Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    palivove vicko

    jo to je presne ono takze je to az pod podbehem jo a nepujde to nejak jinac??? sakra francouzi [upravil dne 17/4/09 volvik]
    • 8
  2. volvik

    palivove vicko

    panove to nikdo nevite jak to sundat???
    • 8
  3. Potreboval bych poradit jak sundat vicko na palivo protoze ho nechci nejak polamat potrebuju ho jako vzor na nastrikani novych veci Diky za rady
    • 8
  4. volvik

    Momocorse alu na 306ku

    ja mam 195/45 R16 a max spokojeny ale ted si nevzpomenu na ET
  5. volvik

    Repase zadní nápravy

    no jo mam to na max ale sere me u toho jedna vec a to je ta ze nemuzu vozit vic nez dva lidi + ja uz to dre o podbehy tak zadek se bude asi zvysovato jeden zub a nevite nekdo kolik to udela centimetru ten jeden zub???
  6. volvik

    Repase zadní nápravy

    myslim ze to je na max dole ale presne nevim delali to mechanici kdyz uz jsem to nechal repasnout tak uz jem rikal at to tam hodi takze se na to musim kuknout a pak napisu co a jak
  7. volvik

    Repase zadní nápravy

    Presne tak moje slova
  8. volvik

    Repase zadní nápravy

    te spiny si nevsimejte budu to myt az dalsi vikend cekam jeste na par veci a pak montuju veci za 30 tis.
  9. volvik

    Repase zadní nápravy

  10. volvik

    Repase zadní nápravy

    a tohle je vysledek
  11. volvik

    Repase zadní nápravy

  12. volvik

    Repase zadní nápravy

  13. volvik

    Repase zadní nápravy

  14. volvik

    Repase zadní nápravy

  15. volvik

    Repase zadní nápravy

  16. volvik

    Repase zadní nápravy

    tak tady jsou fotky je tam vymeneno: Predni tlumice, zadni tlumice, repase zadni napravy 1.stupen a geometrie
  17. volvik

    Repase zadní nápravy

    No vcera jsem byl na repasi uz to bylo nutne a byl jsem tady http://www.senovak.cz/autoservis_konecny.htm a muzu jen vrele doporucit pokud chcete videt foto z praci tak to sem hodim udelali mi vsechno co jsem chtel a cena no radsi nebudu rikat ale opravdu je to kvalitne udelano
  18. volvik

    Nové lvíče :-)

    gratuluju
  19. volvik

    angels eyes

    oni: uz jsem zjistil cim to mam ty co jsem koupil jsou mensi takze ted budu doufat ze mi je vymeni a pak uz tady hodim foto jak to vypada na aute Boulik: tak sem hod a diky moc
  20. volvik

    angels eyes

    Boulik: Mohl by si mi potom poslat jak a kde co zapojit??? Diky
  21. volvik

    angels eyes

    No urcite sem foto hodim ale ted mi zbyva cekat na mail co mi napisou jestli mi to vubec vymeni a pak jak budou doma nove tak je hodim na auti a hodim sem foto
  22. volvik

    angels eyes

    tak ted jsem to dodelal a zjistil jsem ze ty co mam ted tak jsou male takze je budu muset vymenit za ty novejsi
  23. volvik

    angels eyes

    no to je jasne dneska se na to podivam a hned to tady napisu
  24. volvik

    angels eyes

    ale ted jak se tak na to poradne divam tak mam strach ze mam ty svetla na starsi typ a pritom tam mam svetla z noveho typu a jinak s jeste zeptam jestli by to potom nejak slo udelat aby to slo nejak zapojit???
  25. volvik

    angels eyes

    ale podle me to bude tak jak napsal boulik na ten konektor budu muset sehnat protikus a pak uz jenom zapojit ty dva draty na ty andelske oci a melo by to jet
×
×
  • Vytvořit...