Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    ukažte svoji 206

    EON..KDYZ VIDIM TO AUTO Z BOKU..NALEP NA DVERE U b SLOUPKU U ZADNIHO OKNA CERNOU FOLII..BUDE TO VYPADAT LIP..
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak jsem dneska dokoncil instalaci audia.. prob ehly nejake zmeny... takže radio http://www.prodej-autohifi.cz/autoradia/s-cd/alpine-cda-9851r.php zesilovac http://www.ahc.cz/clanek.php?cislo=28 http://www.autohificlub.cz/forum/7/1277783-p-6tikanalovy-rodek-r680a2/0 monoblok http://www.autohifi-jean.cz/zesilovac-s ... rrency=GBP predni kompa http://www.rm-sound.de/oxid.php/cl/deta ... 41.8830929 zadni koaxialy http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/magnat-edition-693 woofer: http://www.audioves.cz/Hifonics/Hifonics-TXi-12D4_g2892.html [upravil dne 21/9/10 od Rejty]
  3. čo Rejty dáš zase 17násky ? asi ano..premyslim o tech samych kolech..opustilo mne soutezeni..chi to mit pro sebe udelane...:)asi vratim zpet i lvicka v masce..ale dost OT...
  4. Rejty

    Mark's pug 206

    neni proste nad cistotu a lehkost originalniho designu 206.timto se omlouvam blodymu,ale ta zelena nema na tu modrou ani náhodou:)))))
  5. ja taky mam rad muscle carrs....moc se mi libi Chevrolet Chevelle SS 5O2......jinak ja bych vedel o dovcela pekne P 4O6 sedan v šedive metalize na DOTZ brand hatch..Je to byvale auto otce meho kamose...jezdil sem v ni je moc pekna....
  6. ne asi:....jsou peckovni:P taky nejak premyslim zas o zmene na orsiti rok:)
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    reknu vam lidi za 14 dni ctyrikrat rozebrany komplet interier je peklo..ale natqazene kabely dneska zitra kompa do dveri a snad bedna na sub
  8. mno jak myslois doaufam zme skoncis upuga?
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nemel by nekdo 35tku prurez n apajeci kabel k zesilovaci....4 metry pls?????? mam vse terminal na rozboceni napajeni,pac nechci tahat dva napajeci kabely pres cele auto:-D
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    DALSI
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    TAK DALSI VARKA CO MAM DOMA
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    MCabman vubec....auto je proste stejne snizene.....ale v kufru nic nevozim.ale az dam hifi trochu to kecne..popripade se zadni naprava snizi..predek kvuli sirokym kolum niz nedam.ale je to idealni..muzu se obcas aspon poradne svezt
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    woody..co libi se ti....mel bych jich vic:-D andreww lakovat se bude v zime vetsina auta...tak si musim pockat:-Dprobehnou jeste nejake upravy na kastli
  14. oranž GTI na keskinech.....neee delam si srandy eon ho ma pekne a tesim az se podivam na jeho auto ve zline
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    prodam ten SUB PIONEER...cena 1000kc plus posta
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hehe
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak tady ta fotka rozsirene bertyho ibizi v laku
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ghe taky sem dneska prasknul masku a asi se vratim zpet k masce se znakem....mozna ji necham opravit....ale ted mam dilema..vratit lvicka nevratit lvicka:( kazdopadne do laku casu dost tak se rozmyslim
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu foto
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    DNESKA SEM TO TROCHU UMYL A NAFOTIL PRI TE PRILEZITOSTI SEM NAFOTIL I KAMARADOVU PRESTAVBU Z JENICKOVE OKTKAVKY S NECIRYMI SVETLY NA RSko.......mno zauvazoval nad barvou kol,decentniho rozsireni a uz se tesim az vse bude hotovo 8)
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vis jak do tohohle moc nevidim....zatim sem se do tematu autohifi moc nedostal..takze jsem levy jak sfina.....jinak az se dostanu vim ze mne to pohltí a je rozhodnuto o kompletnim navareni novych lemu:) asi tak...proste cista plecharina bez laminatu.....zadne nastavovane prahy...takhle!
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ¨kazdopadne mne zajímá jestli muzu ten sub od hifa kterej ma 400 wattu RMS zapojit pres zmustkovany kanál kterej ma 250 W rmsko
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    proste vzdycky sem pro nekoho neco udelal a pak z toho nejakym zpusobem profitoval mno..sem zvedavy jak to bude hrat..kazdopadne ten sub bude asi lepsi zapojit na ten spectron že????? stejne v budoucnu planuji hudbu od MTX...a rodeka si necham urcite,toho se nezbavim:) ADD:dalsiho pežota zatim nechci,pokukuji po VW Bora Variant v TDI
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    to je mi jasny..ale kdyz to bylo od kamose za minimum nakladu proc to nevzit:)
×
×
  • Vytvořit...