Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. vypada to pekne taky budu shanet lizatko rezat a pak uz jenom napasovat na auto ale jsem zvedavy na zadni naraznik
  2. volvik

    Meldik 306 - denni sviceni

    no nejlepsi je kdyz si tu udelas sam jinak kolik by to mohlo stat to nevim ale zrovna nejlevnejsi to nebude
  3. volvik

    Meldik 306 - denni sviceni

    No parada a jinak k tem mracitkum kdyz mracitka tak jedine prodlouzit kapotu jinak bych to tam nikdy nedaval kazi to cely predek
  4. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    No prave ja bych se rad domluvil s tomem406 a se sobolem a to by jsme dali sraz nekde ve frydku nebo nekde jinde a pak uz dat nekde sraz u pardubek se zbytkem
  5. jj u me to je stejne rejty ale ja chodim na vic pivek a taky auti je moje laska :D:D
  6. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    sakra skoda tesil jsem se na tebe
  7. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    tam se mi nechce ale pardubky jedu urcite tak bych se rad domluvil a dal nekde sraz
  8. volvik

    žiarovky na budíkoch

    neni to problem zkus trosku hledat
    • 12
  9. Abych pravdu rekl sam nevim ale prestal jsem tolik chodit na pivo a ejhle vzdycky nejak moc usetrim nemam pritelkyni tak valim penize do auta ale uz tomu je ted konec ted uz cekam na zimu do zimy jeste neco nasetrit a po zime asi celolak v zime se jeste bode delat exterier a asi nove platno ale to vsechno je jeste ve hvezdach [upravil dne 17/6/09 volvik] To já teda moc neušetřím, ale je zase pravda,že se snoubenkou si docela dopřáváme a nešetříme (samý večeře, do baru, výlety, dovči) a to se potom těžko šetří No jo to je potom tezke
  10. Abych pravdu rekl sam nevim ale prestal jsem tolik chodit na pivo a ejhle vzdycky nejak moc usetrim nemam pritelkyni tak valim penize do auta ale uz tomu je ted konec ted uz cekam na zimu do zimy jeste neco nasetrit a po zime asi celolak v zime se jeste bode delat exterier a asi nove platno ale to vsechno je jeste ve hvezdach [upravil dne 17/6/09 volvik]
  11. Bohuzel mi poslali spatnou nabu tak musim odeslat a pak uz jenom cekat az mi poslou druhou ktera bude sedet To se muze stat jenom me :bojim
  12. jo ale to by musel byt kazdy druhy protoze takhle jezdi skoro vsichni
  13. No ani se neptej stal me 4500kc i s nabou
  14. 30 to snad nee. Jinak pánové pokud je volant min 350mm s prolisem a základ volantu tvoří dural nebo karbon. vlákna tak se vždy řídí perfektně!!volant musí být naprosto pevný a co nejlehčí abys poznal perfektní svezení a práci s ním. Je to to samé jako čím lehčí hlavice řazení tím lepší a přesnější řazení. A prolis je perfektní k tomu že nohy jsou mírně pokrčené k pedálům a volant je blíž k tělu tím pádem naprosto perfektní manipulace s ním To ale neplatí pro ty co mají levou ruku na horním okraji volantu a pravou na řadičce. Pokud kupujete volant a ostatní prvky do vozu jako závodníci tak tyto věci i takto používejte tedy volant oběma rukama!! Velikost je 350mm je akorat velikostne ale mam problem s tim ze mi nepasuje naba na volant mam tam celkem dost velke rozestupy mezi srouby jinak urcite budu drzet dvouma rukama az bude v auti tak napisu jak se jezdi jinak naba se zkracovat nebude [upravil dne 17/6/09 volvik]
  15. Tak volant dorazil domu a ted uz jen namontovat
  16. Voighta v pohode me to vazi taky tak nejak z pneu to budu mit kolem 17kg no co kdyz chci auto na styling tak co mam delat ale vykon bude taky casem
    • 31
  17. Uvidis nas tam hodne tomu ver a me tam uvidis na 100% taky Kvasky: me ty blinkry taky nejak nepasovaly
  18. Tak jedna sedacka je rozebrana ted se bude merit a svarovat
  19. aha tak to potom bude problem
    • 31
  20. A jinak hleda jsem ty co chces a nasel jsem je v rozteci 4x108 a ET 15 tady jsou
    • 31
  21. No jo me se libi tady ty OZ udelal jsem taky chybu ze jsem si je nekoupil jsou paradni a na cernem aute to nema chybu
    • 31
  22. No jedine koupit podlozky jinak to tam nenarves a upimne nevim jak to s tema podlozkama na zmenu roztece A jeste ti reknu ze ty kola mi tam moc sedet nebudou ale je to tvoje auti vedel bych co tam dat a muzu sem hodit foto tech kol ale jak rikam je to tvoje auto a ty si ho delas sam podle sebe [upravil dne 16/6/09 volvik]
    • 31
  23. volvik

    406 coupé by tom406

    Me zase strasne na tom saxofonu zaujala barva je takova zvlastni jinak kola me ani tak nejak nenadchly kdyby nebyly v cerne tak mozna se mi libi
  24. nevim aspon ja jsem to poznal ze 14\" na 16\" a u me to jde poznat hodne ale tak krasa si taky neco vytrpi
  25. padly tam presne uz se to tu nekde psalo ja jsem taky udelal chybu ze jsem nedal 17\" ale dal jsem 16\" ale zatim si nestezuju ale pocitis to hodne na max. rychlosti ma to velky odpor takove kolo aspon u me tomu tak je
×
×
  • Vytvořit...