Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    jj folie
  2. volvik

    Dotaz ohledne zamku

    tak jsme se to rozhodl zavarit poradil mi autolakyrnik jak to udelat tak to nebude problem Tak se omlouvam za
    • 8
  3. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    blinkry nekupuj zavar je
  4. me to je celkem jedno ale jak rika marty bylo by to nejlepsi v patek a v sobotu bude pokracovat akce
  5. no daval jsem za ne 2000Kc a montaz jsem dam kompletni nebojte se
  6. ja bych to nechal bud u te hory nebo u globusu ja to tam vubec neznam tak budu rad jak najdu aspon jedno z toho
  7. volvik

    Dotaz ohledne zamku

    no jo pujde to zahladit ale nejdriv musim mit penize na celolak ale necham to asi tak neni to nejhorsi vypada to jak by se to snazil nekdo vybit dulcikem
    • 8
  8. urcite psal jsem ze budu delat presny postup tak to tady potom hodim
  9. ja dam vedet asi do tydne jestli pojedu v patek nebo v sobotu ale taky bych te rad videl
  10. ja nejspis pojedu v patek ale neni to jiste tak by jsme se mohli nekde sejt aspon par lidi co uz pojede v patek
  11. urcite bude sraz v sobotu protoze v patek tam kazdy nepojede ale jeste nevim v kolik hodin urcite brzo rano aby jsme vsichni na tuning srazu byli vcas
  12. To určitě...ale nejlíp se domluvíme až pozdějc,je ještě brzo:mrk No prave nejlepsi by se bylo dohodnout cim jak nejdriv at kazdy vi co a jak
  13. Zdravim Nejaky idiot se mi snazil v noci dostat do auta mam cely spolujezdcuv zamek rozbity tak jsem se chtel zeptat jestli pujde vymenit jenom jeden zamek tak aby mi do neho pasoval klic takovy jaky mam a nebo budu muset vymenit vsechny zamky Dekuji za pomoc
    • 8
  14. jenom doufam ze se sejdes jeste s nama
  15. parada jako nejpeknejsi auto srazu tam nesmis chybet :D:D
  16. Urcite se domluvime u podpisu mam ICQ kdo bude potrebovat at si me prida a muzeme se domluvit No to se mas ja jsem v praci a zitra zase na ranni a ja uz mam volno vyrizene i na patek takze u me neni problem aspon doufam ze si neco mistr zase nevymysli
  17. No nevim zalezi v kolik hodin tam budeme ale ten vylet bych si tam dal a pak bych jel na pardubicky tuning sraz Pockame na nazory druhych a uvidime at se kazdy vyjadri komu to vyhovuje nejlip Ja jsem pro ty hory [upravil dne 19/6/09 volvik]
  18. no tak to bych udelal pred pardubkama a tam bych zajel jako P-C bude to paradni kdyz pojedou same peugeotky Tak navrhni misto a dame tam sraz a tady si toho vsimne vice lidi nez v pripravovanych srazech jenom doufam ze to nebude vadit moderatorum Pokud bych tam jel v patek tak to tady napisu a pokud by nekdo jel v patek tak muzeme dat taky nekde sraz vecer zajit na pivko a rano bych jel na urcite misto srazu P-C [upravil dne 19/6/09 volvik]
  19. Jo o to mi nejde ale rad bych udelal nejaky ten sraz peugeot clubu ale neznam pardubky tak nevim kde tam
  20. volvik

    Duplex-ano ci nie?

    Ja bych rekl duplex Taky ho budu davat uz mam vybrane laufy ale ta montaz jeste nevim jak bude probihat protoze chci zvuk stejny jako mam
    • 30
  21. Zdravim vsechny Rad bych se zeptal kdo vsechno jede na tuning sraz do pardubic a pak bych se rad zeptal kde by jsme tam mohli dat sraz jeste nekdy predtim nez vjedeme do arealu.Pardubice neznam takze nevim kde by jsme se tam mohli sejit tak se obracim na vas kdo je z pardubic nebo kdo zna pardubice Tady je info ohledne pardubickeho srazu: http://relaxmeeting.cz/ NEZAPOMNTE hrajeme o sud piva PRI PRIJEZDU NEMUSITE MLUVIT HESLO ALE STACI RIC \"PEUGEOT-CLUB\" tzn. nazev clubu DOMLUVENO TAKHLE: V pátek: sraz bude na relax meetingu tam se vsichni pozname podle modrych stuzek na interierovem zrcatku nebo na antene a doufam ze se vsichni potkame a sedneme nekde na pivko Sraz na kuneticke hore se RUSI V sobotu: plati to stejne co pro patek Tak piste piste kdo jede a kdo s tim souhlasi [upravil dne 7/7/09 volvik] [upravil dne 13/7/09 volvik]
  22. no jo nejsi sam kdo se tesi ale ted to budu dokumentovat poradne ne jenom udelane veci pekne postupne Ale nejhorsi je na tom ze pokud mi bude zitra prset tak to budu muset delat venku protoze garaz mam plnou
  23. No moje autí je 2. nejduležitější věc na světě... ale je skvělý,že ta moje 1.nejduležitější (snoubenka) je naprosto pro aby jsme se uskromnili a malinko se spolu vrhli na auto... což mě dost potěšilo schodli jsme se,že jak jsem nastoupil do nový práce kde jsem dostal 2x větší plat než v bývalý tak jsme si je užívali, když jsme se nemuseli uskromnit jako dřív...ale to taky nejde na věky, takže teď se šetří,něco půjde na bydleí a něco z toho půjde i na autí... Tak takovou snoubenku si drz pri tele a nepust ji Zitra zacinam montovat sedacky tak budu prinaset zive prenosy jak to pokracuje
  24. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    Tak hodne stesti marty a neboj se uvidime se tam pokud to stihnes ale verim tomu ze jo
  25. volvik

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    sakra skoda ale i tak nas tam bude dost (doufam) jinak ja nejspis pojedu v patek a prespim ale jeste to nevim urcite doufam ale ze ten sraz vyjde a pak uz hura na pardubky
×
×
  • Vytvořit...