POKUD MAM JEZDIT V ČEKU NA NAKUPY,TAK JEDINĚ BILLA A GLOBUS. JINAK JEZDIM DO DRAŽDAN DO WALKTMARTU NEBO JAK SE TO PISE...do kaufladnu..mam to tam 60 km po dalnici...uplny epes:)kdyz třeba srovnam i presnidavky co se tady prodava za 10 korun-15 korun od Hame ty male skleňáky,tak v D jsou 0,4 za 0,50 euro...a tak bych mohl pokracovat dale,nejvetsi rozdil vidim asi v uzeninach.....v Globusu ty uzeniny jeste jdou,to same Billa.ale celkove je ten nas stat prohnilej:(
Chce to nakupovat přímo u zdroje,i kdyz to bude treba malinko dražší..třeba ryby primo v sadkach.zeleninu+ ovoce de taky koupit primo v zemedelskych družstev. Do mlekarny mužete jet taky,vetšina jich ma svoje podnikove prodejny. a dokonce k nam na chalupu jezdi mlíkař.. To je mléko!panečku smetana nahoře. člověk ma na váběr. Jen nesmi být líny si jet vybrat. Jak říkam porad,je to otazka priorit! Je jen na zakaznikovi,jestli si chce vybrat a neco pro to udela(dojede si pro to),nebo se spokoji s hnusem.
[upravil dne 3/2/10 Rejty]