Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Tuning na Peugeotika 306

    A pocitas s tim ze nemuzes koupit jenom predni, musis prinejmensim jeste prahy a zadni + barva
  2. wooody

    Nekonecny pribeh

    a ty vys co to kurvitko je? a toto kurvitko udelalo pugy jete dokonalejsimy
    • 62
  3. wooody

    Tuning na Peugeotika 306

    Co ja vzpominam tak ten maxik vychazel kolem 20ky, a sou tam blatniky, narazniky a prahy, ale mozna se pletu, mam v tom hokej
  4. wooody

    Nekonecny pribeh

    A myslel a myslel a zjistil ze nic nevymyslel
    • 62
  5. wooody

    Nekonecny pribeh

    A vysoky
    • 62
  6. wooody

    Nekonecny pribeh

    a zavidel jim... [upravil dne 31/12/08 wooody]
    • 62
  7. wooody

    Nekonecny pribeh

    Jedna 106ka
    • 62
  8. wooody

    Tuning na Peugeotika 306

    Kdyz bodykit tak maxika
  9. Tak podte lidi, at se nenudime v ty praci nebo doma, kazdej neco pripisem... zacinam: Za sedmero horamy
    • 62
  10. wooody

    Lidskej nevkus

    Tak a smaznul se ten prvni prispevek, ale vlakno zustalo... Tak ja pak sem tu fotku hodim
  11. wooody

    Úplný zákaz telefonování v autě?

    tak tady mi nezbejva nic jinaciho nez souhlasit.... Kdyby tam poslaly vladnout bohnickej ustav tak udelaj lip
    • 24
  12. wooody

    Lidskej nevkus

    tak to sem nevedel, myslel sem jenom k uprave
  13. wooody

    Úplný zákaz telefonování v autě?

    Jak kdo:bacha:bacha Já třeba ani náhodou... tak nadpolovicni vetsina...
    • 24
  14. wooody

    Lidskej nevkus

    vym o nem, ale ta fotka je v rozliseni 2 mega a v mobilu ji nezmensim
  15. wooody

    Lidskej nevkus

    sem psal ze mi nejde z mobilu dat
  16. wooody

    Úplný zákaz telefonování v autě?

    Jo hosi chteli sme tam tak tam sme.... Za chvilku se bude platit za vzduch a zakazou i dejchat... A pritom telefonovani pres hf je celkem bezpecny, mi mame v aute primo tel. Das tam simku a volas pres radio.... A porad je to bezpecnejsi nez kdyz me ve 160 na dalnici predjizdel chlapek s fabkou hatapem a na volantu otevrenou knizku a pilne sledoval pismenka, silnice nesilnice
    • 24
  17. Slo by to smazat? Me z mobilu nejde vlozit ta fotka, nebo vydrzte ja jh sem kolem 5 dam z pc, aspon budete napnuty omlouvam se, ale driv sem se k pc nedostal... at zije globus tuning [upravil dne 31/12/08 wooody] [upravil dne 28/12/09 wooody]
  18. Keď ho má každý neznamená že ho mám ja alebo že ho mám práve u seba, alebo že z neho nevolá niekto iný. Prešacovať ťa nesmú! A pokiaľ ho nevidia alebo to nemajú vyfotené tak končia ich možnosti. dit rikam ze se to da castecne uhlidat
    • 29
  19. wooody

    Co si mam koupit?

    NO když se teď podívám ven, tak to bude asi brzo.. nestras, cim dyl bude tim budu mit vic penez... A mi tady mame snehu dost... A ted je tu 10 pod 0 a umelej snih pada nebe
    • 57
  20. wooody

    Co si mam koupit?

    Az skonci lyzarska sezona...
    • 57
  21. wooody

    Tuning na Peugeotika 306

    Jo to bylo dobry, a kazdy radio vypada jinak to co sme zkousely bylo jak pest na oko
  22. wooody

    Co si mam koupit?

    Ja jeste nemam komplet penize...
    • 57
  23. Jako neznamena to ze to schvaluju, a kdyz ma nekdo 3 telefony jako ja tak se mu to taky tezko dokaze, jen rikam ze kdyby se policii malinko upravyli pravomoce ze to pude castecne ohlidat
    • 29
  24. Prave jak uz se tady psalo s tim ze si zahrejval ucho, tak tam mu to taky overoval operator a policie muze uzavrit se vsema operatorama smlouvy o poslednim case volani, a cas volani neni osobni udaj... Kdyz budes tvrdit ze volal spolujezdec tak to bude horsi, to ti nikdo nedokaze. A anotherone kdo dneska nema mobil??
    • 29
  25. wooody

    Co si mam koupit?

    Prave ze ja sem mel moznost jezdit s koncernovejma autama a nemuzu si stezovat..
    • 57
×
×
  • Vytvořit...