pristi tyden zacnu zahlazovat narazniky,mam napad,ale potrebuji poradit,jestli to nebude odporovat vyhlaskam....
Tyka se to zadni mlhovky...kdyz ji odstranim a zarovkou mlhoveho svetla nahradim misto leve zarovky zpatečky,bude to nejak vadit,nebo to nevadi?