Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. ne musim nechat svarit uchyty a trosku jeste praskl plast ale jinak jsou uplne v pohode P.S.: 1000. prispevek :D:D
  2. volvik

    Hodne vynechava

    tak prisel jsem na to kde byl problem nasel jsem radu na renault megan foru nebo co to bylo Problem byl v senzoru snimani otevreni skrtici klapky (doufam ze jste to pochopili ) stacilo to jenom procistit komplet jak cidlo tak i to pouzdro a poradne dat autu zabrat a problem je pryc
    • 38
  3. Omlouvam se za kvalitu fotek je to foceno mobilem a jeste ve tme
  4. Tak auti je dodelane a ted uz jenom par veci ale uz muzu jezdit
  5. BiFF a 309GT : diky a dily ty budou pojedu po vyplate na vrakac do frydku je to primo pro FR auta
  6. volvik

    zacatek meho pazouta

    presne tak delas si to pro sebe a ne pro nekoho jineho
    • 95
  7. volvik

    foto palubky v barve auta

    Taky to mam nastrikane do cerna ale nelibi se mi to aspon u me v aute mam tam strasne hodne te cerne tak jsem premyslel a jak bude cas a penize tak se pujde do zlute at se mi to nejak hodi k volantu
  8. volvik

    zacatek meho pazouta

    Tak to ja se pridam k vam do toho clubu No moc se mi to nelibi to tvoje auti ale jak se dopasuje nalakuje tak nerikam ze bude vypadat spatne ale me se to nejak ty laminatove potvory nelibi
    • 95
  9. A ted uz prisel na radu chladic jeste zbyva sehnat jednu gumu pod chladic ktera ho drzi a poskladat to a muzu zase jezdit
  10. tady uz mame novou predni stenu na aute
  11. hned na druhy den mi prisel novy chladic a predni stena tak se zaclo skladat
  12. Tady jsou rozebrane dily
  13. tady uz je to rozebrane a zacly se kupovat nove dily jak se podivate vsechno vydrzelo takze jsem rad ze to je tak jak to je
  14. Tady se pomalicku zaclo rozebirat
  15. No tak to mas skoro stejne jako ja ale vyklepal si to pekne
  16. to se mi nelibi to nechci zajedu do frydku na vrakac peugeot a tam koupim nejakou starsi doufam ze ji budou mit ve stejne barve at nemusim do lakovny
  17. volvik

    Hodne vynechava

    sakra toho je no tak zacnu koumat co to muze byt vim ze rozdelovac, svicky, kabely, skrtici klapka jsou v poradku tak uvidime az to doskladam tak budu zjistovat zatim diky za rady
    • 38
  18. No jo diky potrebuju jezdit do prace tak jsem se do toho pustil koupil jsem novou predni stenu a novy chladic a vsechno je v pohode a ted bude jenom nejhorsi narovnat aspon trosku kapotu nez koupim novou
  19. Caute jeste pred bourackou jsem mel takovy problem a jeste ted ho mam ze mi auto hodne vynechava. Vymenil jsem svicky, kabely jsou dobre, mam novy benzin tak nevim cim to muze byt Diky za rady
    • 38
  20. Jasne urcite ja se hadat nebudu po boji je kazdy kral Ale jinak diky dneska uz bych mohl vyjet Jeste nahazu foto prace
  21. No tak jasne dneska mi to prijde takze skladam a muzu jezdit
  22. fakt tam neco zustalo??? no jo prselo tak jsem to tam asi zapomel
×
×
  • Vytvořit...