určite bych volil volil náhradu originální vlozky za K&N, Simotu nebo Green.....vymenil a hotovo:) to auto uz ma vykon vyhnany temito vecmi dost vysoko,takze nevim co s tim jinak dal:)
presne tak sem to delal aj já..nebo to nech o vikendu na přímem slunku.ma byt 25 stupnu a sundas to nehty:) hlavne tu masku nedavej.to auto uplne pak zoskliví
světla chválim..mám je taky na svojem GTI:) ale tu masku...to teda fuj....promin..ale to tam radsi neh original se lvem:)
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/15339_1176926985585_1300414492_30473805_5551540_n.jpg
takže nahodil a poskladal pravou stranu předku.....Přeskládal kabelové vedení k zesilovačům,kvili lepsí ochrane kabelů a poskladal interier, budu čalounit ještě 4 věci a pak bude interier hotov krom předních sedaček:)
kola krásný...padnou i 206.....jen kdyby nevážili tolik....ted si uvedomuju ze ten rozdil sem poznal taky.. a i keskiny taky ten rozdil proste poznat je:)
tak DÁREK K NAROZENINÁM KONEČNĚ PROBĚHL:)))))dneska sem se projel v tomhle uzasnem auticku a kdybych mel prachy tak ho beru hned...je krásne!RCZ se jim povedla:)
[upravil dne 22/4/11 22:35 Rejty]
vyjde to nastejno..jen kdysi vznikla fama ze jeden zub je cca 4 cm...nevim kdo na to dke prisel..ale kdyz tu napravu rozeberes vyndas torszku,nastavis si rameno do vysky jakou potřebujes tak tam pak tu tyc narves zpatky,smontujes a neni co řesit
fotky dobry..ale řikam ti to porad..s tim lízatkem je to tedka hnusny ten předek!!!! až ho sundaš bude to teprve jak ma byt..... a mel by ses zameřit na opravu kastle wůde:D:aut
jůůů moje kola..jsem hloupej že sem ti je prodal...ale ted ti preju at slouží mám políčno na novější
add: takže se mam tesit na lepší brždění jooo:) se tesim fakt:)
tak tady ta lehčí strana..jeste musim sundat ABS a trubičky a pak hrrr natřít počkat den než to uschne a muzeme skladat vše dohromady...napravu a eletriku na motor:)
[upravil dne 11/4/11 15:06 Rejty]