Přejít na obsah

Peugeot_22

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 356
  • Registrace

Vše od uživatele Peugeot_22

  1. nj ale ja už měl 406-1.9TD,2.1TD,2.0hdi a 2.2hdi coupe tak už mám nárok zkusit něco jinýho ne?:D
  2. dobre napisane:super:D:D
  3. zatím sem nakloněnej tý 407 no ale uvidíme no:Dje to těžký rozhodování alespon pro mě
  4. já se právě nemůžu rozhodnout auta se mi líběj obě tak to asi hold necháme náhodě no:D:D jinak co sem tak slyšel tak 407 má složitější podvozek ale jak je to s náhradníma dílama jsem se zatím nepídil:Da u 607 že často zlobila elektrika hlavne prvni modely a taky padající okýnka:o:D:D:myslim
  5. potřebuji poradit:papa chystám se zakoupit bud 607 nebo 407 obojí musí být v naftě u 607 mám vybranej motor 2.2Hdi 98Kw u 407 2.0Hdi 100kw obojí s manuálem (automat néé) prosím ty co mají s těmito auty zkušenosti ad se o ně podělí [upravil dne 10/8/12 08:58 od Peugeot_22]
  6. Peugeot_22

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    čerpadlo musí bejt z něčeho kam se dávaly motory 2.1TD takže bud peugeot 605/806 nebo citroen xantia/Xm;)
  7. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    sakra prolez sem si celý svoje vlákno a docela mi ta zelená začíná chybět:(mít jí ještě tak už je snad dokonalá:Pdoufám že ještě existuje:roll
  8. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    to už mi řikalo víc lidí nj ale co mám dělat .... už jsem se na to nemoch dál dívat :D [upravil dne 8/8/12 17:10 od Peugeot_22] [upravil dne 8/8/12 17:10 od Peugeot_22]
  9. Peugeot_22

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    řekl bych že je to stejnej styl prahů jeký jsi měl na 309:cool: [upravil dne 8/8/12 10:43 od Peugeot_22] [upravil dne 8/8/12 10:43 od Peugeot_22]
  10. Peugeot_22

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    ta klávesnice je kničemu bud rád že nefunguje u starších aut spíše zlobily:bojim ten píst u čerpadla se dá v pohodě nahradit pružinou já tem měl pružinu ze stodvacítky:D která taky sloužila jako vracečka když jsi pustil plyn:aut jinak pokud máš zájem přední nárazník mám fungl novej okno sem měl i senzorem ale neměl jsem uskladnění bohužel tak letělo, prahy tady prodává 106ták za 500 tak mu písni jestly je ještě má [upravil dne 8/8/12 10:40 od Peugeot_22] [upravil dne 8/8/12 10:42 od Peugeot_22]
  11. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    takhle nák probíhala výměna dveří a blatníku :D:D
  12. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  13. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    konečně dorazil blatník tak šel hned na auto:) ten už je ve správném odstínu a mám ho od Maxkinga:papa
  14. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  15. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    complet:super
  16. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  17. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    vybarvil jsem rovnou i větrák aby se trochu oživil předek:aut
  18. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    hned je to lepší
  19. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    ten plech co drží zámek začínal kvést tak šel taky do laku:D
  20. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  21. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    výsledek:)
  22. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    a když už byly kola dole tak dostaly rovnou nový nástřik:Dsamo sebou že barvou přímo na hliníkáče:)
  23. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  24. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  25. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    a můj provizorní zvedák :D
×
×
  • Vytvořit...