Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. Lidi jak sundam prevodovej olej ze zamkovy dlazby???
    • 9
  2. wooody

    chip na trojliter

    ja souhlasim s kolegama chipovat atmosferu nema cenu, a navic jednotky od magnety mirely se blbe cipujou, a je to drahy a za tech neco malo kobilek se to nevyplati
    • 51
  3. wooody

    Boční polepy

    na mimoni sem vydel chromovy za 800
    • 20
  4. wooody

    Boční polepy

    kamos ho mel na 106 http://vm-racing.net/galerie_merglos.html a docela mu to sluselo
    • 20
  5. wooody

    pruziny

    Tak to mas pravdu, nevis co se muze stat zejtra
    • 62
  6. wooody

    pruziny

    to si rovnou muzes koupit nakyho 5ti litra, ale to uz sou nerealny plany, ale jestli chces tak vo mi16 vim za 3000, ale prej se trosku prehejva, tak mozna dat dokupy hlavu, nevim co s ni je, jete sem ji nezkoumal
    • 62
  7. wooody

    pruziny

    No to mas pravdu, von tu 1.4 nema v serii, tam dal i starsi porse, tak tam hod mi16, nebo toho 3litra, to by jelo trosku jinak
    • 62
  8. wooody

    pruziny

    Tak projet se muzes ne, kamos tam se svoji 106 taky lital, a kdyz to umis tak se necapou, se koukni ma to na youtube, napis tam 106ka
    • 62
  9. wooody

    pruziny

    copak ty jezdis naky zavody?
    • 62
  10. wooody

    Odchazi spojka?

    Ja sem delal spojku pred dvema tejdnama na 1.4, stala me 3900, a je to docela dost prace, musis sundat zaveseni na obou kolech, vyndat poloosy, starter, odpojit vsechny konektoqy z prevodovky a vodpojit prevodovku pak uz jen vymena spojky a vsechno z5, hlavne si podloz motor at neurves silent blok jako ja
  11. wooody

    central

    jojo diky
    • 10
  12. wooody

    central

    lidi mam 306 starej model, mam ten origo central pres ir, kou¨pil sem si klasickou dalku, ale nevim jestli to zamyka pomoci proudu nebo ukostrenim
    • 10
  13. wooody

    Startovani

    tak zase pul minuty to nejni rek sem to obrazne, ale motor se tak 5-6 protoci nez chytne, a driv to chytalo okamzite
  14. wooody

    Startovani

    Lidi, mam 306 1.4 z 93 roku, a strasne spatne mi chyta, musim drzet zapalovani nekdy i pul minuty nez chytne, kamos ma ten samej motor ve 106 a chyta mu okamzite, nevite co s tim je?
  15. wooody

    Neony

    tak tobe to sviti luxusne, ale ja uz nejsem moc daleko za tebou:D akorat ja to mam v cerveny
    • 33
  16. wooody

    zásek u podsvicování

    to ovladani teploty je taky videt dobre, jenom na ty fotce to vypada ze tam nic nejni
    • 8
  17. wooody

    zásek u podsvicování

    a tady mas ovladace topeni
    • 8
  18. wooody

    zásek u podsvicování

    sory je to foceny mobilem, takze ne moc velka kvalita
    • 8
  19. wooody

    pruziny

    urcite, zda se ti to hodne nebo malo?
    • 62
  20. wooody

    pruziny

    mno tak si hold budem muset naky vyrobyt......
    • 62
  21. wooody

    Neony

    Tak ostatnim ridicum to vadit nemuze, mam cerveny a svitej pod auto
    • 33
  22. wooody

    pruziny

    Tak uvidime, ja je zkusim a pak se ozvu, jo a nevite o nakym lyzatku? Aby to bylo jeste niz?
    • 62
  23. wooody

    pruziny

    asi jo, je to o litr levnejsi, ale tu znacku moc neznam
    • 62
  24. wooody

    pruziny

    ted sem jete nasel todle, co vy na to?? http://www.autodoplnky.cz/rozsirene-vyhledavani/?form_search_sys_copy=0&form_search_sys_sent=1&form_search_sys_weight=0&form_search_searchtextor=&form_search_znacka=3000&form_search_searchtextexact=&form_search_model=3006&form_search_searchtextand=&form_search_sortiment1=5841&form_search_searchtextexcept=&form_search_sortiment2=6428&form_search_kodzbozi=&form_search_sortiment3=6429&form_search_countonpage=50&form_search_universal=2
    • 62
  25. wooody

    pruziny

    jojo a to mam jeste 4 roky pred sebou
    • 62
×
×
  • Vytvořit...