no jo mam to na max ale sere me u toho jedna vec a to je ta ze nemuzu vozit vic nez dva lidi + ja uz to dre o podbehy tak zadek se bude asi zvysovato jeden zub a nevite nekdo kolik to udela centimetru ten jeden zub???
myslim ze to je na max dole ale presne nevim delali to mechanici kdyz uz jsem to nechal repasnout tak uz jem rikal at to tam hodi takze se na to musim kuknout a pak napisu co a jak
No vcera jsem byl na repasi uz to bylo nutne a byl jsem tady http://www.senovak.cz/autoservis_konecny.htm a muzu jen vrele doporucit pokud chcete videt foto z praci tak to sem hodim udelali mi vsechno co jsem chtel a cena no radsi nebudu rikat ale opravdu je to kvalitne udelano
oni: uz jsem zjistil cim to mam ty co jsem koupil jsou mensi takze ted budu doufat ze mi je vymeni a pak uz tady hodim foto jak to vypada na aute
Boulik: tak sem hod a diky moc
No urcite sem foto hodim ale ted mi zbyva cekat na mail co mi napisou jestli mi to vubec vymeni a pak jak budou doma nove tak je hodim na auti a hodim sem foto
ale ted jak se tak na to poradne divam tak mam strach ze mam ty svetla na starsi typ a pritom tam mam svetla z noveho typu a jinak s jeste zeptam jestli by to potom nejak slo udelat aby to slo nejak zapojit???
ale podle me to bude tak jak napsal boulik na ten konektor budu muset sehnat protikus a pak uz jenom zapojit ty dva draty na ty andelske oci a melo by to jet