Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. A co panensky tynec? Tam by se taky moh udelat taky srazek, ja a rejty tam budem 100%
  2. wooody

    jak smazat win

    jj
    • 37
  3. wooody

    jak smazat win

    já to takle měl když se to koupilo
    • 37
  4. wooody

    jak smazat win

    no já mám C 500 giga a D taky +- nějaký ty drobný
    • 37
  5. wooody

    jak smazat win

    nene je tam toho mnohem víc než jenom xp
    • 37
  6. wooody

    jak smazat win

    no je to jenom disk, a na c je v tom pripade zalohovat nejakejch 130 giga........ hmm tak to je pekny..... vidim to na servis
    • 37
  7. wooody

    jak smazat win

    na C mám ty XP
    • 37
  8. wooody

    jak smazat win

    ty dvd sem jenom tak plac, nepocital sem toa tech 45 taky nejni jistejch jeste sem nekoukal co vsechno je potreba schovat, takze radite radsi si nekde sehnat externí disk a naformatovat uplne vsechno jo?? [upravil dne 12/7/09 wooody]
    • 37
  9. wooody

    jak smazat win

    no ja to stah jako iso a pres daemona sem to instaloval
    • 37
  10. wooody

    jak smazat win

    Dave K: promin ale vypalovat 20 dvd se mi fakt nece Another one: takze kdyz zase stahnu ten iso balík tak s nim by to mělo jít odinstalovat jo??? [upravil dne 12/7/09 wooody]
    • 37
  11. wooody

    jak smazat win

    to me taky napadlo, ale kdyz sem na xp, teda z C tak ten win proste nejde smazatm hodi to hlsku ze je to chraneno proti prepsani
    • 37
  12. nedávo sem tu řešil jak je to s win 7, už mě přestal bavit, tak bych se ho chtěl zbavit..... ale jak???xp mám na C a win 7 na D takže logicky formát D ale mám na D taky určité věci o které bych nerad přišel, na C je přesunout nemohu kuli nedostatku místa a žádný externí hdd nemám...... de to nějak???? nebo si budu muset založit nějaký ftp???? to si my zrovna moc nechce někam uploadovat 45 giga
    • 37
  13. wooody

    Lidskej nevkus

    jdu blejt velebnosti:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  14. Takovej idiot by měl dostat doživotí! Asi je správně opálenej, takže dostane trestíček aby se do toho nemíchal Kocáb a zfanatizovaný ochránci lidských práv. ne že bych se ho chtěl nějak zastávat, to chraň bůh, ale 5 let dostane u trestního soudu, ale co pak u občanskoprávního??? ten člověk bude do smrti platit jako mourovatej, a bude rád že vůbec bude mít na živobytí...
    • 16
  15. wooody

    Lidskej nevkus

    to sem nasel na tajty strance
  16. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    tak totalka z toho je.. to je tech 900k a jeste se to za 540 prodalo na nd....
    • 37
  17. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    Asi 3x dokola
    • 37
  18. wooody

    poleptaná čirá optika

    ja sem si to řikal že je to tady někde u nás, dneska sem přes vás jel ale nebyl sem si jistej, jel sem za kamošem do želíz.....
    • 18
  19. wooody

    Trochu mě tukli

    ja bych to dal do autorizovanyho servisu, ty daj new dvere a zbytek udelaj
    • 19
  20. wooody

    poleptaná čirá optika

    sry za ot ale kde je liběchov??? něco mi to řiká
    • 18
  21. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    njn za jeden mesic 2 eva, jedno majitel celne a zakaznik tohle
    • 37
  22. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    • 37
  23. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    [upravil dne 3/7/09 wooody]
    • 37
  24. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    • 37
  25. wooody

    Santa fe crash+evo foto

    Takle vypada cely dokola zejtra nafotim lip
    • 37
×
×
  • Vytvořit...