Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    holub 206

    tak RCZ sem mel pučenou:) a 508 SW si chci s mladou koupit,ale to nejdřiv musime postavit bydlení libi se mi ta kapsa:) ale ten naraznik moc ne:(
  2. Rejty

    Bubackovo strasidlo 206 RC

    určite bych volil volil náhradu originální vlozky za K&N, Simotu nebo Green.....vymenil a hotovo:) to auto uz ma vykon vyhnany temito vecmi dost vysoko,takze nevim co s tim jinak dal:)
  3. Rejty

    Bubackovo strasidlo 206 RC

    presne tak sem to delal aj já..nebo to nech o vikendu na přímem slunku.ma byt 25 stupnu a sundas to nehty:) hlavne tu masku nedavej.to auto uplne pak zoskliví
  4. Rejty

    Moe GTi šestka - by Thoy

    ja bych dal taky dynamat:) hezká práce chvalim:)
  5. Rejty

    Bubackovo strasidlo 206 RC

    světla chválim..mám je taky na svojem GTI:) ale tu masku...to teda fuj....promin..ale to tam radsi neh original se lvem:) http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/15339_1176926985585_1300414492_30473805_5551540_n.jpg
  6. Rejty

    406 Old 1.8 16V

    moc pěkna barva..mam v tehle druhou 206 v nafte:))))
    • 94
  7. MOTOR MOTOR MOTOR:S
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takže nahodil a poskladal pravou stranu předku.....Přeskládal kabelové vedení k zesilovačům,kvili lepsí ochrane kabelů a poskladal interier, budu čalounit ještě 4 věci a pak bude interier hotov krom předních sedaček:)
  9. Martas..konečne si dospel k dokonalému autu...ted je to o kus dál !!!!! Gratulace.. dost se mi líbí
  10. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    kola krásný...padnou i 206.....jen kdyby nevážili tolik....ted si uvedomuju ze ten rozdil sem poznal taky.. a i keskiny taky ten rozdil proste poznat je:)
  11. jo jenze kdyz das folie jen dozadu bude to hnus..vim to ze sve vlastni zkusenosti
  12. jak sem ti munule říkal okna bude všechny nebo žádné!!!!!
  13. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Tata slaví v Brumově 50 tku,takze kdyz ne v lete tak na podzim určitě ano:P neboj..letos Lentilku uvidiš
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a to si pockej tak týden jeste:) to budes cumet jeste vic
  15. jake si mel originalni remenice,s gumou proti rázu???? udela to neco kdyz vymenim ty origo za ty odlehčené?
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak DÁREK K NAROZENINÁM KONEČNĚ PROBĚHL:)))))dneska sem se projel v tomhle uzasnem auticku a kdybych mel prachy tak ho beru hned...je krásne!RCZ se jim povedla:) [upravil dne 22/4/11 22:35 Rejty]
  17. Rejty

    snížení podvozku

    vyjde to nastejno..jen kdysi vznikla fama ze jeden zub je cca 4 cm...nevim kdo na to dke prisel..ale kdyz tu napravu rozeberes vyndas torszku,nastavis si rameno do vysky jakou potřebujes tak tam pak tu tyc narves zpatky,smontujes a neni co řesit
  18. to je na komplet novou napravu ne?
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ooo dekuji:)
  20. nebude a nebude:D to si vydupávám:D
  21. Rejty

    Andreww 306 1.8 16V

    sa dívu že vám snad opravovala paneláky stejná firma jak u nás v Brumově.....kola pecka...snda to dodelam abych se v Brum o prazdninách ukazal s 206:)
  22. fotky dobry..ale řikam ti to porad..s tim lízatkem je to tedka hnusny ten předek!!!! až ho sundaš bude to teprve jak ma byt..... a mel by ses zameřit na opravu kastle wůde:D:aut
  23. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    jůůů moje kola..jsem hloupej že sem ti je prodal...ale ted ti preju at slouží mám políčno na novější add: takže se mam tesit na lepší brždění jooo:) se tesim fakt:)
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak tady ta lehčí strana..jeste musim sundat ABS a trubičky a pak hrrr natřít počkat den než to uschne a muzeme skladat vše dohromady...napravu a eletriku na motor:) [upravil dne 11/4/11 15:06 Rejty]
  25. se púodivejte na rpvni fotku dozadu co tam je:D černo oranžovy to je moje:D
×
×
  • Vytvořit...