jak moc se zhorší kvalita zvuku??? kamarád má roomstera, má tam sonku, docela novou, ale nemá vzádu výstupy pro zesilovač, klasický rca konektory, tak mě napadlo přes vyhybky z výstupu pro zadní repro, který tam stejně nemá, je to realný?
p.s. mělo by to hrát jenom basy
[upravil dne 29/3/11 21:17 wooody]