No moje autí je 2. nejduležitější věc na světě... ale je skvělý,že ta moje 1.nejduležitější (snoubenka) je naprosto pro aby jsme se uskromnili a malinko se spolu vrhli na auto... což mě dost potěšilo schodli jsme se,že jak jsem nastoupil do nový práce kde jsem dostal 2x větší plat než v bývalý tak jsme si je užívali, když jsme se nemuseli uskromnit jako dřív...ale to taky nejde na věky, takže teď se šetří,něco půjde na bydleí a něco z toho půjde i na autí...
Tak takovou snoubenku si drz pri tele a nepust ji
Zitra zacinam montovat sedacky tak budu prinaset zive prenosy jak to pokracuje