Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    No divam se na to premyslim jestli bych jel ale jeste se zeptam tento rok nebude vlnobiti v trinci??? edit1: uz jsem si viml ze bude i v trinci ale o tom hlucine silne uvazuju uvidim jak to bude v praci jinak doufam ze kdyz pojedu tak ze tam potkam cim jak nejvice peugeotu z clubu [upravil dne 4/5/09 volvik]
  2. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Klidne vyfotim neni problem ale problem je v krouzkach budu muset menit barvu tak jak to delal boulik protoze to je nejaka zelena nebo co to je za barvu je to pruste takze se bude menit ale foto hodim do sveho vlakna nebo pokud bude rychlejsi GRiMx tak ti to fotne
  3. no jo je to stare delam to trochu pozpatku jinak bych to asi nezvladal tak rychle zase tolik casu nemam a jinak uz je cerna ale delam ten postup jak to bylo a jak se meni
  4. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  5. Predni maska od Ecosse potazena kuzi a uprostred nerez. tycka nedavno ji mel jeste na aute Marty777 a MALE FROG ted uz je na mojem auti [upravil dne 14/5/09 volvik]
  6. volvik

    Existuje 306 klub?

    Podle me taky staci to co tu je presne tak jak to napsal Lubk0
    • 33
  7. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    zatim vypada pekne jsem zvedavy na dalsi prace
  8. no ja vim ale neni tam videt vsechno
  9. parada fakt nadherne coupe :super:super
    • 42
  10. jj je tam i podvozek a dalsi veci vyckejte casu nechci to tady hodit hned naraz protoze pak by se zase dlouho cekalo na dalsi protoze ted uz tech penez neni moc
  11. volvik

    rally

    Co ja vim tak byly rano zavody do vrchu ve vyskove u brna
  12. Co tak sleduju a posloucham tak vubec
  13. jj saxo je 1.4 8v VTS
  14. Kompletne me staly vsechny 4 i s pneumatikama 18 000kc a jinak je to taky znacka MAK ale jak jsem je kupoval tak uz meli zmeneny nazev firmy
  15. diky ale je to jenom zacatek je na tom udelano o hodne vic postupne to tady budu davat
  16. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  17. Tady uz jsou na aute [upravil dne 14/5/09 volvik]
  18. jsou to kola MODA 195/45 R16 foceno hned jak mi prisly a o neco malo pozdeji uz na aute [upravil dne 14/5/09 volvik]
  19. Tady uz to je hotove jeste jsem pripevnil kabely a je to neni to nic moc casem tam pujde neco poradneho [upravil dne 14/5/09 volvik]
  20. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  21. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  22. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  23. to jo
  24. [upravil dne 14/5/09 volvik]
  25. [upravil dne 14/5/09 volvik]
×
×
  • Vytvořit...