Tak dnes porběhla DIAGNOSTIKA: výsledek je takový:
-Levý airbag bez činnosti(asi otočný kruh pod volantem KO)
-Levý pás bez proudu,nefunguje pyropatrona(budu muset zkontrolovat přívodní svazek kabelů)
-MAP senzor špatný kostra...(ale motor beží normálně)
nahozeny zadní kola....
Hodně se mi líbilo Automatické odvzdušnění brzdové soustavy,,at zije PP2000:D
Tímto děkuji uživateli Bajza206SW za pomoc...díky kámo:)
[upravil dne 5/11/11 17:51 od Rejty]