ta klávesnice je kničemu bud rád že nefunguje u starších aut spíše zlobily:bojim ten píst u čerpadla se dá v pohodě nahradit pružinou já tem měl pružinu ze stodvacítky:D která taky sloužila jako vracečka když jsi pustil plyn:aut
jinak pokud máš zájem přední nárazník mám fungl novej okno sem měl i senzorem ale neměl jsem uskladnění bohužel tak letělo, prahy tady prodává 106ták za 500 tak mu písni jestly je ještě má
[upravil dne 8/8/12 10:40 od Peugeot_22]
[upravil dne 8/8/12 10:42 od Peugeot_22]