Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. no ze spoda u vjezdovy brany, ale pred ni, byl sem linej parkovat ve dvore hej a odkud vis kde bydlim
  2. jak moc se zhorší kvalita zvuku??? kamarád má roomstera, má tam sonku, docela novou, ale nemá vzádu výstupy pro zesilovač, klasický rca konektory, tak mě napadlo přes vyhybky z výstupu pro zadní repro, který tam stejně nemá, je to realný? p.s. mělo by to hrát jenom basy [upravil dne 29/3/11 21:17 wooody]
    • 14
  3. mi povídejte, si to spívám od včera
  4. http://www.aumojekoule.eu/videa/nejnovejsi/detail/4809/ naprostá blbost, ale na ytb už to má 30 mega shlédnutí
  5. wooody

    zapsani kol do TP

    stačí sy typovej list vytisknout, mít známýho na stk co tam za 500 hodí to razítko a na úřad.... potom vám dám vědět jestli se mi to povedlo, budu to zkoušet [upravil dne 20/3/11 21:44 wooody]
  6. wooody

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    je hodně pěkná......... jeom by to chtělo, ale však vi víte co chci napsat
  7. wooody

    H@skyho Peugeot 406

    dá se s tim jezdit uplně normálně nevim proč mi furt nikdo nevěří
  8. wooody

    H@skyho Peugeot 406

    jj až na zem
  9. wooody

    H@skyho Peugeot 406

    krasavice, jenom ji položit a je do i fešná krasavice
  10. protože sem je tvrdě dolaval z mího fotografa už je rovně na fotkách ze včera nevim byl to takej úlet
  11. tady jsou ty slybovaný neupravený fota http://img842.imageshack.us/g/img3909v.jpg/
  12. jj neupravený foto dám navečír
  13. normalně to nejni moc vidět, je to slouplej origo nápis
  14. brian přemejšlel a taky ještě malinko pujde
  15. já mám 185/45 R15, čakom diky
  16. jjjj nankangy, jinak dikes kucí
  17. tak sme na kolech
  18. a veris mi že já taky
  19. tak zejtra budou schmitdy obutý takže ještě sehnat šrouby a namontovat to tam
  20. nene tohle auto jezdí a víc než bych si přál..... 1000km týdně
  21. a jen po info, dneska šli kola ke známímu do lakovny
  22. plný počet
    • 37
×
×
  • Vytvořit...