to se ani nedivim, bylo to jako dost na rychlo....... chtělo by to dát pevnej termín alespoň tejden do předu, můžem se dohodnout třeba na příští středu v 18:00 na shell dole u muzea a je to, ale takhlee během jednoho dne to asi neklapne :-D
než to tam dáš tak rovnou sundej tu malou pružinku, ať ji potom nevyndaváš jako já až tě popadne snižovací nálada :-D už aby to bylo na autě...... doufám že to necháš minimálně takhle...
já sem použil horní uložení ze starejch tlumičů a dole to zapadlo jak ***** do **** (nechci bejt sprostej) pokud koupíš na to auto přesně tak to musí jít....