Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. jj interier se bude hodne menit zatim se dela jenom na exterieru
  2. jj auto pujde do laku po zime nejspis jeste se uvidi podle financi ale jak to bude cele pokytovane tak to tak nenecham a dam tam cernou se trpytkama:)
  3. jj u me taky mam je polamane ale drzi tak to tak nechavam
    • 12
  4. Diky jsem rad ze se vam libi a jinak naraznik zustava ale bude se upravovat a zadek chci kompletne zahladit a zadni naraznik taky upravit, pak tam pujde palivove vicko z motorky, kapota pujde prodlouzit o kousek a jeste premyslim nad zadnimi dvermi jestli je nemam zahladit zatim vse co me ceka v zime (mozna me jeste neco napadne) [upravil dne 14/5/09 volvik]
  5. nevim jeste jsem to nemeril ale zitra napisu a jinak zrcatka no jsou pekna ale je to o zvyku se do nich divat jsou dost male ani ne tak ze jsou maly ale chtělo by to do nich vypouklý zrcátko. To mas pravdu to by chtelo ale zatim se mi do toho diva dobre
  6. nevim jeste jsem to nemeril ale zitra napisu a jinak zrcatka no jsou pekna ale je to o zvyku se do nich divat jsou dost male [upravil dne 14/5/09 Radek Hurvajz]
  7. jo a malem bych zapomel zadni sterac uz tam neni je tam zaslepka
  8. Diky jinak na dverich nic neni to se ti zda je tam jenom takovy kousek protlaceny jinak mam skrtnuty zadni blatnik jinak nic. A plecharina se bude delat az v zime a ne ze ji tam bude malo
  9. tak a ta je posledni do te doby nez se zase neco nezacne dit
  10. Tak tady jsou slibovane fotky celeho auta
  11. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    presne tak nejak to tu uz nereste ted mam o cem premyslet jestli dat jiny motor a nebo poradne investovat a udelat z te 1.4 neco vic ale to je asi to horsi reseni
    • 22
  12. volvik

    P306 Cabrio - zatím není čas

    Tak to potom hod foto jak to vypada a jinak strhaval jsi tu oranzovou folii co tam byla nebo ne a hod jsem foto jak si s tim delal pokud mas
    • 46
  13. no jo ale ja mam 1.4 a ne 1.6 ale to je jedno uvidime co se da delat az budou penize tak se bude pokracovat na motoru a dalsich vecech v interieru zatim se nic nechystam delat protoze nejsou penize
  14. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    no to urcite ale jak uz jsem rikal staci mi zatim to co mam a chci to vytahnout na 100 koni to mi bohate staci ale je to tak jak rikas malo muziky za hodne penez
    • 22
  15. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    no urcite tam pujdou lestene svody a dalsi prkotiny jenom fakt uz nemam moc penez treba setrit az muzu v zime zase makat
    • 22
  16. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    aha tak to necham tak jak to je a v zime vytahnu motor a poradne vsechno procistim a nalakuju cely motor diky za rady
    • 22
  17. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    super diky moc takze staci vymenit klika nic vic??? Doufam ze jsem to dobre pochopil a s tim ze to nema cenu no potrebuju i neco malo navysit ten vykon tak kdyz mi to udela cca 10 koniku tak budu max spokojeny
    • 22
  18. volvik

    klika z 1.4 na 1.6

    Ja prave vubec nevim co a jak ja se jenom ptam potreboval bych zvednout vykon aspon o neco malo
    • 22
  19. Caute chtel jsem se zeptat na to jestli by sla vymenit klika v motoru z 1.6 na 1.4 jestli tam neni nekde nejaky problem z montazi a jestli uz to nekdo zkousel. Capy mi poradil ze v 1.4 je velky kompresni pomer a ze po montazi kliky by se mohl zvednout kompresni pomer a tim i vykon Diky za rady
    • 22
  20. no to prave nevim par malikosti uz me napadlo ale je v tom hodne penez.Ale mas dobry napad to by mohlo jit hodim to tady nekde na forum jako dotaz diky za radu
×
×
  • Vytvořit...