Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. jo tak to uz je moc na takovou fabku
  2. no jo jak jsem to videl na relaxu co to udelalo z martyho autem tak uz taky pujdu jenom do znacky Meguiars
  3. ne ne 17\" je akorat ja mam 16\" na aute a je to malo chce to 17\"
  4. volvik

    Kola na svem miste :)

    pekne pekne ale koupil bych gumy 195/45 a dal bych to dolu co to jde ale jinak vyber kol
    • 60
  5. hm tak to se mi fakt nelibi
  6. volvik

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    ted jsem si projel cele vlakno a mas to paradni
  7. no pekne sis pohral
  8. volvik

    Výměna oleje

    presne tak ja jsem to taky dotahoval jenom rukou a drzi
    • 13
  9. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    mam GE money tak uvidime zajdu tam cim jak nejdriv
    • 19
  10. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    aha diky tak to si tam zajdu
    • 19
  11. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    \"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer\'s customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.\" Tohle mi to napise uz na konci pri zadavani cisla karty
    • 19
  12. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    no prave uz jsem se tam regnul ale nemuzu se zaregistrovat na paypal
    • 19
  13. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    no neni to jenom tim ale kdyz se podivas je tam silene hodne veci ktere se hodi a jsou o polovinu levnejsi
    • 19
  14. volvik

    Výměna oleje

    no ja jsem to menil normalne ze jsem vylil a nalil novy a filtr jsem si koupil u autorizovaneho prodejce a rekni ze chces jeste k tomu vypustnemu vicku nove tesneni je to dobre ho hned vymenit aby ti potom netekl
    • 13
  15. no to je potom nejlepsi to vystavovat jake to nema pekne a chvalit se s tim vsude Neni nad martyho ten si to skladal skoro sam a zadnou firmu nepotreboval tak to ma vypadat a to se nejvice ceni
  16. volvik

    Jak nakupovat na ebay

    diky moc
    • 19
  17. volvik

    406 coupé by tom406

    pekne to mas rozhodne lepsi nez si to mel
  18. tomikku: Hlavne si ji hlidej vypada nadherne a jinak vitej v clubu a preju hodne stastnych Km
  19. Zdravim rad bych se zeptal jak mam nakupovat na ebayi protoze nechci porad nekoho prosit at mi to kupuje tak pokud to tady nekdo muze naspat strucne a sruzumitelne tak budu moc vdecny
    • 19
  20. volvik

    306 KQL ... Omp, ATS

    sakra to je auto jak ma byt
  21. jj az na ten volant ale tak je to tvoje auto udelal sis ho tak jak si chtel a to je na tom to nejpeknejsi
  22. taky mas hlas a jak uz jsem to rikal nekolikrat je to paradni auto a na zivo vypada jinak nez na fotce
  23. Dělali bordel jako všude,doma si to nedovolí.Prostě hulákají jako opice,ve tři ráno když už ve stanovém městečku chce většina spát,aby ráno byli brzo vzhůru,začnou troubit,hulákat a blikat dálkama,točit motory do omezovače....prostě banda buzerantů.Jen se divím že nenapadlo někdoho z těch vymytých mozků sednout do auta a někoho přejet,nebylo by to poprvé Když se neumějí chovat,ať si jsou doma,myslím že nejsem jediný komu by tam nechyběli....ale už je to jedno,příště jim poletí hever do okna:D Je to jen můj pocit,já osobně jsem na poláky kvůli jejich chování vysazenej.... Presne tak a nebudes sam kdo jim hodi hever do siby
  24. aha tam sakra tak to jsem obchazel ale asi jsem si nevsiml promin
  25. Sakra kde si stal ze jsem si ji nevsiml
×
×
  • Vytvořit...