Zdravim panove mam doma original zrcatka ze saxa zbyly brachovi jsou v laku ale nevim jestli budou pasovat na moji 306-ku nemate s tim nekdo nejake zkusenosti?
Diky za rady
Zdravim vsechny pod stromek jsem dostal nove radio Sencor SCD5905MR ale bohuzel mam v aute spatny konektor na zapojeni kde mam koupit novy primo na to radio a jak to mam potom zapojit
diky za odpovedi
[upravil dne 28/12/08 volvik]
ja mam taky kola i pneu z pneuOK a jsem nadmiru spokojen a taky jsem si koupil MAK a fakt ze mu slusi a prisly mi uz obute a vyvazene takze stacilo nasadit a jezdit:cool:.kola mas vybrane pekne
mam takovy problem pri rozjezdu mi neco piska v motoru na leve strane pokud sedite jako ridic a nevim co to je nevite nahodou nekdo cim to muze byt???
diky za rady;)