Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. fojed dneska do litaku v sedm vecer na kafe na OMV
  2. Rejty

    Mark's pug 206

    jóóóóó tu řadičku mam v GTIčku...hale ja si na ni ušil takovej latkovej oblecek na zimu,pac normalne kdyz je minus deset..tak ti mrzne paprča jak to studi:-D koelcka sou peckovni..neni nad límec..az dodelam svoje keskiny necham si je,ale stejne planuju RHcka,to ty vis..tesim se az se nase auta potkaj a udelame spolecne foto:))))))) kazdopane auto koza dost:-D
  3. Rejty

    Další 106 GTI

    Ahoj kubo,chtel bych u tebe objednat cernou lesklou folii na strechu,pokud je to mozny?kdyytak klasicky 1.40m x 2 m.diky odpovez do u2u. nech ho v garazi!
  4. Rejty

    207 by MCabman

    hm mne to ani neprekvapuje,taky mam zkusenost. a to nekolikanásobnou
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jinak dekuji moc:))))
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    chtel jsem ale musim udelat zakaznikovi plot.. a protzoze se kolaudace blizi nikam nejeuzdim tedka may pokecat s woodym ke kaufu v patek
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    objednal jsem ns tgřechu černou folii:) střecha se obleče do černe:)
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jasna paka ze budu jen sou trochu slozitejsi tak prijdou az na konec:_D
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    JINAK DĚKUJI,VŽDYCKY MI TO DODÁ SÍLU NA TOM AUTE PRACOVAT,KDYZ MNE TO OSTATNI ZAVISTIVCI NIČEJ:(fnuk
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    JESTE PREDNI,PAK KOLA VYLESTIT LIMCE,DAT SROUBECKY A STREDY KOL ASIK NA ČERNO..OSTATNE NA STŘECHU PŘIJDE ČERNA FOLIE LESKLA..CHCI JI DLOUHO.... MNO MUSIM JESTE ZADNI NARAZNIK POSTUPNE ROZSIRIT A OPRAVIT LEMY...PLUS PREDNI BLATNIKY VYTAHNOUT A AK LAK MNO...ALE TEN V ZIME
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak komplet..uz na to seru.....jako je videt ze jsem se nikdy neucil čalounictví....ale vzdau stejne nikdo nikdy sedet nebude..takze ja sem z toho nadseny a pokusim se to jeste dovypnout,ale s tim rozjebanym molitaqnem pod potahem to bude na piču:(
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pujdu puga uklidit a pak vam teda spesl udelam fotku kompletni zadni lavice:)
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a tady smontovane..vyple a s temi vlnami...dneska na ne uz seru...sedacku sem delal dlouho:-D
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tady rozparane:)
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak dalsi a konecne posledni precalounene operadlo na zadni lavici.....
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    horis je to ze bydli se mnou ve vesnici...a kola nemam zapsane..vyfuk...folie sem uz kvuli nemu strhl mno..
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pokud se mi nepodari zapst kola do velkeho TP..tak to s temi koly vzdavam:( kvuli jednomu policajtoovi si nechat zlikvidovat zivot,protoze kdybych prisel o papiry,prisel bych i o moznost adekvatne se zivit svoji praci,protoze ridicak potrebuji k zivotu a kvuli tomuhle parchantovi si ho nechat vzit..fakt ne...orostoval uz vsecky moje kamarady..zbytek v tehle skupine....... http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=141352995888670&ref=ts
  19. gratuluji a doufam ze az to dodelam,nekdy te sesadim z trůnu:-D:ú
  20. Rejty

    405 Alpine White-trosku zmeny

    presne tak....budes to muset precalounit:)kdyztak PM nebo facebook:)
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Policie EMMA
  22. to musi hrat veľa dobre:))))
    • 91
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    za prve uz provokuju dost s tema kolama....a za druhe mne se uz nelibi:-D a zanikl upln e interier:-D
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    prestaly se mi libit folie..ztak je strhnu ...uz cekam jen na monoblok....dokoupim pak nove zadni kompa,pac ty magnaty sou nejak KO
  25. až pojedu zase domu doBRumova..tak ti musim napsat a udelame nejake photo:))))
×
×
  • Vytvořit...