Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. Motorovz prostor pujde do jine barvz listz pujdou do zlate a interier jak uz jsem psal
  2. jj bude neboj se a jak budu kupovat tak si necham poradit od tebe
  3. jo vidis zapomel jsem promin Vitej u nas a hodne stastnych kilometru bez nehody
  4. Tu odnekud znam ale nevim odkud ale jinak je paradni Sakra uz nemam sam zlatou barvu
  5. No jo ja se nechlubim ale opravdu VELKE DIKY kubovi za to co s tim autem udelal a ze mi vubec napsal a jsem rad ze to tak beres
  6. volvik

    cena airbagů 306

    no ty pyropatrony ti bouchnou pri narazu me to udelalo taky u ex auta
  7. Tak aby jste nenadavali ze tady taky nehodim svoje auti tak tady mate foto
  8. No jake mam plany uz jsem to tady psal zatim chci ocalounit komplet interier a pak bych rad vylestil kryt motoru a jeste nejake drobnosti v motoru a dal bych to do zlate mozna do cervene jeste nevim a dal se uvidi Performace zatim ne ale casem asi pujdou svody
  9. KeiTynko tady to mas doufam ze ti to bude stacit
  10. Tady uz jsem ja pri lesteni plastu
  11. Tak dneska jsem byl trosku pofotit ale nejsou jeste vylestene ty plasty
  12. no jo takova nabidka se neodmita a fakt ze ten vylet asi nevyjde ale prijed do brna na tuning salon [upravil dne 31/8/09 volvik]
  13. paradni fotky a mate to pekne vylestene
  14. jasne proc ne ale kuba ma pravdu :D:D
  15. jj ja vim uz jsem to cetl predtim nez jsem si ji poridil ale nejak to pouzivat nebudu jedine na srazech jinak ne ale Diky
  16. no tak toho bych taky necistil na to jsou jini
  17. No pekne :D:D
  18. jasne prijdu domu z prace a vyfotim to neni problem a ja jsem na ex auto pouzival taky zelvu ale na cernou metalizu to je jeste lepsi a vylesteno to je tak za hodku a pul a uvidime mozna zkusim to co pise kuba to tempo ale dneska jeste zajedu koupit lestenku na plasty
  19. To je dobre aspon nejsem sam
  20. sakra vsichni vsechno vite a ja nevim nic KeiTynka: pouzivam na to lestenku na metalizy od turtle wag nebo tak nejak se to jmenuje a jde to opravdu lehce a das za ni asi 250kc ale chci koupit neco poradneho pokud to budes chtit vedet presne tak ji muzu vyfotit
×
×
  • Vytvořit...