Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Diody

    Zdar lidi, dal sem si do masky diody, a chtel bych aby mi jezdily sem a tam, nevite jak na to?
  2. lidi a kde je ten dzban??
    • 90
  3. lidi kolik oleje se ma dat do prevodovky,dneska sem ji vyndal a vytek mi necelej litr, coz se mi zda malo, mam 306 1.4....... Dik
    • 6
  4. wooody

    306 1.4 8v

    Tak ja sem ji puvodne ani nechtel, mel sem vyhlidlou 405 mi16, ale todle mi padlo za 12000kc je to jenom 1.4 ale je komplet v el, servo atd... A ma to hlavne servisku, tak sem ji vzal.... A mohlo to bejt tim ale kamos ma tu 1.4 ve 106, ma to dost upraveny ale tesneni ma zatim seriovy a drzi, a u nej je ten motor v 7 tisich a porad drzi tak to mohla bejt jenom nahoda..
  5. wooody

    306 1.4 8v

    tak jako ja nejezdim nak moc rychle, akorad z toho kopce sem to parkrat zkusil.... ale i v tom, parkrat muze odejit to je mo jasny, jinak dik za upozrneni
  6. wooody

    306 1.4 8v

    neboj, ten prezije vsetko, az na spojku tu delam zejtra novou, opustila me na mimoni
  7. wooody

    306 1.4 8v

    nene nebyla to dalnice, je to jedna z takovejch peknejch silnic tady u nas, a kdyby me pred tim kopcem nezdrzovalo auto tak bych udelal jete vic, nejvic se mi povedlo 210, ale to uz fakt brecel......
  8. wooody

    306 1.4 8v

    Njn tak priste musim vymyslet neco lepcejsiho...
  9. wooody

    306 1.4 8v

    Dobra prokoukli ste me, ale jako jedni z mala, vetsina lidi se pta co sem s tim provadel... Jojo byla tam 5ka, ale nebyla jete na doraz, potreboval bych jete delsh kopec, a motor taky nejni uplne seriovej, todle sem jel kdyz sem mel jete seriovej vejfuk, a kolem tech 180 leti po dalnici porad
  10. wooody

    306 1.4 8v

    taky vam to jede jako me??
  11. wooody

    pomoc zesik!!!

    lidi tady hazite zesiky za tisice, ja sem prodal to co sem mel protoze sem potreboval novou spojku, a mam necely dva litry uz jenom.... a koncej prazdniny, takze asi uz vyc mit nebudu..
  12. tak me je to jedno, ja prijedu kamkoli, rad poznam novy lidi, i kdyz sem tu novacek
  13. wooody

    zesik pomoc!!!!

    to me prave zaujalo to rms, bylo divny ze maximalka byla takova a rms tak maly........
    • 7
  14. wooody

    zesik pomoc!!!!

    jj uz sem to tam dal taky, nevsim sem si ze tady je
    • 7
  15. lidi potreboval bych poradit jestli mam ten zesik koupit nebo ne........ http://aukro.cz/item418545263_zesilovac_first_austria_fa4404_1800w_zaruka.html
  16. lidi vyzna se nekdo v muzice do auta????? co rikate na tendle zesik???? ma ho cenu brat nebo ne?? http://aukro.cz/item418545263_zesilovac_first_austria_fa4404_1800w_zaruka.html
    • 7
  17. wooody

    306 rychlost

    moje maximalka s 1.4 bylo z kopce neco kolem 205 km/h
  18. wooody

    kabely

    lidi, mam tekej problem..... mam 306 5dv 1994.... a chtel sem se zeptat jestli tam sou natahli kably na zadni repra, nebo se musej tahat novy a kdyztak kudy je to nejlepsi, dikes
×
×
  • Vytvořit...