Takovej idiot by měl dostat doživotí! Asi je správně opálenej, takže dostane trestíček aby se do toho nemíchal Kocáb a zfanatizovaný ochránci lidských práv.
ne že bych se ho chtěl nějak zastávat, to chraň bůh, ale 5 let dostane u trestního soudu, ale co pak u občanskoprávního??? ten člověk bude do smrti platit jako mourovatej, a bude rád že vůbec bude mít na živobytí...