Dobra prokoukli ste me, ale jako jedni z mala, vetsina lidi se pta co sem s tim provadel... Jojo byla tam 5ka, ale nebyla jete na doraz, potreboval bych jete delsh kopec, a motor taky nejni uplne seriovej, todle sem jel kdyz sem mel jete seriovej vejfuk, a kolem tech 180 leti po dalnici porad