jasne proc nevjet dovnitr a taky nejak tak premyslim ze by se ta kuneticka hora mohla zrusit a zasli by jsme na pivko tam, jinak drzim max +- 6 mist vic bych asi nezabral a taky jedu do pardubic poprve doufam ze se neztratim a klidne by to chtelo neco vymyslet a dat na auta neco jako peugeot club
[upravil dne 6/7/09 volvik]