pohybuju se na silnici docela často, takže to vidím, je to docela zajímavé...... blinkry, ty opravdu moc aut nepoužívá a když o tak na poslední chvíly..... blik sem tak se starej...... nebo když někdo bliká až moc, na kruháči začíná blikat už na nájezdu a odjíždí posledním výjezdem...... nebo ve městě mám na ulici 5 odboček do prava, odbočuje tou 5 ale bliká už u 2.... a světla??? za jasnýho dne mi to přijde jako, dokonce to i znepozorňuje řidiče, protože ty dva svítící body přitahujou vaše oči, a tomu nezabráníte.... je to reflex člověka....