otacky kolisali nemohli se skoro ani udrzet....vymenil jsem krokac v nim je spinac volnobehu ale tim to nebylo...potom lamdu kdyz mi rekli kolik cca stoji na muj motor tak me malem kleplo cca 3000kc tak jsem koupil universalni je levnejsi ale musi se napojit svorky z ty stary lamdy aby sla zapojit.. otacky se uklidnili a prestalo to chcipat jen ojedinele chcipnula a potom jsem vymenil cidlo teploty ne chladici kapaliny ale to druhy co je na hlave pod rozdelovacem takovy duty otvor....a ejhle prestalo to chcipat....