Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    přední nárazník 306

    ver tomu ze jenom tak ho nenajdes ja uz ho shanim 3 mesice a porad nic
    • 6
  2. volvik

    přední nárazník

    bohuzel taky ho shanim dlouho ale co no s tim uz nic neudelame muzeme shanet dal
  3. Zdravim panove mam doma original zrcatka ze saxa zbyly brachovi jsou v laku ale nevim jestli budou pasovat na moji 306-ku nemate s tim nekdo nejake zkusenosti? Diky za rady
    • 7
  4. volvik

    přední nárazník

    Béďa: Tak pokud mi ho sezenes za 800 tak mi dej hned vedet protoze bych ho hned bral a nejlip v cerne barve
  5. volvik

    nove radio

    diky moc uz to fici
  6. volvik

    15 kola na pežota

    ja mam v technicaku taky 14\" a jezdim na 16\"-kach a uplne bez problemu
  7. Taky preju hodne zdaru a jinak zatim mas vybrany perfektni veci
  8. volvik

    nove radio

    diky za ty fotky ale jeste bych byl rad kdyby si mi popsal ktery drat dat kde
  9. volvik

    nove radio

    asi mas pravdu a na jaro az bude cas tak se do toho pustim a diky moc za rady
    • 14
  10. volvik

    nove radio

    omlouvam se za kvalitu fotek a nejak mi to tady nejde vlozit ten obrazek no aspon jsou tady odkazy
    • 14
  11. volvik

    nove radio

    a to je nove radijko
    • 14
  12. volvik

    nove radio

    to je to co mam ted [upravil dne 28/12/08 volvik]
    • 14
  13. volvik

    nove radio

    jj je to sencor jsem se spletl a prave ze je to prekuchane na jiny konektor foto bude
    • 14
  14. Zdravim vsechny pod stromek jsem dostal nove radio Sencor SCD5905MR ale bohuzel mam v aute spatny konektor na zapojeni kde mam koupit novy primo na to radio a jak to mam potom zapojit diky za odpovedi [upravil dne 28/12/08 volvik]
    • 14
  15. volvik

    novy clen :) 306 cabrio

    vitej v klubu a hodne stastnych kilometru bez nehody
    • 20
  16. volvik

    přírůstek do klubu

    taky te vitam mezi nama hodne stastnych kilometru bez nehod
    • 36
  17. volvik

    přírůstek do klubu

    vitej v klubu a hodne stastnych kilometru bez nehody jinak 306-ka vypadapekne:super
    • 36
  18. volvik

    piskani

    jak bude cas tak se zkusim kuknout zatim diky za rady
  19. volvik

    Alu kolo

    ja mam taky kola i pneu z pneuOK a jsem nadmiru spokojen a taky jsem si koupil MAK a fakt ze mu slusi a prisly mi uz obute a vyvazene takze stacilo nasadit a jezdit:cool:.kola mas vybrane pekne
    • 20
  20. volvik

    piskani

    aha takze se poradne podivat ktery by to mohl byt a vymenit
  21. mam takovy problem pri rozjezdu mi neco piska v motoru na leve strane pokud sedite jako ridic a nevim co to je nevite nahodou nekdo cim to muze byt??? diky za rady;)
  22. volvik

    popelnik

    no tak to si s tim budu muset pohrat
    • 6
  23. volvik

    popelnik

    no vyklapi se to strasne tezko a vytahnout na to abych to vysypal to uz nejde vubec
    • 6
  24. volvik

    popelnik

    to mi nemluvte ze nikdo nevite jak to vytahnout:myslim:myslim:myslim
    • 6
  25. ja vim je to ale potrebuju poradit jak vytahnout popelnik proste mi nejde ven at delam co delam dekuji za odpovedi;)
    • 6
×
×
  • Vytvořit...