Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ahoj trvalo mne pul roku nez sem ji sehnal a cena 600+ posta....musim sehnat druhou..ale to premyslim ze nekde \"nakoupim\" na nejake stojici osamele lagune:-D:cool:
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pristi tyden zacnu zahlazovat narazniky,mam napad,ale potrebuji poradit,jestli to nebude odporovat vyhlaskam.... Tyka se to zadni mlhovky...kdyz ji odstranim a zarovkou mlhoveho svetla nahradim misto leve zarovky zpatečky,bude to nejak vadit,nebo to nevadi?
  3. Rejty

    Akvarel kháry

    okej,pak mne posli cislo učtu diky:)
  4. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    v tech svetlech sou takove zlute panely,nedavno sem to zkoumal na parkovisti v old modelu 306... mazec GTI/S16 sou vzdycky good..vim ne:)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sedak
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak zatim panel...ten ma 2 vrstvy plnice a 3 vrstvy laku a detail sedaku:)je to fakt fest naple:)
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Strejdakopec dostal sem zakaz ..pry staci ze volnym casem plytvam na svoje auto:myslim
  8. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    to jo to potvrdim,ja svitim jak sluničko:-D
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    domu pojedu asi na jaře??,proc???
  10. rozvody udelej..to je to prvni co mas udelat pri koupi auticka:potlesk co se tyce toho cukani..je tu spoustu temat....hodne jich je i na www.tuningclub206.com/forum tam je to jen o 206,tak se tam dozvis vic tipu nez tu:super sám mám GTI,tak kydbys chtekl neco vedet..napis u2u
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ne asi:)bavi mne to:)
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vysledek v aute po natažení..hodne tomu pomohlo nažehlení vlizelínu(tip od Sobola:)) .....vetsi oranzovy dil je krasne vyply...predni sem nasil krive:(ale vysledek se mi libi,a to moc:)
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    já taky:D:D:D:D:D:D:D
  14. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    jj renovace kol z Tuning fora:)
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to sem zvedava jak to bude vypadat az to natahnu:-D
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a tady sedak pred napnutim jen natazeny na sedacce bez ramu,takze je to jen na molitanu
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    kola sou 7x17\" za uplne luxus cenu kerou neprozradim:) ycko...jj o premiu vim..je to celokozeny interier cerna/oranž kuže...ale cenova relae 25tisic je uplne mimo!nejsem magor abych to za to dal:) tady fotka jak sem nažehloval na koženku vlizelín(poradil pan Sobol:)=>díky)
  18. Rejty

    Řidiči z povolání

    Svoz odpadu to rozhodně není. Jednak jsou takto označené náklaďáky, malé i velké, i kamiony vidět po celé Evropě, jednak to A měly i trajlery, kterými byly transportovány nové trolejbusy z PL do A. ja se nechtěl hádat:P
  19. Rejty

    Řidiči z povolání

    http://tn.nova.cz/pda/index.php?article_id=134471&sumniki=1
  20. Rejty

    Řidiči z povolání

    jinak ja sem zacinal na MAN 2000..to byl stroj,sem ji rikal kolobězka:-D a pak sem presedlal na TGA 460 poniku ymslim,automat max vybava..luxusnejsi nez u mne doma..postel krasna vsecko:) Kolikrat mi to chybi i kdyz rikam uz nikdy:D
  21. Rejty

    Řidiči z povolání

    Ačko by melo značit svoz odpadu:). To víč,máš firmu na vyrobu cedulí a máš kamarada na ministerstvu. Tak se s nim domluvis aby se vydala nova vyhlaska..Mno a ty pak vyhrajes vyberove rizeni a jsi solidne naopakovany na tehle akci:) Takhle to tady funguje,coz zrejmne nebude zadna novinka:D
  22. Rejty

    Řidiči z povolání

    co ta detska pneumitika na zadku??????:D:D:D:D
  23. Rejty

    Řidiči z povolání

    tak ja umel s navesem driv ozadu jak popredu..Kdyby moje slecna neprotestovala..tak bych jezdil porad..ale je pravda ze zahradnicit taky neni spatne,jen ta zima je hodne hnusna co setyce vydelku:(
  24. Rejty

    garage na peugeoty

    proc bydlime od sebe daleko???:bojim:D:D:D:D
  25. Rejty

    Akvarel kháry

    ja sem delal sedacky a pak sem spinkal:-Dn je to paradni moc se mi to libi...ac kreslim tak akvarelama bych to takhle proste nedal,to fim...je to fakt luxus moc libi...ted kdybys mne poslel original,tak by to bylo good:)
×
×
  • Vytvořit...