Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. to je znacka označeni prechodu.. a ta nalevo je STOP...rikam zadne oznaceni zastavky tam neni,ani chodnik ani zadna cara..jen bouda u ktere stavi autobus..rikam je to vesnice:-D:D
  2. vzghledem k tomu ze sem na vesnici kde se kazdy zna a policie tu pojede tak 1x tydne a jeste v patek v noci,tak sem to neresil. je tady jen bouda u ktere stavi autobus ale znacka zadna:-D
  3. mam dotaz...dneska u mne byli 2x policajti a merili si jestli neporusuju asi nejake pravidlo,hlavne chteli namastit pokutu 205tce co stoji na prechodu:) stojim mezi zastavkou a prechodem pro chodce,kde od cumaku k zastavce jsou to 4 metry a od zadku k prechodu je to 3,5-4 metry....porusuju tim neco???ja vim ze ybch to mel veet,mam i profesko:-Dale sem tupej nikde to nemuzu najit
  4. POKUD MAM JEZDIT V ČEKU NA NAKUPY,TAK JEDINĚ BILLA A GLOBUS. JINAK JEZDIM DO DRAŽDAN DO WALKTMARTU NEBO JAK SE TO PISE...do kaufladnu..mam to tam 60 km po dalnici...uplny epes:)kdyz třeba srovnam i presnidavky co se tady prodava za 10 korun-15 korun od Hame ty male skleňáky,tak v D jsou 0,4 za 0,50 euro...a tak bych mohl pokracovat dale,nejvetsi rozdil vidim asi v uzeninach.....v Globusu ty uzeniny jeste jdou,to same Billa.ale celkove je ten nas stat prohnilej:( Chce to nakupovat přímo u zdroje,i kdyz to bude treba malinko dražší..třeba ryby primo v sadkach.zeleninu+ ovoce de taky koupit primo v zemedelskych družstev. Do mlekarny mužete jet taky,vetšina jich ma svoje podnikove prodejny. a dokonce k nam na chalupu jezdi mlíkař.. To je mléko!panečku smetana nahoře. člověk ma na váběr. Jen nesmi být líny si jet vybrat. Jak říkam porad,je to otazka priorit! Je jen na zakaznikovi,jestli si chce vybrat a neco pro to udela(dojede si pro to),nebo se spokoji s hnusem. [upravil dne 3/2/10 Rejty]
  5. dobre..ja chci taky cocku do svych svetel:)
  6. Rejty

    Kola Team dynamics

    vzhledem k tomu ze kola se vyrabeji na prani zakaznika mne to prijde v pohode..ale pri nejake vetsi objednavce sad to de pry cena trochu poresit
  7. malo se to leskne:-D:D
  8. nevim jestli to moderatori nebudou brat jako reklamu,coz bych tu ani nechtel delat,ale v cesku se nikde neprodavaji,az tedka..... par lidi z klubu uvita ze sem ten odkaz dám....:ú http://www.team-dynamics.wbs.cz/Team-Dynamics.html
  9. Rejty

    ReD Dwarf "konec"

    ne asi ja to vypichuji pinzetkama:-D:D
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    taksem dneska odvezl predni stribrny naraznik na svařeni..do tydne bych pro neho mel jet..dneska predelam jeste jeden plastik co se mi v lete nepovedl,pac uz sem se na to nemohl divat:)
  11. mám taky du číst:)
  12. Rejty

    309 GTi16 Miami

    tomu se řika nadšenec..nebo magor???:D:D:D:D:Dgratulace:)
  13. Rejty

    swedak 306

    děkuji , půjdou zpátky i sériový zrcátka a zadní lampy, bude ještě více sériový serie stajl..to mam rád:-D:P
  14. Rejty

    Mackov 206 CC

    ten rameček okolo radici paky je presne na 206 od isoty?????
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ja mam na ni rukavici:)
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    myslim ze je to sraz MTM waršava.. jj je to tn RSX co ma blodyeye:super
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu druha fotka
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    kdyz sme se bavili o tech naraznikach,tak toto je jeden ze 2 co se mi libi:) ten druhy je od ibherdesing
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    diky moc...jo je to moje prvni práce....nikdy sem nic takoveho nedelal...jen u facka vymenil kola podvozek+ zadni dveře..a do interieru sem dal vnitřek zu felicie...to je vse co jsem ve vylepsovani stihl:D:D co se tyka budoucich planu je do jara dodelat sedacky,to jsou posledni veci v interieru na predelani. Po te zavarit a prodlouzit narazniky a nalakovat. Mno a to si myslim mne s par srazy vycuca na tolik ze uz budu delat jen detaily a šetřit na tu moji přestavbu na RC:)
  20. Rejty

    maxikit

    jako maxi cabro je luxus.... coca cola tvar jak vysity....je to krasne:super
  21. äuto pekne...kopqni ti delaji silenbloky....nech si kompletne vseck zkontrolovat...motorove a na ramenech:) Denisko: šak já mám v pláně prerábku mojho oranžoveho draka na RC:P...v lete dáme sraz v Brumově
  22. Rejty

    207 by Sobol- prodáno

    ndni hotove...az bude tak se dockas:)
  23. Rejty

    Další 106 GTI

    ty svetla sou mrdy!!!!!!
  24. Rejty

    207 by Sobol- prodáno

    mne bude stacit 22\" monitor:-D
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    parádní! jj já du tedkon auto umyt šamponem s voskem:-Dkdyz je hezky:ů jak si na tom ty s introsem kubo? [upravil dne 26/1/10 Rejty]
×
×
  • Vytvořit...