Dělali bordel jako všude,doma si to nedovolí.Prostě hulákají jako opice,ve tři ráno když už ve stanovém městečku chce většina spát,aby ráno byli brzo vzhůru,začnou troubit,hulákat a blikat dálkama,točit motory do omezovače....prostě banda buzerantů.Jen se divím že nenapadlo někdoho z těch vymytých mozků sednout do auta a někoho přejet,nebylo by to poprvé Když se neumějí chovat,ať si jsou doma,myslím že nejsem jediný komu by tam nechyběli....ale už je to jedno,příště jim poletí hever do okna:D Je to jen můj pocit,já osobně jsem na poláky kvůli jejich chování vysazenej....
Presne tak a nebudes sam kdo jim hodi hever do siby