blatníky ne!:)liší se jen v umístění bočního blinkru stači vyměnit výztuhu,nárazník,ten plech kde máš zámky kapoty protože nový model má jen jeden zámek uprostřed pak už jen kapotu masku a světla:D u světel se musí předělat konektory mají jinou patici:)
[upravil dne 23/9/11 14:40 od Peugeot_22]