Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. no jo muzeme dat pivko v patek a v sobotu v patek jenom po lehku a v sobotu se dobijeme no jo pozname se podle auto toje ajsne ale jak budes nekde pryc od auta tak potom se pozname jak nebudeme prece vsichni stat u aut a cekat na kazdeho [upravil dne 6/7/09 volvik]
  2. To je dobry napad ale nevim jak se najdeme to by chtelo tam dat nekde sraz me poznate vsichni podle kerky na ruce muzu dat foto a pak bych vecer nekde sednul na pivko co vy na to
  3. jasne pokud bude misto tak drzim A ja bych dal neco jineho ale fakt nevim co a co by si chtel napsat tou fixou to by musel byt jeden co umi hodne pekne psat nebo neco namalovat
  4. parada uz se tesim na pardubky tam se na to poradne kuknu
  5. nevim je to mozne ze to zkusim ale ted uz moc casu neni zatim to necham tak jak to mam a bud to necham ocalounit a nebo to necham tak a nejak si s tim pohraju aby to bylo pekne a rovne
  6. jasne proc nevjet dovnitr a taky nejak tak premyslim ze by se ta kuneticka hora mohla zrusit a zasli by jsme na pivko tam, jinak drzim max +- 6 mist vic bych asi nezabral a taky jedu do pardubic poprve doufam ze se neztratim a klidne by to chtelo neco vymyslet a dat na auta neco jako peugeot club [upravil dne 6/7/09 volvik]
  7. ne ne jeste jsem to nezkousel ale uz se to stejne neprilepi
  8. jj klidne hodim lespi foto ale vubec se mi nepovedla takze jsem to tu nechtel nejak davat a taky mi to smrdi v tom aute nejsi sam
  9. No jestli je tam už 11 clubů tak nevím nevím Navíc já ještě rozhodně nejsem ve fázi kdy auto vystavovat To nevadi stejne to zas vyhraje golf club nebo neco takoveho golfy jsou vsude a je to porad stejne A ty si myslis ze ja mam co vystavovat tak max ten podreny lak :D:D
  10. Parada takze par mist podrzim a poprosim martyho jestli by mi je nepohlidal No a cetl jsem info ohledne te souteze a je to lepsi kdyz se pocitaji i spolujezdci
  11. Tak vcera se dodela druha sedacka a je v aute prvni pocit z jizdy byl paradni potom noahodim foto Jeste jedna vec vcera jsem jeste vymenoval brzdovou kapalinu a hned jsem pritom zvazil jedno kolo a uz vim proc mi to tak ubralo na vykonu jedno kolo vazi 20.2 kg
  12. No ja tam jedu uz v patek a premyslim jestli tam nezabrat hoooodne mista pro nase peugeotky dala by se tam cedulka dobre Ale zalezi kolik nas teda pojede
  13. parada
  14. ZRALOK sakra :D:D
  15. parada cim vic tim lip hlavne nikdo nezapomente na heslo :D:D
  16. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    jj presne tak
  17. Tak to je parada to si me potesil :super
  18. no jo nejsi sam ale ja uz se silene tesim az to uvidim na zivo v pardubkach
  19. No to ja vim jeste uvidime jak bude vypadat auti jak tam dojedu ale radsi bych si to dolestil na miste
  20. diky
  21. no jako v pardubkach budu kolem 2 a na ten sraz co bude u te hory tak prijedu neboj se Marty777: Jeste se te zeptam je tam nekde moznost sehnat vodu na (do)umyti auta
  22. no jo u me to bude stejne stavim se potom z pivem No budu tam v patek odpoledne kolem 2 bych tam mohl byt
  23. no jeste abych se nezastavil jenom doufam ze te tam nekde poznam a premyslel jsem a budu tam do nedele a poradne si uziju svuj 1. poradny sraz [upravil dne 30/6/09 volvik]
  24. jasne ja mam taky stejny nayor je to mozne ye mi to udelalo to vlhko co ted no kdo vi ale pujde to k calounikovi a to cim jak nejdriv
  25. divam se ze sedi pekne tak diky moc za rady az budou penizky tak pujdou prvni do prednich dveri ty uz mi nejak nestihaji pak poradny zesak atd. :D:D
×
×
  • Vytvořit...