tak dneska proběhlo druhá fáze leštění, ale nedokončila se, protože při broušení se zjistilo že prodejce byl hajzl a prodal mi pouze šmirgli 800, takže to je pořád hrubý, nu tak se to přeleštilo a bude se pokračovat zase později, jinak se pořídila nová muzika do auta, na fotce je teprve fotka ze zapojování, takže na tu kabeláž nekoukejte.... jinak zesilvač je tady a subwoofer je tady je to nic moc, ale hraje to docela pěkně, ovály jsou od mac audia