tak prisel jsem na to kde byl problem nasel jsem radu na renault megan foru nebo co to bylo
Problem byl v senzoru snimani otevreni skrtici klapky (doufam ze jste to pochopili ) stacilo to jenom procistit komplet jak cidlo tak i to pouzdro a poradne dat autu zabrat a problem je pryc
Taky to mam nastrikane do cerna ale nelibi se mi to aspon u me v aute mam tam strasne hodne te cerne tak jsem premyslel a jak bude cas a penize tak se pujde do zlute at se mi to nejak hodi k volantu
Tak to ja se pridam k vam do toho clubu
No moc se mi to nelibi to tvoje auti ale jak se dopasuje nalakuje tak nerikam ze bude vypadat spatne ale me se to nejak ty laminatove potvory nelibi
sakra toho je no tak zacnu koumat co to muze byt vim ze rozdelovac, svicky, kabely, skrtici klapka jsou v poradku tak uvidime az to doskladam tak budu zjistovat zatim diky za rady
No jo diky potrebuju jezdit do prace tak jsem se do toho pustil koupil jsem novou predni stenu a novy chladic a vsechno je v pohode a ted bude jenom nejhorsi narovnat aspon trosku kapotu nez koupim novou
Caute jeste pred bourackou jsem mel takovy problem a jeste ted ho mam ze mi auto hodne vynechava.
Vymenil jsem svicky, kabely jsou dobre, mam novy benzin tak nevim cim to muze byt
Diky za rady