Prave jak uz se tady psalo s tim ze si zahrejval ucho, tak tam mu to taky overoval operator a policie muze uzavrit se vsema operatorama smlouvy o poslednim case volani, a cas volani neni osobni udaj... Kdyz budes tvrdit ze volal spolujezdec tak to bude horsi, to ti nikdo nedokaze.
A anotherone kdo dneska nema mobil??