proste vzdycky sem pro nekoho neco udelal a pak z toho nejakym zpusobem profitoval mno..sem zvedavy jak to bude hrat..kazdopadne ten sub bude asi lepsi zapojit na ten spectron že????? stejne v budoucnu planuji hudbu od MTX...a rodeka si necham urcite,toho se nezbavim:)
ADD:dalsiho pežota zatim nechci,pokukuji po VW Bora Variant v TDI