Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    vyskov taky pojedu asi no uvidime a myto to je jeste daleko uvidime co a jak bude vychazet
  2. volvik

    Vysoké Mýto

    ja bych do toho sel asi taky
  3. tak auti je opraveno takze JEDU
  4. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Ja taky az finale ale jak to s vama vypada nejak se to zmrazilo to brno cekal jsem ze uz neco zacnete vymyslet co by mohlo jeste vylepsit tu nasi ZOO expozici
  5. to nejsi sam kdo je odstaven
  6. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    mozna bych i jel ale bohuzel nemuzu
  7. volvik

    zapojenie hadiciek

    posli mi to na mail volvik77@seznam.cz hodim to sem zde je foto [upravil dne 6/4/10 volvik]
    • 8
  8. no tak nakonec nevim jestli pojedu prozatim mi auto dojezdilo uvidime nejspis zitra vic
  9. A je to u vsech autorizovanych servisu??? Taky bych rad zajel
  10. no prave ale rikam mohlo by to vyjit jeste neco malo chci na auto nakoupit takze uvidime
  11. To mas pravdu Přemo je to cim dal horsi ale co jako prvni srazek se zajedu kuknout
  12. volvik

    Spojka Šport

    spis asi nechape :D:D
  13. uvidim podle financi ale srazek se minule opravdu povedl takze bych zase rad prijel ale jak rikam vsechno zalezi o financich
  14. ja jedu
  15. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    no i to je mozne :D:D:D:D:D:D Jo a ten kdo jede do koprivnice tak se se mnou uvidi budu tam ale zalezi na pocasi
  16. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    neboj se s tomem bych mel byt v koprivnici pokud pojede a pokud ne tak se poptam a budu se ho snazit premluvit
  17. Jirko ten ram je paradni a auti taky
  18. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    A z fotkama nespechejte kdo bude mot tak poslete stejne to budu posilat az koncem pristiho mesice mozna pozdeji ale jak rikam chtelo by to sehnat vice lidi
  19. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Vubec ne prave ze to je parada uz se tesim jak to vymyslis
  20. volvik

    406 coupé by tom406

    podle me si tom vybral pekne a je to tak jak psal vybira se podle toho co se nikde nevidi
  21. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    no tak k tomu nemam co rict podle me to je vymyslene :potlesk:potlesk :super:super ted uz mi jenom poslete foto aut a jdu nas prihlasit
  22. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    no wooody mel svatou pravdu rejty to vymyslel :D:D to mi pripada jako nej napad ted to jeste domyslet jinak budeme vsichni radi jak se oba pridate (pokud vam to vyjde) [upravil dne 30/3/10 volvik]
  23. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    V pohode napsal jsem mu zpravu na drzkoknizce tak doufam ze se ozve
  24. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    To je taky pravda musim napsat rejtymu
  25. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    presne tak jeste by to chtelo premluvit jakuba106gti, toma406, jiri106xs jeste ty P-106! ty by si mohl jet potom creams pokud bude moct sobol no je jich tady hodne peknech staci se jenom ptat tak sup sup ptejte se :D:D
×
×
  • Vytvořit...