Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    na moji byli hezč
  2. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    jééééé,,oni ji taky luej..viel jsem včera v UL krsavc..sem rád že zas moje kola jezí na 206:aut a rád sem te poznal:) vymenit zadní světla a dolakovat lišty na boku+koncovku [upravil dne 20/11/11 19:22 od Rejty]
  3. Marlin dorazí ...mam info od koplegy že ho bere sebou:D
    • 73
  4. Rejty

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    jooo pěkny..na některých mistech mam taky fotky:)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno kdyz se to vezme,tak nějak já em zkazil woodase:D
  6. tak moc na zrazy nejzdím..ale tenhle si zřejmně nenechám ujít pokud se to nebude krýt s PUG srazem vSchweinfurtu v D:) cemembert:D sushi..dobrej nápad
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    kdybych nemel ty patníčky tak nevyjedu:D
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Takhle nejak vyjíždim ze zahrady...přes 6 obrubníčků [upravil dne 13/11/11 20:36 od Rejty] [upravil dne 13/11/11 20:38 od Rejty]
  9. 17\" palce..muj názor znáš
  10. Rejty

    Peugeot 309 GTI Magic

    ty pavučiny bych s dkázal představit na mojí 206:)
    • 97
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nevim se budem chtit projet tak muzem k nam...ja to asi na znacky postavit nestihnu:D
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak vše dolito....motor se hodně uklidnil...nalil sem tam Fridex třídy G48...to by mělo stacit:D je to pro celohliníkové motory,tak snad cajk..... Kdo bude chtít a bude na sraze v UL tedka v sobotu(zasvěcení vědí) tak mužem dat nejakou spanilku k mymu autu:D:D:D
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    25 tis
  14. Pod svícnem je největší tma....řikam to durt že maš parkovat ve dvoře
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno nevim..na 15\" to zatim stoji,zepřšedu to vypadá jakž takž..ale zezadui ty lemy hnus:( že ja se tenkrat do toho dával si to tedka a dokola tluču do hlavy..ale co sem posral ja brzo klempíř opraví...už se těším na lakování
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pár fotek té placky [upravil dne 7/11/11 19:09 od Rejty]
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Má to kola leží to a je to oranžový.. CO TO JÉÉÉÉ? Poslušně hlásím že z našeho auta je o5 PLACKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:D:D:D:D pristi tyden se asi projedeme:) Tady Dynamat ve dveřích fotka auta zitra uz byla tma [upravil dne 6/11/11 18:39 od Rejty]
  18. hezký dvojče..také plánujem druhou 206:P:)
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Tak dnes porběhla DIAGNOSTIKA: výsledek je takový: -Levý airbag bez činnosti(asi otočný kruh pod volantem KO) -Levý pás bez proudu,nefunguje pyropatrona(budu muset zkontrolovat přívodní svazek kabelů) -MAP senzor špatný kostra...(ale motor beží normálně) nahozeny zadní kola.... Hodně se mi líbilo Automatické odvzdušnění brzdové soustavy,,at zije PP2000:D Tímto děkuji uživateli Bajza206SW za pomoc...díky kámo:) [upravil dne 5/11/11 17:51 od Rejty]
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ¨nejdřív 100% mechanicky stav a pak upravy!!!!!
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hlavne odrezeni karoserue:) performance bude:) ale to musim zacit setrit..prvni vlaštovka byla v podobě brzd..další bude zadná náprava:) [upravil dne 4/11/11 18:19 od Rejty]
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    opravil sem link na video:P
  23. jo to mne napadlo prvně že tam chčííí dobre fotky hlavne ta v tom lese:P
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    je tada fakt že tenkrát v servisu mi tam nalili místo 5w40 10w40 a scakalo to víc....ted sem to nechal vypláchnout a naleji oleji opě TEC2000.. a dělá to mín..ale vždycky tenhle typ motoru ty hydroštely cvakali:) a DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ! ted nevím jestli ty nové rozvody přispěli k tomu že to ma hladší volnoběh...ale podstatně v budu rád když se to nepotká a fotka motráku..ted už jen lak zvenku a kola a seru na to(krom detailu už pak) a zepředu kupodivu stejný hnus jako předtim..jen přibylo lízo z 206+ od Frozze [upravil dne 3/11/11 17:09 od Rejty]
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ¨tak bez problému motor beží..sice cvaká jak šicí stroj aele psotupem času to dycky zmizelo:)
×
×
  • Vytvořit...