Ja taky az finale ale jak to s vama vypada nejak se to zmrazilo to brno cekal jsem ze uz neco zacnete vymyslet co by mohlo jeste vylepsit tu nasi ZOO expozici
A z fotkama nespechejte kdo bude mot tak poslete stejne to budu posilat az koncem pristiho mesice mozna pozdeji ale jak rikam chtelo by to sehnat vice lidi
no wooody mel svatou pravdu rejty to vymyslel :D:D to mi pripada jako nej napad ted to jeste domyslet jinak budeme vsichni radi jak se oba pridate (pokud vam to vyjde)
[upravil dne 30/3/10 volvik]
presne tak jeste by to chtelo premluvit jakuba106gti, toma406, jiri106xs jeste ty P-106! ty by si mohl jet potom creams pokud bude moct sobol no je jich tady hodne peknech staci se jenom ptat tak sup sup ptejte se :D:D