Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    ridici co nesviti a neblikaji

    jak rika muj deda... vyhodit blinkr boli min nez ta rana za zadu....
    • 61
  2. jednotka kolečko zaslepit a schovat [upravil dne 9/9/10 od wooody]
    • 21
  3. wooody

    Crash test Škoda Yeti vs. Superb

    voni vystřelej bagy když auto stojí???? já myslel až nad určitou rychlost
  4. wooody

    ridici co nesviti a neblikaji

    pohybuju se na silnici docela často, takže to vidím, je to docela zajímavé...... blinkry, ty opravdu moc aut nepoužívá a když o tak na poslední chvíly..... blik sem tak se starej...... nebo když někdo bliká až moc, na kruháči začíná blikat už na nájezdu a odjíždí posledním výjezdem...... nebo ve městě mám na ulici 5 odboček do prava, odbočuje tou 5 ale bliká už u 2.... a světla??? za jasnýho dne mi to přijde jako, dokonce to i znepozorňuje řidiče, protože ty dva svítící body přitahujou vaše oči, a tomu nezabráníte.... je to reflex člověka....
    • 61
  5. wooody

    pod spojler na predny naraznik

    myslíš normální klasický \"lízátko\" třeba jako mám já?
    • 20
  6. sakra já se kouk nahoru v kalenáři a viděl S tak sem myslel sobota... tak můžem 24. v pátek, ale nezdržím se nějak extra dlouho, v pátek mívám srazi v ul, takže tak kol 8-9 bych vypad.... takže 24 září v pátek v 18:00 parkoviště kauf litoměřice???
    • 54
  7. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    to sem jako myslel udělat nápravu uplně jinou, normálaní jako u většiny aut, protože nějaká štelovací pružinka ti u vzduchu je k ničemu
    • 31
  8. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    creams, taky sem ad tim přemejšlel, ale to by musela torzka ven, a předlat komplet zavěšení zadku na normální
    • 31
  9. wooody

    jazykovy koutek po nekolikate :)

    tohodle šerifa sem občas v mostě potkával, a vždycky mě zajímalo co to je zač :-D
  10. jo ták, ok... zkusim zejtra...
    • 36
  11. tak to se radši do toho vrtat nebudu abych tam ještě něco nezkonil... když tam vjedu tak pracovní skupyna je prázdná a doména BONVER.local
    • 36
  12. obojí jsou xp, ale tady je problém s tou pracovní skuinou, jak se vytvoří??? :-D
    • 36
  13. wooody

    Kafe v MOSTĚ?

    přesunul bych jednání do srázku na severu :-D....už se dojednává další
  14. no vidíte a je to, vyhrály ltm..... takže nadhodíme termín vyhovuje sobota 22 září v 17:00 u kauflandu??? potom bych zajel do nějaký hospůdky... :-D
    • 54
  15. já sem taky pro ltm :-D
    • 54
  16. wooody

    Lidskej nevkus

    ono to ještě existuje??? dostával mě ten nápis na kapotě :-D SUBUCH :-D
  17. aha, což možná bude ten problém, na notebooku mám praovní skupinu firemní a na pc nic :-(
    • 36
  18. no prostě mi to pořád nejede, v notebooku ji mám, ale když ji zadám tak mi to hodí že je offline, když dám najít tiskárny tak mi to vyhledává jenom v pracovní síti bonver.....
    • 36
  19. a musim to nějak nastavit i v notebooku?
    • 36
  20. ahojte lidi, řeším další problém, navím jestli je to možné s naší tiskárnou, ale chtěl bych aby uměla tisknout ze všech pc co jsou připojený v síti, třeba na wifi atd, sem téměř 100% připojen na notebooku, takže když potřebuju něco vytisknout tak musim vždycky odpojovat tiskárnu ze stolního pc a připojovat k sobě, v práci to máme že kdo je wifi dá tisk tak mu to automaticky vyjede..... jemi jasný že pc ke kterýmu je připojená tiskárna musí bejt zaplej, jedná so tiskárnu tuto děkuji wooody [upravil dne 11/1/11 22:13 wooody]
    • 36
  21. wooody

    vymena oleja 1.6 XR

    3.5 litru:o:o:o to si asi nevypustil všechen, já tam dal o ten litřík víc a bylo to akorád
    • 12
  22. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    myslim že silnější torzku měly gti verze...
    • 31
  23. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    jj když s ekoukneš na tu nápravu tak tam máš už origo gumovej doraz, o kterej se opře rameno když to sedne, buď ten doraz prodloužit,nebo na nápravu přidělat ten puk, je to hodně znát, na zadní tlumič normální doraz nenasadiš
    • 31
  24. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    jj dorazi, stačí když pod ty gumy dáš hokejový puky..... a já bych šel radši do levnějšího štelováku, stejně při tomhle snížení nejde jezdit rychle a když je potřeba s tim jet na dovolenou, na chatu tak vyšroubovat to je otázka 10 minut
    • 31
  25. wooody

    extremni snizeni 306 sedan

    hele lekej retarder dam taky, škrtám akorád lízátkem
    • 31
×
×
  • Vytvořit...