No divam se na to premyslim jestli bych jel ale jeste se zeptam tento rok nebude vlnobiti v trinci???
edit1: uz jsem si viml ze bude i v trinci ale o tom hlucine silne uvazuju uvidim jak to bude v praci jinak doufam ze kdyz pojedu tak ze tam potkam cim jak nejvice peugeotu z clubu
[upravil dne 4/5/09 volvik]