jóóóóó tu řadičku mam v GTIčku...hale ja si na ni ušil takovej latkovej oblecek na zimu,pac normalne kdyz je minus deset..tak ti mrzne paprča jak to studi:-D
koelcka sou peckovni..neni nad límec..az dodelam svoje keskiny necham si je,ale stejne planuju RHcka,to ty vis..tesim se az se nase auta potkaj a udelame spolecne foto:))))))) kazdopane auto koza dost:-D